AB Architekci Agata Radzka
ul. Malinnik 31
58-560 Jelenia Góra
NIP: 5542293194
 
 
 
 
ul. Bolesława Prusa 83/1B
50-316 Wrocław

ul. Malinnik 31
58-560 Jelenia Góra

Jesteśmy zespołem z wielotetnim doświadczeniem zdobytym w pracowniach architektonicznych i urbanistycznych w kraju i za granicą.
Zajmujemy się kompleksową obsługą projektową z zakresu architektury, urbanistyki i wystroju wnętrz. Wykonujemy projekty wszystkich faz procesu budowlanego, począwszy od koncepcji, kończąc na nadzorze autorskim.
W naszej pracy staramy się wyjść naprzeciw wymaganiom i oczekiwaniom Inwestora.
Ograniczenia budżetowe, formalno-prawne czy techniczne nie stanowią dla nas przeszkody, a jedynie mobilizują do poszukiwania rozwiązań ponadprzeciętnych. Efekty naszej pracy przynoszą naszym Klientom wymierne korzyści oraz poczucie uzyskania kompletnej i profesjonalnej usługi.
Stała współpraca z profesjonalnymi pracowniami branży konstrukcyjnej, instalacji sanitarnych, elektrycznych, projektantami drogowymi oraz rzeczoznawcami i kosztorysantami zapewnia wysoki poziom usług i kompletny zakres naszej oferty.
Pracownia jest w pełnu skomputeryzowana. Projekty powstają przy pomocy programów wspomagania projektowania architektonicznego, programów graficznych i edytorskich. Bogate archiwum i biblioteka najnowszych materiałów budowlanych służy zarówno nam jak i naszym Klientom.
Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.
 
http://www.abarchitekci.com/

Praktyczne rozwiązania architektów dla twojego domu. Okna jako walor estetyczny i użytkowy

Pomogliśmy znaleźć Ci dobrego architekta. Wiemy, że twój dom będzie ma już okna ściany i dach. Pragniemy Ci pomóc kupić również okna do twojego domu. Odwiedź portal okna plastikowe Zapraszamy do współpracy z naszym Portalem.

 

Konstrukcja okna i jakość wytłaczania zapewnia piękno i wydajność gotowego produktu. Ziemne okna winylowe są projektowane i wytłaczane przez naszego partnera Deceuninck Inc. uznanego za wiodącą na świecie wytłaczarkę winylowych systemów okiennych i drzwiowych. Wszystkie winyle są produkowane z powszechnie stosowanych naturalnych materiałów. Oznacza to, że nasz winyl jest produktem niezwykle ekologicznym. Wszystkie nasze profile winylowe nadają się do recyklingu i są przyjazne dla środowiska.

 

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA
ul. Jana z Kolna 7
75-204 Koszalin
NIP 6692340228
 
 

Ewa Zemła Biuro Projektowe

Biuro Projektowe Ewa Zemła
ul. Zwycięstwa 148/410
75-613 Koszalin
NIP 6690405923
 
 

WARZECHA STUDIO

 WARZECHA STUDIO
UL. Partyzantów 17/107
75-411 Koszalin
NIP brak
 
 

OKNA DLA TWOJEGO WYMARZONEGO DOMU - ZAUFAJ NAM

Firma najstarsza i największa firma produkująca drzwi i okna w rejonie południowej Polski, od 2000 roku zapewnia szybką i niezawodną obsługę swoich klientów. Nasi wykwalifikowani serwisanci, profesjonalni instalatorzy i kompetentni pracownicy działu sprzedaży zgromadzili łącznie 950 lat doświadczenie w branży drzwi i okien. Dysponując 85 pracownikami i flotą ponad 60 pojazdów, firma jest gotowa zapewnić Ci szybką, ekonomiczną i doskonałą obsługę Twoich bram garażowych, otwierania drzwi garażowych, drzwi wejściowych, urządzeń do załadunku i wymiany szkła. Aby ograniczyć przestoje do minimum, firma oferuje duży zapas części zamiennych, takich jak sprężyny drzwi garażowych, sekcje drzwi, zawiasy, kable i osprzęt. Naprawa starszych zestawów radiowych nie stanowi problemu dla naszych doświadczonych techników kontroli radiowej.