W23 Architekci
Ul. Kadyiego 8
38-200 Jasło
NIP: 6591442016
 
 
 
 
 
Nasza pracownia rozpoczęła swa działalność w 2008 roku i od tego czasu zdobyła wiele uznania wśród klientów.
Zatrudniamy wyłącznie najwyższej klasy specjalistów dzięki czemu jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu profesjonalne i punktualne wykonanie powierzonych nam zadań. Starannie wyselekcjonowane grupy ludzi są bezpośrednio odpowiedzialne ze poszczególne działy naszej firmy. Wieloletnie doświadczenie zawodowe oraz przynależność do izb zawodowych stanowią gwarant, iż usługi przez nas wykonane będą na najwyższym z możliwych poziomie.
Nasza firma obszarem swych działań pokrywa głownie Podkarpacie i Małopolskę, aczkolwiek realizujemy projekty w całej Polsce oraz poza jej granicami. Tani architekt w Jaśle !!!  Zapytaj o ceny usług architektów telefonicznie lub e-mailowo. Zapraszamy do współpracy.
 
http://www.w23architekci.pl/
 

Praktyczne rozwiązania architektów dla twojego domu. Okna jako walor estetyczny i użytkowy

Pomogliśmy znaleźć Ci dobrego architekta. Wiemy, że twój dom będzie ma już okna ściany i dach. Pragniemy Ci pomóc kupić również okna do twojego domu. Odwiedź portal okna plastikowe Zapraszamy do współpracy z naszym Portalem.

 

Konstrukcja okna i jakość wytłaczania zapewnia piękno i wydajność gotowego produktu. Ziemne okna winylowe są projektowane i wytłaczane przez naszego partnera Deceuninck Inc. uznanego za wiodącą na świecie wytłaczarkę winylowych systemów okiennych i drzwiowych. Wszystkie winyle są produkowane z powszechnie stosowanych naturalnych materiałów. Oznacza to, że nasz winyl jest produktem niezwykle ekologicznym. Wszystkie nasze profile winylowe nadają się do recyklingu i są przyjazne dla środowiska.

 

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA
ul. Jana z Kolna 7
75-204 Koszalin
NIP 6692340228
 
 

Ewa Zemła Biuro Projektowe

Biuro Projektowe Ewa Zemła
ul. Zwycięstwa 148/410
75-613 Koszalin
NIP 6690405923
 
 

WARZECHA STUDIO

 WARZECHA STUDIO
UL. Partyzantów 17/107
75-411 Koszalin
NIP brak
 
 

OKNA DLA TWOJEGO WYMARZONEGO DOMU - ZAUFAJ NAM

Firma najstarsza i największa firma produkująca drzwi i okna w rejonie południowej Polski, od 2000 roku zapewnia szybką i niezawodną obsługę swoich klientów. Nasi wykwalifikowani serwisanci, profesjonalni instalatorzy i kompetentni pracownicy działu sprzedaży zgromadzili łącznie 950 lat doświadczenie w branży drzwi i okien. Dysponując 85 pracownikami i flotą ponad 60 pojazdów, firma jest gotowa zapewnić Ci szybką, ekonomiczną i doskonałą obsługę Twoich bram garażowych, otwierania drzwi garażowych, drzwi wejściowych, urządzeń do załadunku i wymiany szkła. Aby ograniczyć przestoje do minimum, firma oferuje duży zapas części zamiennych, takich jak sprężyny drzwi garażowych, sekcje drzwi, zawiasy, kable i osprzęt. Naprawa starszych zestawów radiowych nie stanowi problemu dla naszych doświadczonych techników kontroli radiowej.