JAI ARCHITEKCI arch. Jacek Świtalski
ul. I maja 44a
58-580 Szklarska Poręba
NIP 949-136-40-11
 
 
 
JAI ARCHITEKCI
pracownia ochrony przestrzeni
Pracownia powstała w 1998 roku jako pierwsze samodzielne miejsce wykonywania zawodu przez dwoje absolwentów Wydziału Architektury Politechniki Wrocławskiej.
PROWADZIMY INWESTYCJE OD PIERWSZEJ PORADY DO ZAKOŃCZENIA BUDOWY.
Wykonujemy projekty budowlane i zagospodarowania terenu, adaptacje projektów katalogowych, projekty wnętrz i elewacji,
ale także porady architektoniczne (na miejscu i zdalnie), nadzory autorskie, projekty aranżacji wnętrz i ogrodów, projekty dekoracji świątecznych i inne podobne zadania.
Nasi Partnerzy decydują o naszym wpływie na etapy inwestycji:
I etap - projektowy: od wspólnych uzgodnień (inwestor - projektant) dotyczących funkcji i formy obiektu/wnętrza, poprzez działanie w imieniu inwestora dla uzyskania stosownych pozwoleń, do opracowania indywidualnych elementów projektu (wszystko z zachowaniem reguły "od ogółu do szczegółu"),
II etap - materiałowy: wykonanie przez projektanta zestawień materiałowych i wyposażenia w celu zamawiania materiałów wykończeniowych, mebli itp.
III etap - uzgodnienia: przekazanie wytycznych wykonawcom budowlanym i od spraw wyposażenia meblowego oraz przystąpienie przez nich do prac budowlanych i wykonawczych
IV etap - wykonawczy: nadzór i koordynacja prac wykończeniowych.
 
http://www.jai-architekci.pl
 

Praktyczne rozwiązania architektów dla twojego domu. Okna jako walor estetyczny i użytkowy

Pomogliśmy znaleźć Ci dobrego architekta. Wiemy, że twój dom będzie ma już okna ściany i dach. Pragniemy Ci pomóc kupić również okna do twojego domu. Odwiedź portal okna plastikowe Zapraszamy do współpracy z naszym Portalem.

 

Konstrukcja okna i jakość wytłaczania zapewnia piękno i wydajność gotowego produktu. Ziemne okna winylowe są projektowane i wytłaczane przez naszego partnera Deceuninck Inc. uznanego za wiodącą na świecie wytłaczarkę winylowych systemów okiennych i drzwiowych. Wszystkie winyle są produkowane z powszechnie stosowanych naturalnych materiałów. Oznacza to, że nasz winyl jest produktem niezwykle ekologicznym. Wszystkie nasze profile winylowe nadają się do recyklingu i są przyjazne dla środowiska.

 

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA
ul. Jana z Kolna 7
75-204 Koszalin
NIP 6692340228
 
 

Ewa Zemła Biuro Projektowe

Biuro Projektowe Ewa Zemła
ul. Zwycięstwa 148/410
75-613 Koszalin
NIP 6690405923
 
 

WARZECHA STUDIO

 WARZECHA STUDIO
UL. Partyzantów 17/107
75-411 Koszalin
NIP brak
 
 

OKNA DLA TWOJEGO WYMARZONEGO DOMU - ZAUFAJ NAM

Firma najstarsza i największa firma produkująca drzwi i okna w rejonie południowej Polski, od 2000 roku zapewnia szybką i niezawodną obsługę swoich klientów. Nasi wykwalifikowani serwisanci, profesjonalni instalatorzy i kompetentni pracownicy działu sprzedaży zgromadzili łącznie 950 lat doświadczenie w branży drzwi i okien. Dysponując 85 pracownikami i flotą ponad 60 pojazdów, firma jest gotowa zapewnić Ci szybką, ekonomiczną i doskonałą obsługę Twoich bram garażowych, otwierania drzwi garażowych, drzwi wejściowych, urządzeń do załadunku i wymiany szkła. Aby ograniczyć przestoje do minimum, firma oferuje duży zapas części zamiennych, takich jak sprężyny drzwi garażowych, sekcje drzwi, zawiasy, kable i osprzęt. Naprawa starszych zestawów radiowych nie stanowi problemu dla naszych doświadczonych techników kontroli radiowej.