Wiekiera Architekci Filip Wiekiera
ul. Grodzka 3/2
62-800 Kalisz
NIP: 6182073515
 
 
 
 
Wiekiera Architekci
62-800 Kalisz
ul. Górnośląska 26/1a

Zajmujemy się kompleksowym i szeroko pojętym projektowaniem w zakresie architektury współczesnej, urbanistyki, a także zespołów i obiektów zabytkowych. Stawiamy na najwyższe standardy w dziedzinie projektowania i nadzoru nad realizacją zaprojektowanych obiektów. Na życzenie klienta wykonujemy wizualizacje obiektów i wnętrz oraz makiety w technologii druku 3D. Pracowania Projektowa Wiekiera Architekci kieruje się poszukiwaniem rozwiązań projektowych w ścisłej współpracy z klientami, udostępniając im na drodze konsultacji wiedzę ze zgromadzonego doświadczenia. Każde zadanie projektowe traktujemy indywidualnie, z uwzględnieniem potrzeb klienta i najnowszych trendów architektury współczesnej. Jesteśmy firmą rodzinną a projektowanie i architektura są jednocześnie naszą pasją i pracą.
 
http://wiekiera.com.pl/
 

Praktyczne rozwiązania architektów dla twojego domu. Okna jako walor estetyczny i użytkowy

Pomogliśmy ci znaleźć odpowiedniego architekta. Wiemy, że twój dom ma już okna ściany i dach. Chcemy ci pomóc kupić również okna do twojego domu. Zobacz Portal Twoje okna klikając: tutaj .Zapraszamy do współpracy z nami.

 

Technologia okien
Nasza technologia szkła izolacyjnego i produkcja winylu zapewnia najwyższą jakość i wydajność naszych systemów okiennych.

Technologia ciepłej krawędzi
Wybierając okna do domu, chcesz szukać produktów, które zapewniają jakość i wydajność, na którą zasługujesz. Inteligentnym miejscem na początek jest poszukiwanie okien z systemem ocieplenia o ciepłej krawędzi.
Opcjonalne wybory kolorów Designer
Dostępne w standardowej pościeli (białej)
Opcjonalny piasek pustyni
Opcjonalna kamienna glina żwirkowa
Opcjonalny laminat zewnętrzny z brązu

 

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA
ul. Jana z Kolna 7
75-204 Koszalin
NIP 6692340228
 
 

Ewa Zemła Biuro Projektowe

Biuro Projektowe Ewa Zemła
ul. Zwycięstwa 148/410
75-613 Koszalin
NIP 6690405923
 
 

WARZECHA STUDIO

 WARZECHA STUDIO
UL. Partyzantów 17/107
75-411 Koszalin
NIP brak
 
 

OKNA DLA TWOJEGO WYMARZONEGO DOMU - ZAUFAJ NAM

Firma najstarsza i największa firma produkująca drzwi i okna w rejonie południowej Polski, od 2000 roku zapewnia szybką i niezawodną obsługę swoich klientów. Nasi wykwalifikowani serwisanci, profesjonalni instalatorzy i kompetentni pracownicy działu sprzedaży zgromadzili łącznie 950 lat doświadczenie w branży drzwi i okien. Dysponując 85 pracownikami i flotą ponad 60 pojazdów, firma jest gotowa zapewnić Ci szybką, ekonomiczną i doskonałą obsługę Twoich bram garażowych, otwierania drzwi garażowych, drzwi wejściowych, urządzeń do załadunku i wymiany szkła. Aby ograniczyć przestoje do minimum, firma oferuje duży zapas części zamiennych, takich jak sprężyny drzwi garażowych, sekcje drzwi, zawiasy, kable i osprzęt. Naprawa starszych zestawów radiowych nie stanowi problemu dla naszych doświadczonych techników kontroli radiowej.