Pracownia Projektowa Format Hanna Cichoń
ul. Walerego Wróblewskiego 17
58-560 Jelenia Góra
NIP: 6112171939
 
 
 
Pracownia Projektowa „Format”
ul. Mickiewicza 20 B/2
58-500 Jelenia Góra

Pracownia Projektowa „FORMAT” założona przez architekt Hannę Cichoń działa nieprzerwanie od 1993 r.
Pod szyldem Pracowni projektuje zespół specjalistów we wszystkich branżach budowlanych związanych z przygotowaniem , projektowaniem i realizacją inwestycji.
Stale współpracuje grono 11 osób posiadających pełne uprawnienia projektowe, duże doświadczenie i długoletni staż pracy.
Na zlecenie inwestorów prowadzimy przygotowanie inwestycji , prace projektowe oraz nadzór autorski i inwestorski nad realizacją inwestycji a także pomoc przy odbiorach technicznych i oddaniu obiektów do użytkowania.
Oferujemy wykonanie projektów w branżach:
-architektura,
-konstrukcja,
-instalacje sanitarne,
-instalacje elektryczne,
-drogowa.
Gwarantuje to dużą skuteczność działania oraz realizację obiektów zgodnie z życzeniem inwestorów.
 
http://ppformat.pl/
 

Praktyczne rozwiązania architektów dla twojego domu. Okna jako walor estetyczny i użytkowy

Pomogliśmy znaleźć Ci dobrego architekta. Wiemy, że twój dom będzie ma już okna ściany i dach. Pragniemy Ci pomóc kupić również okna do twojego domu. Odwiedź portal okna plastikowe Zapraszamy do współpracy z naszym Portalem.

 

Konstrukcja okna i jakość wytłaczania zapewnia piękno i wydajność gotowego produktu. Ziemne okna winylowe są projektowane i wytłaczane przez naszego partnera Deceuninck Inc. uznanego za wiodącą na świecie wytłaczarkę winylowych systemów okiennych i drzwiowych. Wszystkie winyle są produkowane z powszechnie stosowanych naturalnych materiałów. Oznacza to, że nasz winyl jest produktem niezwykle ekologicznym. Wszystkie nasze profile winylowe nadają się do recyklingu i są przyjazne dla środowiska.

 

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA
ul. Jana z Kolna 7
75-204 Koszalin
NIP 6692340228
 
 

Ewa Zemła Biuro Projektowe

Biuro Projektowe Ewa Zemła
ul. Zwycięstwa 148/410
75-613 Koszalin
NIP 6690405923
 
 

WARZECHA STUDIO

 WARZECHA STUDIO
UL. Partyzantów 17/107
75-411 Koszalin
NIP brak
 
 

OKNA DLA TWOJEGO WYMARZONEGO DOMU - ZAUFAJ NAM

Firma najstarsza i największa firma produkująca drzwi i okna w rejonie południowej Polski, od 2000 roku zapewnia szybką i niezawodną obsługę swoich klientów. Nasi wykwalifikowani serwisanci, profesjonalni instalatorzy i kompetentni pracownicy działu sprzedaży zgromadzili łącznie 950 lat doświadczenie w branży drzwi i okien. Dysponując 85 pracownikami i flotą ponad 60 pojazdów, firma jest gotowa zapewnić Ci szybką, ekonomiczną i doskonałą obsługę Twoich bram garażowych, otwierania drzwi garażowych, drzwi wejściowych, urządzeń do załadunku i wymiany szkła. Aby ograniczyć przestoje do minimum, firma oferuje duży zapas części zamiennych, takich jak sprężyny drzwi garażowych, sekcje drzwi, zawiasy, kable i osprzęt. Naprawa starszych zestawów radiowych nie stanowi problemu dla naszych doświadczonych techników kontroli radiowej.