WW PROJEKT
ul. Papieża Jana Pawła II 11a
58-400 Kamienna Góra
NIP: 6141488952
 
 
 

Biuro architektoniczne WW PROJEKT rozpoczęło swoją działalność w 2003 roku. Wcześniej zespół projektowy (architekt Piotr Wyrostek, architekt Daniel Wilk, konstruktor Jacek Wyrostek) zdobywał doświadczenie w jeleniogórskich i wrocławskich biurach.
Pracownia architektoniczna wykonuje projekty budowlane, aranżacje wnętrz w okolicach miast: Kamienna Góra, Jelenia Góra, Legnica, Wałbrzych, Wrocław.
Posiada kadrę uprawnioną do sporządzania projektów wszystkich branż, współpracuje z technologami, kosztorysantami i rzeczoznawcami.
Pracownia projektowania architektury w Kamiennej Górze składa się zarówno z doświadczonych jak i młodych projektantów, zapewniających jakość i aktualność rozwiązań, pod względem technicznym jak i estetycznym. Biuro jest ubezpieczone od bezpośrednich i pośrednich skutków od błędu zawodowego.
Wykonujemy projekty:
koncepcyjne (analiza funkcjonalno-przestrzenna, widoki 3D)
budowlane pełnobranżowe (pozwolenie na budowę)
wykonawcze (kosztorysy, specyfikacje techniczne)
aranżacji wnętrz (kolorystyka, detale techniczne, oświetlenie)
zieleni i małej architektury (ukształtowanie terenu, iluminacje świetlne)
 
http://www.wwprojekt.com/
 

Praktyczne rozwiązania architektów dla twojego domu. Okna jako walor estetyczny i użytkowy

Pomogliśmy znaleźć Ci dobrego architekta. Wiemy, że twój dom będzie ma już okna ściany i dach. Pragniemy Ci pomóc kupić również okna do twojego domu. Odwiedź portal okna plastikowe Zapraszamy do współpracy z naszym Portalem.

 

Konstrukcja okna i jakość wytłaczania zapewnia piękno i wydajność gotowego produktu. Ziemne okna winylowe są projektowane i wytłaczane przez naszego partnera Deceuninck Inc. uznanego za wiodącą na świecie wytłaczarkę winylowych systemów okiennych i drzwiowych. Wszystkie winyle są produkowane z powszechnie stosowanych naturalnych materiałów. Oznacza to, że nasz winyl jest produktem niezwykle ekologicznym. Wszystkie nasze profile winylowe nadają się do recyklingu i są przyjazne dla środowiska.

 

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA
ul. Jana z Kolna 7
75-204 Koszalin
NIP 6692340228
 
 

Ewa Zemła Biuro Projektowe

Biuro Projektowe Ewa Zemła
ul. Zwycięstwa 148/410
75-613 Koszalin
NIP 6690405923
 
 

WARZECHA STUDIO

 WARZECHA STUDIO
UL. Partyzantów 17/107
75-411 Koszalin
NIP brak
 
 

OKNA DLA TWOJEGO WYMARZONEGO DOMU - ZAUFAJ NAM

Firma najstarsza i największa firma produkująca drzwi i okna w rejonie południowej Polski, od 2000 roku zapewnia szybką i niezawodną obsługę swoich klientów. Nasi wykwalifikowani serwisanci, profesjonalni instalatorzy i kompetentni pracownicy działu sprzedaży zgromadzili łącznie 950 lat doświadczenie w branży drzwi i okien. Dysponując 85 pracownikami i flotą ponad 60 pojazdów, firma jest gotowa zapewnić Ci szybką, ekonomiczną i doskonałą obsługę Twoich bram garażowych, otwierania drzwi garażowych, drzwi wejściowych, urządzeń do załadunku i wymiany szkła. Aby ograniczyć przestoje do minimum, firma oferuje duży zapas części zamiennych, takich jak sprężyny drzwi garażowych, sekcje drzwi, zawiasy, kable i osprzęt. Naprawa starszych zestawów radiowych nie stanowi problemu dla naszych doświadczonych techników kontroli radiowej.