PROJEKTY
ul. Dobra 48
05 – 410 Józefów
NIP: 6782147908
Specjalizujemy się w projektowaniu domów jednorodzinnych, niewielkich budynków komercyjnych, w przebudowach, adaptacjach oraz w projektowaniu wnętrz. 
 

Autorska Pracownia NEHRING PROJEKTY została założona przez Anetę Nehring.

Projektujemy budynki i wnętrza współczesne oraz tradycyjne.
Projekt powstaje w wyniku ścisłej współpracy z klientem. Jest dopasowany do indywidualnych potrzeb funkcjonalnych i estetycznych oraz do specyfiki miejsca.
Kompletne opracowanie zawiera projekt architektury, konstrukcji oraz instalacji. Projekt budowlany przewiduje również rozmieszczenie mebli i innych elementów wnętrza o szczególnym znaczeniu, takich jak akwaria, obrazy i sprzęt elektroniczny. Ich precyzyjna lokalizacja już na tym etapie powoduje, że budynek nie wymaga dodatkowych przeróbek i adaptacji na etapie projektowania wnętrz.
Dbamy o mikroklimat (wentylacja), oświetlenie, akustykę i inne specjalne potrzeby klienta.
Architekt JózefówNEHRING Projekty jesteśmy dla Państwa!
Architektura:
mgr inż. arch. Aneta Nehring - właściciel
Ukończyła z wyróżnieniem Wydział Architektury i Urbanistyki Politechniki Krakowskiej, studiowała także na Wydziale Architektury University of Tennessee, Knoxville w USA.
W latach 2000 – 2013 była głównym specjalistą w firmie Hochtief Polska S.A. odpowiedzialnym za projekty wykonawcze dużych obiektów handlowych, usługowych i mieszkalnych.
Od roku 2000 posiada uprawnienia do projektowania w specjalności architektonicznej bez ograniczeń. Jest aktywnym członkiem Mazowieckiej Okręgowej Izby Architektów.
Konstrukcja:
mgr inż. Ewelina Michalska – Opoka
mgr inż. budownictwa, specjalność: konstrukcje budowlane i inżynierskie
Ukończyła Wydział Budownictwa i Architektury na Politechnice Lubelskiej. Prowadzi pracownię projektowania konstrukcji budowlanych oraz bierze czynny udział w realizacji przedsięwzięć budowlanych w zakresie inżyniera budowy.
mgr inż. Łukasz Opoka
mgr inż. budownictwa, specjalność: konstrukcje budowlane i inżynierskie
Ukończył Wydział Budownictwa i Architektury na Politechnice Lubelskiej. Pracował jako asystent na Politechnice Lubelskiej w Katedrze Konstrukcji Budowlanych w zakresie Konstrukcji stalowych. Posiada uprawnienia bez ograniczeń do projektowania i kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno - budowlanej.
 
http://www.nehringprojekty.pl/
 

Praktyczne rozwiązania architektów dla twojego domu. Okna jako walor estetyczny i użytkowy

Pomogliśmy ci znaleźć odpowiedniego architekta. Wiemy, że twój dom ma już okna ściany i dach. Chcemy ci pomóc kupić również okna do twojego domu. Zobacz Portal Twoje okna klikając: tutaj .Zapraszamy do współpracy z nami.

 

Technologia okien
Nasza technologia szkła izolacyjnego i produkcja winylu zapewnia najwyższą jakość i wydajność naszych systemów okiennych.

Technologia ciepłej krawędzi
Wybierając okna do domu, chcesz szukać produktów, które zapewniają jakość i wydajność, na którą zasługujesz. Inteligentnym miejscem na początek jest poszukiwanie okien z systemem ocieplenia o ciepłej krawędzi.
Opcjonalne wybory kolorów Designer
Dostępne w standardowej pościeli (białej)
Opcjonalny piasek pustyni
Opcjonalna kamienna glina żwirkowa
Opcjonalny laminat zewnętrzny z brązu

 

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA
ul. Jana z Kolna 7
75-204 Koszalin
NIP 6692340228
 
 

Ewa Zemła Biuro Projektowe

Biuro Projektowe Ewa Zemła
ul. Zwycięstwa 148/410
75-613 Koszalin
NIP 6690405923
 
 

WARZECHA STUDIO

 WARZECHA STUDIO
UL. Partyzantów 17/107
75-411 Koszalin
NIP brak
 
 

OKNA DLA TWOJEGO WYMARZONEGO DOMU - ZAUFAJ NAM

Firma najstarsza i największa firma produkująca drzwi i okna w rejonie południowej Polski, od 2000 roku zapewnia szybką i niezawodną obsługę swoich klientów. Nasi wykwalifikowani serwisanci, profesjonalni instalatorzy i kompetentni pracownicy działu sprzedaży zgromadzili łącznie 950 lat doświadczenie w branży drzwi i okien. Dysponując 85 pracownikami i flotą ponad 60 pojazdów, firma jest gotowa zapewnić Ci szybką, ekonomiczną i doskonałą obsługę Twoich bram garażowych, otwierania drzwi garażowych, drzwi wejściowych, urządzeń do załadunku i wymiany szkła. Aby ograniczyć przestoje do minimum, firma oferuje duży zapas części zamiennych, takich jak sprężyny drzwi garażowych, sekcje drzwi, zawiasy, kable i osprzęt. Naprawa starszych zestawów radiowych nie stanowi problemu dla naszych doświadczonych techników kontroli radiowej.