BIURO PROJEKTOWE Łukasz Targosz 
ul. Cicha 10
43-410 Zebrzydowice
NIP 5482479126
 
  
 
 
Biuro projektowe TARGOSZ świadczy usługi
w zakresie szeroko rozumianego budownictwa kubaturowego.
Innowacyjność oferowanych przez nas usług opiera się między innymi na wdrożeniu niespotykanej
w innych jednostkach projektowych oferty w postaci prowadzenia doradztwa kredytowo-inwestycyjnego (kredyty hipoteczne, inwestycyjne oraz kredyty na rozbudowę i budowę nowych nieruchomości budowlanych).
Głównym obszarem naszej działalności jest wykonanie w imieniu potencjalnego Inwestora wszystkich czynności związanych z realizacją wymarzonej inwestycji - począwszy od opracowania kompletnej dokumentacji projektowej, poprzez uzyskanie decyzji o pozwoleniu na budowę, zgłoszenie zamiaru wykonania robót budowlanych, pomoc w uzyskaniu kredytu finansowego (jeśli klient wyrazi taką potrzebę), nadzorowanie budowy, a skończywszy na oddaniu budynku do użytkowania. Dysponujemy solidną ekipą budowlaną - działamy wg zasady "zaprojektuj i wybuduj".
Posiadamy niezbędne doświadczenie przy sporządzaniu wszelkiego typu dokumentacji projektowych. Charakteryzuje nas niekonwencjonalne podejście do projektowania - jesteśmy otwarci na wszystkie Państwa pomysły - nie ograniczamy się do typowych rozwiązań architektoniczno-budowlanych. Posiadamy najnowsze programy i sprzęt wspomagający projektowanie, przez co bez problemu sprostamy nawet najbardziej wymagającym Inwestorom. Poszukujesz kontaktu do architekta z Jastrzebia-Zdrój -

http://www.targosz.eu/

Praktyczne rozwiązania architektów dla twojego domu. Okna jako walor estetyczny i użytkowy

Pomogliśmy znaleźć Ci dobrego architekta. Wiemy, że twój dom będzie ma już okna ściany i dach. Pragniemy Ci pomóc kupić również okna do twojego domu. Odwiedź portal okna plastikowe Zapraszamy do współpracy z naszym Portalem.

 

Konstrukcja okna i jakość wytłaczania zapewnia piękno i wydajność gotowego produktu. Ziemne okna winylowe są projektowane i wytłaczane przez naszego partnera Deceuninck Inc. uznanego za wiodącą na świecie wytłaczarkę winylowych systemów okiennych i drzwiowych. Wszystkie winyle są produkowane z powszechnie stosowanych naturalnych materiałów. Oznacza to, że nasz winyl jest produktem niezwykle ekologicznym. Wszystkie nasze profile winylowe nadają się do recyklingu i są przyjazne dla środowiska.

 

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA
ul. Jana z Kolna 7
75-204 Koszalin
NIP 6692340228
 
 

Ewa Zemła Biuro Projektowe

Biuro Projektowe Ewa Zemła
ul. Zwycięstwa 148/410
75-613 Koszalin
NIP 6690405923
 
 

WARZECHA STUDIO

 WARZECHA STUDIO
UL. Partyzantów 17/107
75-411 Koszalin
NIP brak
 
 

OKNA DLA TWOJEGO WYMARZONEGO DOMU - ZAUFAJ NAM

Firma najstarsza i największa firma produkująca drzwi i okna w rejonie południowej Polski, od 2000 roku zapewnia szybką i niezawodną obsługę swoich klientów. Nasi wykwalifikowani serwisanci, profesjonalni instalatorzy i kompetentni pracownicy działu sprzedaży zgromadzili łącznie 950 lat doświadczenie w branży drzwi i okien. Dysponując 85 pracownikami i flotą ponad 60 pojazdów, firma jest gotowa zapewnić Ci szybką, ekonomiczną i doskonałą obsługę Twoich bram garażowych, otwierania drzwi garażowych, drzwi wejściowych, urządzeń do załadunku i wymiany szkła. Aby ograniczyć przestoje do minimum, firma oferuje duży zapas części zamiennych, takich jak sprężyny drzwi garażowych, sekcje drzwi, zawiasy, kable i osprzęt. Naprawa starszych zestawów radiowych nie stanowi problemu dla naszych doświadczonych techników kontroli radiowej.