ArCADa STUDIO ARCHITEKTONICZNE
Plac Ratuszowy 17/18/10
58-500 Jelenia Góra
NIP: 6111345716
 
 
 
 
Kim jesteśmy i co robimy
Firma ArCADa Studio Architektoniczne powstała w 2003 roku, wykonuje projekty domów jednorodzinnych i wielorodzinnych, biurowych, przemysłowych, hotelowych, pensjonatowych, użyteczności publicznej itd. Właściciel firmy, arch. Wojciech Drajewicz, działający w zawodzie od 1980 r., wcześniej współzałożyciel firmy Projekt sc (projekt.pl), laureat nagród Muratora w konkursie Dom Dostępny (w tym nagrody głównej w 2000 r. – patrz Dom Dostępny – Projekt), zajmuje się od lat budownictwem energooszczędnym, utrzymując kontakty z takimi wiodącymi ośrodkami jak PassivhausInstitut w Darmstadt oraz upowszechniając wiedzę o nowoczesnym budownictwie na łamach fachowych czasopism, takich jak n.p. Murator.
Firma ArCADa zorientowana jest na kompleksową współpracę z inwestorami, którym zależy na optymalnym wykorzystaniu przestrzeni poprzez jej właściwe, funkcjonalne, oszczędne i estetyczne ukształtowanie, aż do ostatniego detalu – jedynie takie współdziałanie może przynieść pożądany efekt, kreujący decydującą o walorach użytkowych nieruchomości wartość dodaną. Firma podejmuje się wszelkich czynności przygotowawczych, analiz opłacalności inwestycji, pozyskiwania materiałów wyjściowych do projektowania, załatwiania niezbędnych formalności urzędowych, nadzoru nad inwestycją oraz czynności odbiorowych. Jesteśmy zwolennikami hasła: inwestuj w myślenie – zaoszczędzisz w budowie.
Jak projektujemy
Prezentowane projekty domów powstały albo na konkretne zamówienie albo w ramach organizowanych konkursów architektonicznych. ArCADa nie produkuje projektów „na półkę”, ani też nie wydaje katalogów projektów domów powtarzalnych. Z naszych doświadczeń wynika, że adaptacje projektów domów powtarzalnych rzadko bywają udane i tanie. Dom projektowany indywidualnie jest jak ubranie szyte na miarę. Dom – na ogół – buduje się raz na całe życie. Zważywszy, że budowa domu o wielkości 150 m2 to wydatek rzędu 500 tys. zł, oszczędzanie na etapie projektowania wydaje się absurdem. Inwestor może zaoszczędzi na projekcie 5-7 tysięcy, ale ile przepłaci na budowie wskutek nieprzemyślanych rozwiązań – kto to wie ? A jednak taka jest powszechna praktyka. Zachęcamy – inwestowanie w myślenie się opłaca ! W każdej dziedzinie, a cóż dopiero w tej, która nas tak bezpośrednio dotyczy ?
 
http://arcada.com.pl/
 

Praktyczne rozwiązania architektów dla twojego domu. Okna jako walor estetyczny i użytkowy

Pomogliśmy znaleźć Ci dobrego architekta. Wiemy, że twój dom będzie ma już okna ściany i dach. Pragniemy Ci pomóc kupić również okna do twojego domu. Odwiedź portal okna plastikowe Zapraszamy do współpracy z naszym Portalem.

 

Konstrukcja okna i jakość wytłaczania zapewnia piękno i wydajność gotowego produktu. Ziemne okna winylowe są projektowane i wytłaczane przez naszego partnera Deceuninck Inc. uznanego za wiodącą na świecie wytłaczarkę winylowych systemów okiennych i drzwiowych. Wszystkie winyle są produkowane z powszechnie stosowanych naturalnych materiałów. Oznacza to, że nasz winyl jest produktem niezwykle ekologicznym. Wszystkie nasze profile winylowe nadają się do recyklingu i są przyjazne dla środowiska.

 

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA
ul. Jana z Kolna 7
75-204 Koszalin
NIP 6692340228
 
 

Ewa Zemła Biuro Projektowe

Biuro Projektowe Ewa Zemła
ul. Zwycięstwa 148/410
75-613 Koszalin
NIP 6690405923
 
 

WARZECHA STUDIO

 WARZECHA STUDIO
UL. Partyzantów 17/107
75-411 Koszalin
NIP brak
 
 

OKNA DLA TWOJEGO WYMARZONEGO DOMU - ZAUFAJ NAM

Firma najstarsza i największa firma produkująca drzwi i okna w rejonie południowej Polski, od 2000 roku zapewnia szybką i niezawodną obsługę swoich klientów. Nasi wykwalifikowani serwisanci, profesjonalni instalatorzy i kompetentni pracownicy działu sprzedaży zgromadzili łącznie 950 lat doświadczenie w branży drzwi i okien. Dysponując 85 pracownikami i flotą ponad 60 pojazdów, firma jest gotowa zapewnić Ci szybką, ekonomiczną i doskonałą obsługę Twoich bram garażowych, otwierania drzwi garażowych, drzwi wejściowych, urządzeń do załadunku i wymiany szkła. Aby ograniczyć przestoje do minimum, firma oferuje duży zapas części zamiennych, takich jak sprężyny drzwi garażowych, sekcje drzwi, zawiasy, kable i osprzęt. Naprawa starszych zestawów radiowych nie stanowi problemu dla naszych doświadczonych techników kontroli radiowej.