Biuro Projektowo Budowlano Inwestycyjne Arkadiusz Forysiuk
ul. Kasztanowa 71
44-330 Jastrzębie Zdrój
NIP: 6331981526
 
 
 
 
 
Adres biura:
ul. Harcerska 14B
44-330 Jastrzębie Zdrój
budynek MOSIR, pokój nr 9, II piętro
biuro czynne od poniedziałku do piątku w godz. 7-15
Firma powstała jako odpowiedź na zapotrzebowanie rynku budowlanego w naszym okręgu. Właścicielem firmy jest mgr inż. Arkadiusz Forysiuk wpisany na listę Śląskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa.
Dzięki długoletniej znajomości i skutecznej współpracy z licznym gronem uprawnionych projektantów i specjalistów z dziedziny budownictwa doszliśmy do wniosku, że możemy stać się alternatywą dla większości firm bazujących głównie na terenie środkowej części województwa i zaczęliśmy działać na terenie naszego regionu.
Efektywna praca bazująca na sumiennej i kompleksowej obsłudze klienta indywidualnego i osób prawnych pozwala się nam utrzymać na rynku od 2003 roku.
W naszej pracy posługujemy się techniką komputerową. Projekty opracowujemy w programach Intersoft oraz Specbud. Zakres naszych usług jest bardzo szeroki, od opracowania pełnej dokumentacji dużych obiektów kubaturowych do spraw związanych z bieżąca kontrolą obiektów użytkowanych. Zachęcamy do współpracy, szczegóły przedstawię na spotkaniu.
 
http://www.biuro-projektowe.biz/
 

Praktyczne rozwiązania architektów dla twojego domu. Okna jako walor estetyczny i użytkowy

Pomogliśmy znaleźć Ci dobrego architekta. Wiemy, że twój dom będzie ma już okna ściany i dach. Pragniemy Ci pomóc kupić również okna do twojego domu. Odwiedź portal okna plastikowe Zapraszamy do współpracy z naszym Portalem.

 

Konstrukcja okna i jakość wytłaczania zapewnia piękno i wydajność gotowego produktu. Ziemne okna winylowe są projektowane i wytłaczane przez naszego partnera Deceuninck Inc. uznanego za wiodącą na świecie wytłaczarkę winylowych systemów okiennych i drzwiowych. Wszystkie winyle są produkowane z powszechnie stosowanych naturalnych materiałów. Oznacza to, że nasz winyl jest produktem niezwykle ekologicznym. Wszystkie nasze profile winylowe nadają się do recyklingu i są przyjazne dla środowiska.

 

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA
ul. Jana z Kolna 7
75-204 Koszalin
NIP 6692340228
 
 

Ewa Zemła Biuro Projektowe

Biuro Projektowe Ewa Zemła
ul. Zwycięstwa 148/410
75-613 Koszalin
NIP 6690405923
 
 

WARZECHA STUDIO

 WARZECHA STUDIO
UL. Partyzantów 17/107
75-411 Koszalin
NIP brak
 
 

OKNA DLA TWOJEGO WYMARZONEGO DOMU - ZAUFAJ NAM

Firma najstarsza i największa firma produkująca drzwi i okna w rejonie południowej Polski, od 2000 roku zapewnia szybką i niezawodną obsługę swoich klientów. Nasi wykwalifikowani serwisanci, profesjonalni instalatorzy i kompetentni pracownicy działu sprzedaży zgromadzili łącznie 950 lat doświadczenie w branży drzwi i okien. Dysponując 85 pracownikami i flotą ponad 60 pojazdów, firma jest gotowa zapewnić Ci szybką, ekonomiczną i doskonałą obsługę Twoich bram garażowych, otwierania drzwi garażowych, drzwi wejściowych, urządzeń do załadunku i wymiany szkła. Aby ograniczyć przestoje do minimum, firma oferuje duży zapas części zamiennych, takich jak sprężyny drzwi garażowych, sekcje drzwi, zawiasy, kable i osprzęt. Naprawa starszych zestawów radiowych nie stanowi problemu dla naszych doświadczonych techników kontroli radiowej.