ARGASprojekt
Czarnieckiego 12
37-500 Jarosław
NIP:
 
 
 

Projektowe Usługi Komputerowe „ARGAS” założone przez inż. Roberta Argasińskiego świadczą usługi na rynku od 2005 roku.
Zajmujemy się kompleksową obsługą architektoniczno-urbanistyczną, wraz z rozbudowaną infrastrukturą. Idziemy z duchem czasu i badamy rynek architektoniczno-budowlany pod względem najnowszych rozwiazan, które upraszczają procesy projektowe, budowlane i inwestycyjne. Ufamy nowym technologiom. Skanowanie 3D upraszcza nam prace pomiarowe, jednocześnie wprowadza precyzję, o której nie można mówić przy pomiarach analogowych.Tyczy się to każdego typu architektury od nowoczesnej po zabytkową .Dzieki pomiarom 3D jesteśmy w stanie modelować jeszcze łatwiej i z większa precyzją w technologii BIM. Każdy projekt rządzi się swoimi prawami. W naszym wypadku, nie jest to tylko zbiór linii i kształtów. Aktywnie wykorzystujemy zaimplementowaną technologię BIM, co oznacza, że dbamy o projekt od pierwszego szkicu koncepcyjnego, przez prace komputerowe, po nadzór budowlany.Doceniamy BIM. Dzięki tej technologii nie tylko jesteśmy w stanie precyzyjniej pracować ale i czas tworzenia dokumentacji jest znacznie krótszy. W połączeniu ze skanowaniem laserowym, wyniki są bardziej niż imponujące. Dzięki wymianie platformowej, oraz uniwersalności formatów takich jak .ifc, czy też .dwg pozwala nam na bezproblemową prace miedzy-branżową, unikając niepotrzebnych strat czasu, który jest cenny podczas inwestycji.
 
http://www.argasprojekt.pl/
 

Praktyczne rozwiązania architektów dla twojego domu. Okna jako walor estetyczny i użytkowy

Pomogliśmy znaleźć Ci dobrego architekta. Wiemy, że twój dom będzie ma już okna ściany i dach. Pragniemy Ci pomóc kupić również okna do twojego domu. Odwiedź portal okna plastikowe Zapraszamy do współpracy z naszym Portalem.

 

Konstrukcja okna i jakość wytłaczania zapewnia piękno i wydajność gotowego produktu. Ziemne okna winylowe są projektowane i wytłaczane przez naszego partnera Deceuninck Inc. uznanego za wiodącą na świecie wytłaczarkę winylowych systemów okiennych i drzwiowych. Wszystkie winyle są produkowane z powszechnie stosowanych naturalnych materiałów. Oznacza to, że nasz winyl jest produktem niezwykle ekologicznym. Wszystkie nasze profile winylowe nadają się do recyklingu i są przyjazne dla środowiska.

 

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA
ul. Jana z Kolna 7
75-204 Koszalin
NIP 6692340228
 
 

Ewa Zemła Biuro Projektowe

Biuro Projektowe Ewa Zemła
ul. Zwycięstwa 148/410
75-613 Koszalin
NIP 6690405923
 
 

WARZECHA STUDIO

 WARZECHA STUDIO
UL. Partyzantów 17/107
75-411 Koszalin
NIP brak
 
 

OKNA DLA TWOJEGO WYMARZONEGO DOMU - ZAUFAJ NAM

Firma najstarsza i największa firma produkująca drzwi i okna w rejonie południowej Polski, od 2000 roku zapewnia szybką i niezawodną obsługę swoich klientów. Nasi wykwalifikowani serwisanci, profesjonalni instalatorzy i kompetentni pracownicy działu sprzedaży zgromadzili łącznie 950 lat doświadczenie w branży drzwi i okien. Dysponując 85 pracownikami i flotą ponad 60 pojazdów, firma jest gotowa zapewnić Ci szybką, ekonomiczną i doskonałą obsługę Twoich bram garażowych, otwierania drzwi garażowych, drzwi wejściowych, urządzeń do załadunku i wymiany szkła. Aby ograniczyć przestoje do minimum, firma oferuje duży zapas części zamiennych, takich jak sprężyny drzwi garażowych, sekcje drzwi, zawiasy, kable i osprzęt. Naprawa starszych zestawów radiowych nie stanowi problemu dla naszych doświadczonych techników kontroli radiowej.