INTERIOR ART
Ul.Panońska 15
62-800 Kalisz
NIP 618-103-63-57
 
 
 

Projekty budowlane
To druga specjalizacja pracowni.
Współpracuję z bardzo dobrymi fachowcami w swojej dziedzinie. Każdy z branżystów posiada kilkunasto lub kilkudziesięcioletnie doświadczenie w pracy zawodowej, co umożliwia bardzo szybkie opracowanie projektu. Poza projektowaniem pełnią samodzielne funkcje kierowników i inspektorów nadzoru na budowie. Wszyscy starają się aby usługi wykonywane były na wysokim poziomie, jeśli pojawiają się wątpliwości na którymkolwiek z etapów procesu budowlanego, rozwiązujemy je w miarę możliwości od ręki. W takim składzie inwestor powierzając nam zlecenie, może czuć się bezpiecznie.
W tym zakresie zapewniam
Szybkie opracowanie projektu technicznego
Terminowość (poza terminami urzędowymi)
Fachowość
Rzetelność
Lojalność
Oferuję
Pomoc w wypełnianiu wniosków do uzgodnień i uzyskania niezbędnych decyzji
Przygotowanie dokumentów technicznych do uzyskania warunków technicznych
Przygotowanie dokumentacji technicznej do uzyskania pozwolenia na budowę
 
http://www.interiorart.pl/
 

Praktyczne rozwiązania architektów dla twojego domu. Okna jako walor estetyczny i użytkowy

Pomogliśmy ci znaleźć odpowiedniego architekta. Wiemy, że twój dom ma już okna ściany i dach. Chcemy ci pomóc kupić również okna do twojego domu. Zobacz Portal Twoje okna klikając: tutaj .Zapraszamy do współpracy z nami.

 

Technologia okien
Nasza technologia szkła izolacyjnego i produkcja winylu zapewnia najwyższą jakość i wydajność naszych systemów okiennych.

Technologia ciepłej krawędzi
Wybierając okna do domu, chcesz szukać produktów, które zapewniają jakość i wydajność, na którą zasługujesz. Inteligentnym miejscem na początek jest poszukiwanie okien z systemem ocieplenia o ciepłej krawędzi.
Opcjonalne wybory kolorów Designer
Dostępne w standardowej pościeli (białej)
Opcjonalny piasek pustyni
Opcjonalna kamienna glina żwirkowa
Opcjonalny laminat zewnętrzny z brązu

 

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA
ul. Jana z Kolna 7
75-204 Koszalin
NIP 6692340228
 
 

Ewa Zemła Biuro Projektowe

Biuro Projektowe Ewa Zemła
ul. Zwycięstwa 148/410
75-613 Koszalin
NIP 6690405923
 
 

WARZECHA STUDIO

 WARZECHA STUDIO
UL. Partyzantów 17/107
75-411 Koszalin
NIP brak
 
 

OKNA DLA TWOJEGO WYMARZONEGO DOMU - ZAUFAJ NAM

Firma najstarsza i największa firma produkująca drzwi i okna w rejonie południowej Polski, od 2000 roku zapewnia szybką i niezawodną obsługę swoich klientów. Nasi wykwalifikowani serwisanci, profesjonalni instalatorzy i kompetentni pracownicy działu sprzedaży zgromadzili łącznie 950 lat doświadczenie w branży drzwi i okien. Dysponując 85 pracownikami i flotą ponad 60 pojazdów, firma jest gotowa zapewnić Ci szybką, ekonomiczną i doskonałą obsługę Twoich bram garażowych, otwierania drzwi garażowych, drzwi wejściowych, urządzeń do załadunku i wymiany szkła. Aby ograniczyć przestoje do minimum, firma oferuje duży zapas części zamiennych, takich jak sprężyny drzwi garażowych, sekcje drzwi, zawiasy, kable i osprzęt. Naprawa starszych zestawów radiowych nie stanowi problemu dla naszych doświadczonych techników kontroli radiowej.