JOTBE Jacek Błaszczyk
UL. KRASICKIEGO 7
63-220 Kotlin
NIP: 617-203-07-11
 
 
660-758-246
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
http://www.projekt-budowlany.com.pl/
Wykonujemy:
Kompletne dokumentacje projektowo - kosztorysowe obiektów i zagospodarowania terenu, dla obiektów
Projekty wielobranżowe:
architektura, konstrukcja, instalacje mechaniczne (wentylacja, klimatyzacja), sanitarne (woda, kanalizacja, co, sprężone powietrze, instalacje gazów medycznych i technicznych, instalacje tryskaczowe, pompownie pożarowe, etc.), elektryczne silno- i niskoprądowe (alarmowa, SAP, automatyka, sieci komputerowe, multimedia, monitoring, DSO), sieci zewnętrzne, przyłącza, instalacje zewnętrzne na działce, drogi, dojazdy, parkingi, zieleń, roboty ziemne, inne w zależności od potrzeb.
Koncepcje architektoniczne oraz pełnobranżowe
Projekty budowlane
Projekty domów
Projekty wykonawcze
Inwentaryzacje budowlane i instalacyjne
Szacunki kosztów inwestycji
Dokumentacja kosztorysowa, w tym zgodnie z UZP
Specyfikacje wykonania i odbioru robót (STWiOR)
Inwentaryzacje budowlane i instalacyjne
Inwentaryzacje i waloryzacje zieleni
Projekty wnętrz, elementów wyposażenia, mebli, małej architektury, dobór wyposażenia
Projekty akustyki pomieszczeń
Kosztorysowanie

 

Praktyczne rozwiązania architektów dla twojego domu. Okna jako walor estetyczny i użytkowy

Pomogliśmy znaleźć Ci dobrego architekta. Wiemy, że twój dom będzie ma już okna ściany i dach. Pragniemy Ci pomóc kupić również okna do twojego domu. Odwiedź portal okna plastikowe Zapraszamy do współpracy z naszym Portalem.

 

Konstrukcja okna i jakość wytłaczania zapewnia piękno i wydajność gotowego produktu. Ziemne okna winylowe są projektowane i wytłaczane przez naszego partnera Deceuninck Inc. uznanego za wiodącą na świecie wytłaczarkę winylowych systemów okiennych i drzwiowych. Wszystkie winyle są produkowane z powszechnie stosowanych naturalnych materiałów. Oznacza to, że nasz winyl jest produktem niezwykle ekologicznym. Wszystkie nasze profile winylowe nadają się do recyklingu i są przyjazne dla środowiska.

 

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA
ul. Jana z Kolna 7
75-204 Koszalin
NIP 6692340228
 
 

Ewa Zemła Biuro Projektowe

Biuro Projektowe Ewa Zemła
ul. Zwycięstwa 148/410
75-613 Koszalin
NIP 6690405923
 
 

WARZECHA STUDIO

 WARZECHA STUDIO
UL. Partyzantów 17/107
75-411 Koszalin
NIP brak
 
 

OKNA DLA TWOJEGO WYMARZONEGO DOMU - ZAUFAJ NAM

Firma najstarsza i największa firma produkująca drzwi i okna w rejonie południowej Polski, od 2000 roku zapewnia szybką i niezawodną obsługę swoich klientów. Nasi wykwalifikowani serwisanci, profesjonalni instalatorzy i kompetentni pracownicy działu sprzedaży zgromadzili łącznie 950 lat doświadczenie w branży drzwi i okien. Dysponując 85 pracownikami i flotą ponad 60 pojazdów, firma jest gotowa zapewnić Ci szybką, ekonomiczną i doskonałą obsługę Twoich bram garażowych, otwierania drzwi garażowych, drzwi wejściowych, urządzeń do załadunku i wymiany szkła. Aby ograniczyć przestoje do minimum, firma oferuje duży zapas części zamiennych, takich jak sprężyny drzwi garażowych, sekcje drzwi, zawiasy, kable i osprzęt. Naprawa starszych zestawów radiowych nie stanowi problemu dla naszych doświadczonych techników kontroli radiowej.