Gawlewicz Andrzej Projektowanie Architektoniczne Andrzej Gawlewicz
ul. Grota Roweckiego 62
38-200 Jasło
NIP: 6851080321
 
 
 

 

Zajmujemy się projektowaniem architektonicznym. Działamy od 1993 roku, dzięki czemu możemy się poszczycić bogatym doświadczeniem i szerokim gronem usatysfakcjonowanych klientów. Siedziba biura zlokalizowana jest w Jaśle, w województwie podkarpackim. Firmą zarządza Andrzej Gawlewicz.
Podstawowym profilem naszej działalności są profesjonalne usługi projektowe i architektoniczne. Posiadamy wszystkie niezbędne kwalifikacje, dzięki czemu gwarantujemy sprawne i rzetelnie wykonanie każdego projektu.
Kompleksowo projektujemy:
budynki przemysłowe
domy
konstrukcje budowlane
konstrukcje inżynierskie
Przygotowujemy także plany modernizacji budynków.
Sprawą nadrzędną dla naszej firmy jest satysfakcja klientów, dlatego wykonując projekty opieramy się na ich wszystkich indywidualnych potrzebach.
Zajmujemy się również:
budowlanymi projektami wnętrz
projektami konstrukcyjnymi
wizualizacjami
opracowywaniem projektów koncepcyjnych
projektami wykonawczymi
Uzupełnienie naszej oferty stanowi opracowywanie map do celów projektowych.
Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.
Szukasz architekta z Jasła ? Niskie ceny usług architektonicznych.
 
601 512 515
13 448 94 49

Praktyczne rozwiązania architektów dla twojego domu. Okna jako walor estetyczny i użytkowy

Pomogliśmy znaleźć Ci dobrego architekta. Wiemy, że twój dom będzie ma już okna ściany i dach. Pragniemy Ci pomóc kupić również okna do twojego domu. Odwiedź portal okna plastikowe Zapraszamy do współpracy z naszym Portalem.

 

Konstrukcja okna i jakość wytłaczania zapewnia piękno i wydajność gotowego produktu. Ziemne okna winylowe są projektowane i wytłaczane przez naszego partnera Deceuninck Inc. uznanego za wiodącą na świecie wytłaczarkę winylowych systemów okiennych i drzwiowych. Wszystkie winyle są produkowane z powszechnie stosowanych naturalnych materiałów. Oznacza to, że nasz winyl jest produktem niezwykle ekologicznym. Wszystkie nasze profile winylowe nadają się do recyklingu i są przyjazne dla środowiska.

 

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA
ul. Jana z Kolna 7
75-204 Koszalin
NIP 6692340228
 
 

Ewa Zemła Biuro Projektowe

Biuro Projektowe Ewa Zemła
ul. Zwycięstwa 148/410
75-613 Koszalin
NIP 6690405923
 
 

WARZECHA STUDIO

 WARZECHA STUDIO
UL. Partyzantów 17/107
75-411 Koszalin
NIP brak
 
 

OKNA DLA TWOJEGO WYMARZONEGO DOMU - ZAUFAJ NAM

Firma najstarsza i największa firma produkująca drzwi i okna w rejonie południowej Polski, od 2000 roku zapewnia szybką i niezawodną obsługę swoich klientów. Nasi wykwalifikowani serwisanci, profesjonalni instalatorzy i kompetentni pracownicy działu sprzedaży zgromadzili łącznie 950 lat doświadczenie w branży drzwi i okien. Dysponując 85 pracownikami i flotą ponad 60 pojazdów, firma jest gotowa zapewnić Ci szybką, ekonomiczną i doskonałą obsługę Twoich bram garażowych, otwierania drzwi garażowych, drzwi wejściowych, urządzeń do załadunku i wymiany szkła. Aby ograniczyć przestoje do minimum, firma oferuje duży zapas części zamiennych, takich jak sprężyny drzwi garażowych, sekcje drzwi, zawiasy, kable i osprzęt. Naprawa starszych zestawów radiowych nie stanowi problemu dla naszych doświadczonych techników kontroli radiowej.