AP Plus Agnieszka Polecka
ul. Kopernika 13/25
05-420 Józefów
NIP: 5321147057
AP Plus Agnieszka Polecka od 2001r posiadam uprawnienia do projektowania bez ograniczeń umożliwiające pełnienie samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie. 
 

Architekt, absolwentka Wydziału Architektury i Urbanistyki Politechniki Warszawskiej, kierunek : architektura i urbanistyka.
Od 2001r posiadam uprawnienia do projektowania bez ograniczeń umożliwiające pełnienie samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie.
Po studiach pracowałam w biurze architektonicznym MS Projekt, zdobywając niezbędną wiedzę, doświadczenie i praktykę na budowie. Ponad 15 letnie doświadczenie w prowadzeniu projektów oraz realizacji na wszystkich etapach inwestycji, pozwala mi na sprawne wykonywanie projektów, na prowadzenie nadzorów inwestorskich oraz na doradztwo inwestycyjne. 
Obecnie pracuję jako samodzielna pracownia, jednocześnie współpracując z pracownią architektoniczną IMR Architekci
Pracownia oferuje projektowanie architektoniczne oraz projektowanie wnętrz:
projektowanie architektoniczne: domy, budynki mieszkalne, obiekty użyteczności publicznej, rozbudowy i przebudowy budynków istniejących.
– wnętrza komercyjne: restauracje, kawiarnie, sklepy, biura
– wnętrza prywatne: domy, apartamenty, mieszkania
Usługi pracowni obejmują:
– opracowanie pełnej dokumentacji projektowej
– prowadzenie spraw formalno-prawnych
– uzgodnienia (np. z konserwatorem zabytków)
– uzyskiwanie pozwoleń
-nadzory autorskie i inwestorskie
– kompleksowe wielobranżowe dokumentacje projektowe
– przygotowanie dokumentacji przetargowej
– doradztwo przy odbiorach mieszkań ,lokali
 
http://www.applus.pl/
 

Praktyczne rozwiązania architektów dla twojego domu. Okna jako walor estetyczny i użytkowy

Pomogliśmy ci znaleźć odpowiedniego architekta. Wiemy, że twój dom ma już okna ściany i dach. Chcemy ci pomóc kupić również okna do twojego domu. Zobacz Portal Twoje okna klikając: tutaj .Zapraszamy do współpracy z nami.

 

Technologia okien
Nasza technologia szkła izolacyjnego i produkcja winylu zapewnia najwyższą jakość i wydajność naszych systemów okiennych.

Technologia ciepłej krawędzi
Wybierając okna do domu, chcesz szukać produktów, które zapewniają jakość i wydajność, na którą zasługujesz. Inteligentnym miejscem na początek jest poszukiwanie okien z systemem ocieplenia o ciepłej krawędzi.
Opcjonalne wybory kolorów Designer
Dostępne w standardowej pościeli (białej)
Opcjonalny piasek pustyni
Opcjonalna kamienna glina żwirkowa
Opcjonalny laminat zewnętrzny z brązu

 

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA
ul. Jana z Kolna 7
75-204 Koszalin
NIP 6692340228
 
 

Ewa Zemła Biuro Projektowe

Biuro Projektowe Ewa Zemła
ul. Zwycięstwa 148/410
75-613 Koszalin
NIP 6690405923
 
 

WARZECHA STUDIO

 WARZECHA STUDIO
UL. Partyzantów 17/107
75-411 Koszalin
NIP brak
 
 

OKNA DLA TWOJEGO WYMARZONEGO DOMU - ZAUFAJ NAM

Firma najstarsza i największa firma produkująca drzwi i okna w rejonie południowej Polski, od 2000 roku zapewnia szybką i niezawodną obsługę swoich klientów. Nasi wykwalifikowani serwisanci, profesjonalni instalatorzy i kompetentni pracownicy działu sprzedaży zgromadzili łącznie 950 lat doświadczenie w branży drzwi i okien. Dysponując 85 pracownikami i flotą ponad 60 pojazdów, firma jest gotowa zapewnić Ci szybką, ekonomiczną i doskonałą obsługę Twoich bram garażowych, otwierania drzwi garażowych, drzwi wejściowych, urządzeń do załadunku i wymiany szkła. Aby ograniczyć przestoje do minimum, firma oferuje duży zapas części zamiennych, takich jak sprężyny drzwi garażowych, sekcje drzwi, zawiasy, kable i osprzęt. Naprawa starszych zestawów radiowych nie stanowi problemu dla naszych doświadczonych techników kontroli radiowej.