PROJEKTOWANIE KOSZTORYSOWANIE NADZORY BUDOWLANE Eugeniusz Chrobok
ul. Graniczna 2a
43-410 Kończyce Małe
NIP: 633-105-16-90
  
 
 
Biuro:
44-341 Gołkowice, ul. Powstańców Śląskich 2
Świadczymy usługi w zakresie projektowania obiektów budowlanych, począwszy od ustalenia wymagań inwestora, opracowania projektu architektoniczno-budowlanego wraz z pełną obsługą formalno-prawną zakończoną otrzymaniem pozwolenia na budowę.
Na życzenie inwestora pełnimy również nadzór nad realizacją inwestycji aż do jej zakończenia.
Zakres naszych usług obejmuje:
- projekty indywidualne obiektów kubaturowych,
- adaptacje projektów typowych,
- projekty zabezpieczenia budynków przed wpływami eksploatacji górniczej,
- projekty obiektów handlowych, usługowych i biurowych,
- projekty obiektów użyteczności publicznej,
- projekty budynków gospodarczych i garażowych,
- inwentaryzacje budowlane,
- projekty nadbudowy i rozbudowy budynków istniejących,
- projekty zmian sposobu użytkowania budynków oraz lokali,
- projekty termomodernizacji budynków istniejących,
- pełnienie funkcji kierownika budowy,
- pełnienie funkcji inspektora nadzoru inwestorskiego,
- kosztorysy,
- projekty infrastruktury towarzyszącej (projekty zjazdów, ogrodzenia, studni, bezodpływowych osadników ścieków oraz przydomowej oczyszczalni ścieków).
Współpracujemy również z doświadczonymi branżystami w zakresie projektów instalacji wewnętrznych jak i przyłączy oraz z firmami działającymi w zakresie obsługi geodezyjnej inwestycji.
 
http://www.projektychrobok.pl/
 

Praktyczne rozwiązania architektów dla twojego domu. Okna jako walor estetyczny i użytkowy

Pomogliśmy znaleźć Ci dobrego architekta. Wiemy, że twój dom będzie ma już okna ściany i dach. Pragniemy Ci pomóc kupić również okna do twojego domu. Odwiedź portal okna plastikowe Zapraszamy do współpracy z naszym Portalem.

 

Konstrukcja okna i jakość wytłaczania zapewnia piękno i wydajność gotowego produktu. Ziemne okna winylowe są projektowane i wytłaczane przez naszego partnera Deceuninck Inc. uznanego za wiodącą na świecie wytłaczarkę winylowych systemów okiennych i drzwiowych. Wszystkie winyle są produkowane z powszechnie stosowanych naturalnych materiałów. Oznacza to, że nasz winyl jest produktem niezwykle ekologicznym. Wszystkie nasze profile winylowe nadają się do recyklingu i są przyjazne dla środowiska.

 

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA
ul. Jana z Kolna 7
75-204 Koszalin
NIP 6692340228
 
 

Ewa Zemła Biuro Projektowe

Biuro Projektowe Ewa Zemła
ul. Zwycięstwa 148/410
75-613 Koszalin
NIP 6690405923
 
 

WARZECHA STUDIO

 WARZECHA STUDIO
UL. Partyzantów 17/107
75-411 Koszalin
NIP brak
 
 

OKNA DLA TWOJEGO WYMARZONEGO DOMU - ZAUFAJ NAM

Firma najstarsza i największa firma produkująca drzwi i okna w rejonie południowej Polski, od 2000 roku zapewnia szybką i niezawodną obsługę swoich klientów. Nasi wykwalifikowani serwisanci, profesjonalni instalatorzy i kompetentni pracownicy działu sprzedaży zgromadzili łącznie 950 lat doświadczenie w branży drzwi i okien. Dysponując 85 pracownikami i flotą ponad 60 pojazdów, firma jest gotowa zapewnić Ci szybką, ekonomiczną i doskonałą obsługę Twoich bram garażowych, otwierania drzwi garażowych, drzwi wejściowych, urządzeń do załadunku i wymiany szkła. Aby ograniczyć przestoje do minimum, firma oferuje duży zapas części zamiennych, takich jak sprężyny drzwi garażowych, sekcje drzwi, zawiasy, kable i osprzęt. Naprawa starszych zestawów radiowych nie stanowi problemu dla naszych doświadczonych techników kontroli radiowej.