PROJKAB Andrzej Kabella
ul. Wodzisławska 21
44-266 Świerklany
NIP: 6421946002
 
 
 
 
Biuro projektowe PROJKAB istnieje na rynku od 2002r., choć na początku funkcjonowało pod inną nazwą. Jego właścicielem jest mgr inż. Andrzej Kabella absolwent Politechniki Śląskiej w Gliwicach, będący członkiem Śląskiej Okręgowej Izby Inżynierów od 2005 roku. Zakres naszej działalności obejmuje projekty budowlane oraz szereg usług z tym związanych. Posiadamy doświadczenie i niezbędne kwalifikacje do świadczenia usług w tym zakresie. W naszej pracy posługujemy się techniką komputerową przy użyciu licencjonowanego oprogramowania.
W celu kompleksowego świadczenia usług współpracujemy z doświadczonymi fachowcami w branży projektowo-budowlanej posiadającymi niezbędne uprawnienia do wykonywania reprezentowanych specjalności. Nasze usługi przynoszą dużo satysfakcji i zadowolenia, dlatego też staramy się ciągle poszerzać nasz zakres działalności aby zapewnić jak najlepszą i kompleksową obsługę naszym klientom.
 
http://projkab.pl/
 

 

Praktyczne rozwiązania architektów dla twojego domu. Okna jako walor estetyczny i użytkowy

Pomogliśmy znaleźć Ci dobrego architekta. Wiemy, że twój dom będzie ma już okna ściany i dach. Pragniemy Ci pomóc kupić również okna do twojego domu. Odwiedź portal okna plastikowe Zapraszamy do współpracy z naszym Portalem.

 

Konstrukcja okna i jakość wytłaczania zapewnia piękno i wydajność gotowego produktu. Ziemne okna winylowe są projektowane i wytłaczane przez naszego partnera Deceuninck Inc. uznanego za wiodącą na świecie wytłaczarkę winylowych systemów okiennych i drzwiowych. Wszystkie winyle są produkowane z powszechnie stosowanych naturalnych materiałów. Oznacza to, że nasz winyl jest produktem niezwykle ekologicznym. Wszystkie nasze profile winylowe nadają się do recyklingu i są przyjazne dla środowiska.

 

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA
ul. Jana z Kolna 7
75-204 Koszalin
NIP 6692340228
 
 

Ewa Zemła Biuro Projektowe

Biuro Projektowe Ewa Zemła
ul. Zwycięstwa 148/410
75-613 Koszalin
NIP 6690405923
 
 

WARZECHA STUDIO

 WARZECHA STUDIO
UL. Partyzantów 17/107
75-411 Koszalin
NIP brak
 
 

OKNA DLA TWOJEGO WYMARZONEGO DOMU - ZAUFAJ NAM

Firma najstarsza i największa firma produkująca drzwi i okna w rejonie południowej Polski, od 2000 roku zapewnia szybką i niezawodną obsługę swoich klientów. Nasi wykwalifikowani serwisanci, profesjonalni instalatorzy i kompetentni pracownicy działu sprzedaży zgromadzili łącznie 950 lat doświadczenie w branży drzwi i okien. Dysponując 85 pracownikami i flotą ponad 60 pojazdów, firma jest gotowa zapewnić Ci szybką, ekonomiczną i doskonałą obsługę Twoich bram garażowych, otwierania drzwi garażowych, drzwi wejściowych, urządzeń do załadunku i wymiany szkła. Aby ograniczyć przestoje do minimum, firma oferuje duży zapas części zamiennych, takich jak sprężyny drzwi garażowych, sekcje drzwi, zawiasy, kable i osprzęt. Naprawa starszych zestawów radiowych nie stanowi problemu dla naszych doświadczonych techników kontroli radiowej.