1. JM STUDIO Pracownia Projektowa Architektury i Konstrukcji 2. JMSTUDIO s.c.
ul. Graniczna 13
05-410 Józefów
NIP: 5321005707
JM Studio to Pracownia tworzącą głównie projekty indywidualne. Jednocześnie projektujemy, i sprzedajemy gotowe projekty jednorodzinnych domów mieszkalnych. 
 

Sprzedajemy również gotowe projekty domów mieszkalnych innych Pracowni Partnerskich.
Działamy na rynku projektowym od 1993 roku, jako jedna z pierwszych prywatnych pracowni architektonicznych na naszym rynku. Jesteśmy pracownią projektową zapewniającą kompleksową obsługę inwestycyjną. Działamy na terenie całego kraju. Współpracujemy na stałe z biurami branżowymi, z którymi wspólnie realizujemy nasze projekty.
Firma jest ubezpieczona od bezpośrednich i pośrednich skutków błędów zawodowych.
Założyciel i główny projektant firmy JM Studio, Jacek Markiewicz jest architektem o wieloletniej praktyce w projektowaniu. Jest członkiem Mazowieckiej Izby Architektów RP, posiada uprawnienia budowlane do projektowania i kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności architektonicznej. Równocześnie Jacek Markiewicz, jako inżynier budownictwa lądowego jest członkiem Mazowieckiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa, posiada uprawnienia budowlane do kierowania i nadzorowania robót budowlanych bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlanej.
Nasza Pracowania przykłada wielką wagę, do jakości architektury i tworzonej przez nią przestrzeni, a przy tym ścisła współpracę z Klientem w projektowaniu architektonicznym daje nam najlepsze rezultaty.
Właśnie ta filozofia firmy i chęć tworzenia architektury niekonwencjonalnej daje naszym Klientom możliwość uzyskania niestandardowych budynków i wnętrz.
Architekt JózefówJM STUDIO wykonuje:
projekty indywidualne budynków mieszkalnych jednorodzinnych,
projekty budynków mieszkalnych w zabudowie bliźniaczej,
projekty budynków mieszkalnych w zabudowie szeregowej,
projekty budynków mieszkalnych - rezydencji,
projekty budynków mieszkalnych wielorodzinnych,
projekty budynków usługowych i handlowych,
projekty budynków biurowych i użyteczności publicznej,
projekty budynków przemysłowych i magazynowych,
prowadzimy sprzedaż gotowych projektów Naszej Pracowni,
prowadzimy sprzedaż gotowych projektów Pracowni Partnerskich,
wykonujemy adaptacje gotowych projektów budynków mieszklanych,
prowadzimy nadzory budowlane jako kierownik budowy,
prowadzimy nadzory budowlane jako inspektor nadzoru inwestorskiego.
 
http://jmstudio.pl/
 

Praktyczne rozwiązania architektów dla twojego domu. Okna jako walor estetyczny i użytkowy

Pomogliśmy ci znaleźć odpowiedniego architekta. Wiemy, że twój dom ma już okna ściany i dach. Chcemy ci pomóc kupić również okna do twojego domu. Zobacz Portal Twoje okna klikając: tutaj .Zapraszamy do współpracy z nami.

 

Technologia okien
Nasza technologia szkła izolacyjnego i produkcja winylu zapewnia najwyższą jakość i wydajność naszych systemów okiennych.

Technologia ciepłej krawędzi
Wybierając okna do domu, chcesz szukać produktów, które zapewniają jakość i wydajność, na którą zasługujesz. Inteligentnym miejscem na początek jest poszukiwanie okien z systemem ocieplenia o ciepłej krawędzi.
Opcjonalne wybory kolorów Designer
Dostępne w standardowej pościeli (białej)
Opcjonalny piasek pustyni
Opcjonalna kamienna glina żwirkowa
Opcjonalny laminat zewnętrzny z brązu

 

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA
ul. Jana z Kolna 7
75-204 Koszalin
NIP 6692340228
 
 

Ewa Zemła Biuro Projektowe

Biuro Projektowe Ewa Zemła
ul. Zwycięstwa 148/410
75-613 Koszalin
NIP 6690405923
 
 

WARZECHA STUDIO

 WARZECHA STUDIO
UL. Partyzantów 17/107
75-411 Koszalin
NIP brak
 
 

OKNA DLA TWOJEGO WYMARZONEGO DOMU - ZAUFAJ NAM

Firma najstarsza i największa firma produkująca drzwi i okna w rejonie południowej Polski, od 2000 roku zapewnia szybką i niezawodną obsługę swoich klientów. Nasi wykwalifikowani serwisanci, profesjonalni instalatorzy i kompetentni pracownicy działu sprzedaży zgromadzili łącznie 950 lat doświadczenie w branży drzwi i okien. Dysponując 85 pracownikami i flotą ponad 60 pojazdów, firma jest gotowa zapewnić Ci szybką, ekonomiczną i doskonałą obsługę Twoich bram garażowych, otwierania drzwi garażowych, drzwi wejściowych, urządzeń do załadunku i wymiany szkła. Aby ograniczyć przestoje do minimum, firma oferuje duży zapas części zamiennych, takich jak sprężyny drzwi garażowych, sekcje drzwi, zawiasy, kable i osprzęt. Naprawa starszych zestawów radiowych nie stanowi problemu dla naszych doświadczonych techników kontroli radiowej.