PRACOWNIA ATCHITEKTONICZNA Marcin Włodarski
ul. św. Jana 5h
62-860 Opatówek
NIP: 9680852473
  
 

PRACOWNIA
Podejmujemy różnorodne wyzwania projektowe z szeroko pojętego zakresu architektury, urbanistyki, designu, grafiki oraz identyfikacji i kształtowania wizerunku. Uczestniczymy w każdym etapie procesu inwestycyjnego - od pomysłu, do projektu i realizacji.
MISJA
Funkcjonując w otaczającej nas przestrzeni, która organizuje i kształtuje nasze życie, poprzez jej właściwą kreację podnosimy jakość i zmieniamy styl życia. Przestrzeń nas nie ogranicza i daje możliwości rozwoju. Kładziemy szczególny nacisk na energooszczędnośći, ergonomię oraz odpowiednią relację obiektów ze środowiskiem naturalnym.
NARZĘDZIA
Stosujemy nowe i zaawansowane technologie oraz wdrażamy inteligentne systemy sterowania i kontroli obiektów. Współpracujemy ze specjalistami branżowymi zapewniając odpowiednią jakość opracowań.
REALIZACJA
Prowadzimy nadzory autorskie, doradztwo techniczne i inwestycyjne. Przygotowujemy analizy uwzględniające etapowanie inwestycji oraz rozwiązania wariantowe. Każde powierzone zadanie jest dla nas indywidualnym wyzwaniem i poszukiwaniem najlepszych rozwiązań.
 
http://studiowlodarski.pl/
 

Praktyczne rozwiązania architektów dla twojego domu. Okna jako walor estetyczny i użytkowy

Pomogliśmy ci znaleźć odpowiedniego architekta. Wiemy, że twój dom ma już okna ściany i dach. Chcemy ci pomóc kupić również okna do twojego domu. Zobacz Portal Twoje okna klikając: tutaj .Zapraszamy do współpracy z nami.

 

Technologia okien
Nasza technologia szkła izolacyjnego i produkcja winylu zapewnia najwyższą jakość i wydajność naszych systemów okiennych.

Technologia ciepłej krawędzi
Wybierając okna do domu, chcesz szukać produktów, które zapewniają jakość i wydajność, na którą zasługujesz. Inteligentnym miejscem na początek jest poszukiwanie okien z systemem ocieplenia o ciepłej krawędzi.
Opcjonalne wybory kolorów Designer
Dostępne w standardowej pościeli (białej)
Opcjonalny piasek pustyni
Opcjonalna kamienna glina żwirkowa
Opcjonalny laminat zewnętrzny z brązu

 

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA
ul. Jana z Kolna 7
75-204 Koszalin
NIP 6692340228
 
 

Ewa Zemła Biuro Projektowe

Biuro Projektowe Ewa Zemła
ul. Zwycięstwa 148/410
75-613 Koszalin
NIP 6690405923
 
 

WARZECHA STUDIO

 WARZECHA STUDIO
UL. Partyzantów 17/107
75-411 Koszalin
NIP brak
 
 

OKNA DLA TWOJEGO WYMARZONEGO DOMU - ZAUFAJ NAM

Firma najstarsza i największa firma produkująca drzwi i okna w rejonie południowej Polski, od 2000 roku zapewnia szybką i niezawodną obsługę swoich klientów. Nasi wykwalifikowani serwisanci, profesjonalni instalatorzy i kompetentni pracownicy działu sprzedaży zgromadzili łącznie 950 lat doświadczenie w branży drzwi i okien. Dysponując 85 pracownikami i flotą ponad 60 pojazdów, firma jest gotowa zapewnić Ci szybką, ekonomiczną i doskonałą obsługę Twoich bram garażowych, otwierania drzwi garażowych, drzwi wejściowych, urządzeń do załadunku i wymiany szkła. Aby ograniczyć przestoje do minimum, firma oferuje duży zapas części zamiennych, takich jak sprężyny drzwi garażowych, sekcje drzwi, zawiasy, kable i osprzęt. Naprawa starszych zestawów radiowych nie stanowi problemu dla naszych doświadczonych techników kontroli radiowej.