OZI Projekt
ul. Dąbrowska 94
43-603 Jaworzno
NIP: 6292049788
 
 
 
 
Szanowni Państwo,
zajmujemy się projektowaniem architektoniczno - budowlanym, jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji na rynku, a wieloletnie doświadczenie zdobyte podczas pracy w branży budowlanej pozwala nam świadczyć profesjonalne, rzetelne oraz kompleksowe usługi z zakresu wykonywania projektów budowlanych.
Pozytywne opinie zadowolonych z naszych usług Klientów są naszą najlepszą rekomendacją.
Wiemy, że zadowolony Klient poleci nas innym, więc naszym celem jest wysoka jakość usług oraz przystępna cena. Jesteśmy do Państwa dyspozycji w fazie projektowania i realizacji inwestycji budowlanej, służąc pomocą i fachową radą.
Zasięg naszej działalności to pogranicze województw małopolskiego i śląskiego, głównie miejscowości takie jak: Jaworzno, Sosnowiec, Mysłowice, Dąbrowa Górnicza, Będzin, Sławków, Lędziny, Bieruń, Imielin, Chełm Śląski, Chrzanów, Trzebinia, Libiąż.
 
www.oziprojekt.pl
 
 

Praktyczne rozwiązania architektów dla twojego domu. Okna jako walor estetyczny i użytkowy

Pomogliśmy znaleźć Ci dobrego architekta. Wiemy, że twój dom będzie ma już okna ściany i dach. Pragniemy Ci pomóc kupić również okna do twojego domu. Odwiedź portal okna plastikowe Zapraszamy do współpracy z naszym Portalem.

 

Konstrukcja okna i jakość wytłaczania zapewnia piękno i wydajność gotowego produktu. Ziemne okna winylowe są projektowane i wytłaczane przez naszego partnera Deceuninck Inc. uznanego za wiodącą na świecie wytłaczarkę winylowych systemów okiennych i drzwiowych. Wszystkie winyle są produkowane z powszechnie stosowanych naturalnych materiałów. Oznacza to, że nasz winyl jest produktem niezwykle ekologicznym. Wszystkie nasze profile winylowe nadają się do recyklingu i są przyjazne dla środowiska.

 

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA
ul. Jana z Kolna 7
75-204 Koszalin
NIP 6692340228
 
 

Ewa Zemła Biuro Projektowe

Biuro Projektowe Ewa Zemła
ul. Zwycięstwa 148/410
75-613 Koszalin
NIP 6690405923
 
 

WARZECHA STUDIO

 WARZECHA STUDIO
UL. Partyzantów 17/107
75-411 Koszalin
NIP brak
 
 

OKNA DLA TWOJEGO WYMARZONEGO DOMU - ZAUFAJ NAM

Firma najstarsza i największa firma produkująca drzwi i okna w rejonie południowej Polski, od 2000 roku zapewnia szybką i niezawodną obsługę swoich klientów. Nasi wykwalifikowani serwisanci, profesjonalni instalatorzy i kompetentni pracownicy działu sprzedaży zgromadzili łącznie 950 lat doświadczenie w branży drzwi i okien. Dysponując 85 pracownikami i flotą ponad 60 pojazdów, firma jest gotowa zapewnić Ci szybką, ekonomiczną i doskonałą obsługę Twoich bram garażowych, otwierania drzwi garażowych, drzwi wejściowych, urządzeń do załadunku i wymiany szkła. Aby ograniczyć przestoje do minimum, firma oferuje duży zapas części zamiennych, takich jak sprężyny drzwi garażowych, sekcje drzwi, zawiasy, kable i osprzęt. Naprawa starszych zestawów radiowych nie stanowi problemu dla naszych doświadczonych techników kontroli radiowej.