Tomasz Sikora Architekt Grupa Projektowa
ul. Katowicka 23a
43-600 Jaworzno
NIP: 6322005101
 
 
 
 
TŁO
Grupa Projektowa stworzona została przez grono przyjaciół, z której każdy wyróżnia się odrębnym podejściem do procesu projektowania – spójna synteza całości pozwala stworzyć projekt dopasowany do konkretnego odbiorcy.
DOŚWIADCZENIE
Nasz zespół projektowy to doświadczona grupa architektów, którzy w swojej karierze zawodowej pracowali nad projektami o niemalże każdej możliwej funkcji i stopniu skomplikowania.
FILOZOFIA
Nasza Grupa nie bez powodu jest grupą – jej skład może się płynnie zmieniać, lecz jedno zostanie niezmienne – zawsze projektujemy w zgodzie z otoczeniem. Naszą inspiracją jest japoński metabolizm i europejski modernizm.
WIZJA
Jesteśmy przekonani, że tworzenie projektów proekologicznych z naciskiem na funkcję w połączeniu z nowoczesnymi technologiami budowlanymi potrafi łączyć świadomych inwestorów i ambitnych architektów.
 
http://www.tomek-sikora.pl/

Praktyczne rozwiązania architektów dla twojego domu. Okna jako walor estetyczny i użytkowy

Pomogliśmy znaleźć Ci dobrego architekta. Wiemy, że twój dom będzie ma już okna ściany i dach. Pragniemy Ci pomóc kupić również okna do twojego domu. Odwiedź portal okna plastikowe Zapraszamy do współpracy z naszym Portalem.

 

Konstrukcja okna i jakość wytłaczania zapewnia piękno i wydajność gotowego produktu. Ziemne okna winylowe są projektowane i wytłaczane przez naszego partnera Deceuninck Inc. uznanego za wiodącą na świecie wytłaczarkę winylowych systemów okiennych i drzwiowych. Wszystkie winyle są produkowane z powszechnie stosowanych naturalnych materiałów. Oznacza to, że nasz winyl jest produktem niezwykle ekologicznym. Wszystkie nasze profile winylowe nadają się do recyklingu i są przyjazne dla środowiska.

 

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA
ul. Jana z Kolna 7
75-204 Koszalin
NIP 6692340228
 
 

Ewa Zemła Biuro Projektowe

Biuro Projektowe Ewa Zemła
ul. Zwycięstwa 148/410
75-613 Koszalin
NIP 6690405923
 
 

WARZECHA STUDIO

 WARZECHA STUDIO
UL. Partyzantów 17/107
75-411 Koszalin
NIP brak
 
 

OKNA DLA TWOJEGO WYMARZONEGO DOMU - ZAUFAJ NAM

Firma najstarsza i największa firma produkująca drzwi i okna w rejonie południowej Polski, od 2000 roku zapewnia szybką i niezawodną obsługę swoich klientów. Nasi wykwalifikowani serwisanci, profesjonalni instalatorzy i kompetentni pracownicy działu sprzedaży zgromadzili łącznie 950 lat doświadczenie w branży drzwi i okien. Dysponując 85 pracownikami i flotą ponad 60 pojazdów, firma jest gotowa zapewnić Ci szybką, ekonomiczną i doskonałą obsługę Twoich bram garażowych, otwierania drzwi garażowych, drzwi wejściowych, urządzeń do załadunku i wymiany szkła. Aby ograniczyć przestoje do minimum, firma oferuje duży zapas części zamiennych, takich jak sprężyny drzwi garażowych, sekcje drzwi, zawiasy, kable i osprzęt. Naprawa starszych zestawów radiowych nie stanowi problemu dla naszych doświadczonych techników kontroli radiowej.