USPOL VISION JMP Zdzisław i Jakub Paczkowscy S.C.
Chełmińska 103
86-300 Grudziądz
NIP: 8762179585
 

Firma USPOL-VISION j.m.p. działa na rynku od 1993 roku. Wykonuje usługi projektowe, nadzorów budów w zakresie wszystkich branż, ze szczególną specjalizacją w projektowaniu i nadzorach branży elektrycznej.
Zakres usług:
projekty budowlane wielobranżowe,
nadzory budowlane wielobranżowe,
nadzory inwestorskie,
przygotowanie budżetu inwestycji,
kosztorysowanie, wycena prac i robót budowlanych,
nadzór finansowy budowy,
przygotowanie i prowadzenie przetargu,
przekazanie obiektu do użytkowania,
instrukcje rozruchowe obiektów przemysłowych,
instrukcje eksploatacyjne obiektów przemysłowych,
doradztwo techniczne,
projekty geologiczne na ujęcia wód podziemnych,
projekty melioracyjne.
Zakres usług w ramach instalacji elektrycznych:
projekty instalacji elektrycznych (koncepcje, projekty budowlane, projekty wykonawcze),tj.
sieci energetycznych SN, nn
stacje transformatorowe,
oświetlenie ulic, placów, parkingów,
podświetlenia elewacji budynków,
instalacje wewnętrzne:
oświetlenie podstawowe, bezpieczeństwa, ewakuacyjne,
instalacje gniazd wtyczkowych,
zasilanie technologii,
instalacje pomieszczeń biurowych i socjalnych,
instalacje szyny wyrównawczej, siatka potencjałów,
kompensacja mocy biernej,
zasilanie wentylacji i klimatyzacji,
instalacje kotłowni/węzła cieplnego,
instalacja odgromowa,
instalacja sygnalizacji p.poż.,
instalacja alarmowa i kontroli dostępu,
instalacja telewizji przemysłowej CCTV,
projekty instalacji teletechnicznych (telekomunikacja, sieci telewizji kablowej, sieci komputerowe),
analizy układów energetycznych dla doboru optymalnych taryf.

http://www.uspol.com.pl

Praktyczne rozwiązania architektów dla twojego domu. Okna jako walor estetyczny i użytkowy

Te stałe style okien dają swobodę i elastyczność w projektowaniu. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz prostych rygli, bocznych świateł, czy geometrycznych kształtów, niestandardowa produkcja może ożywić Twoje pomysły. Niezależnie od tego, czy chcesz półokrągłe, ćwierć okrągłe, trójkątne czy trapezowe, polegaj na produktach, aby uzupełnić architekturę dowolnej struktury. Nasze podejście to: projektujesz to - zbudujemy to.

 

Jeśli potrzebujesz wysokowydajnych okien, skonsultuje się z Tobą w sprawie Twoich konkretnych potrzeb. Nasz niestandardowy proces produkcyjny daje nam elastyczność, aby sprostać wielu wymaganiom, które inni producenci nie mogą spełnić. Możemy pomóc w konfiguracji okien za pomocą powłok ze szkła nisko emisyjnego, selektywnych folii transmisyjnych, wypełnień gazem obojętnym, trójwarstwowego szkła i przekładek termicznych, które zwiększają wydajność energetyczną.

WSPÓŁPRACA Z ARCHITEKTAMI DAJE WYMIERNE KORZYŚCI DLA DOMU

Ponieważ niemożliwe jest zdiagnozowanie problemu drzwi i operatora przez telefon, będzie musiał wysłać technika, który spróbuje zdiagnozować i naprawić, jeśli to możliwe. Firma nie stara się sprzedawać drogich części klientowi, jeśli nowy model jest lepszym rozwiązaniem. Jeśli technik serwisu nie zaleci naprawy drzwi lub operatora, zostanie naliczona opłata za połączenie serwisowe. Jeśli jednak zdecydujesz się na zakup nowego produktu z naszej firmy , otrzymasz połowę opłaty za wezwanie serwisowe w celu zakupu nowego drzwi lub operatora.

 

Firma Europlast . dokonała wspaniałego przedsięwzięcia, wprowadzając  w rewolucyjne koncepcje technologiczne dla drzwi, okien i wewnętrznych ścianek działowych w Indiach z wyczerpującą i ekskluzywną gamą rozwiązań produkcyjnych w podwójnie / potrójnym oszkleniu. przyniósł nowy wymiar w dziedzinie architektury dzięki najnowszej gamie UPVC. Firma zaprojektowała specjalną linię do indyjskich warunków klimatycznych, oferującą system odchylania i obracania, w pełni odwracalny obrotowy i pionowy przesuwny. Zapewnia skuteczną i trwałą alternatywę dla drewna, aluminium, stali i innych metali. Nasza najnowocześniejsza roślina znajduje się w sercu . Ze względu na naszą scentralizowaną lokalizację świadczymy wszystkie usługi począwszy od ankietowania, cytowania, instalowania i bieżącego wsparcia technicznego z krótszym czasem realizacji i szybszym dostarczaniem na miejsce.

Nasze produkty mają na celu maksymalne wykorzystanie naturalnych źródeł energii, a tym samym przyczyniają się do oszczędzania globalnej energii. Naturalne światło było długo dyskutowane na całym świecie, a nasze produkty pomagają w optymalnym wykorzystaniu tego samego.

 

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA
ul. Jana z Kolna 7
75-204 Koszalin
NIP 6692340228
 
 

Ewa Zemła Biuro Projektowe

Biuro Projektowe Ewa Zemła
ul. Zwycięstwa 148/410
75-613 Koszalin
NIP 6690405923
 
 

WARZECHA STUDIO

 WARZECHA STUDIO
UL. Partyzantów 17/107
75-411 Koszalin
NIP brak
 
 

OKNA DLA TWOJEGO WYMARZONEGO DOMU - ZAUFAJ NAM

Firma najstarsza i największa firma produkująca drzwi i okna w rejonie południowej Polski, od 2000 roku zapewnia szybką i niezawodną obsługę swoich klientów. Nasi wykwalifikowani serwisanci, profesjonalni instalatorzy i kompetentni pracownicy działu sprzedaży zgromadzili łącznie 950 lat doświadczenie w branży drzwi i okien. Dysponując 85 pracownikami i flotą ponad 60 pojazdów, firma jest gotowa zapewnić Ci szybką, ekonomiczną i doskonałą obsługę Twoich bram garażowych, otwierania drzwi garażowych, drzwi wejściowych, urządzeń do załadunku i wymiany szkła. Aby ograniczyć przestoje do minimum, firma oferuje duży zapas części zamiennych, takich jak sprężyny drzwi garażowych, sekcje drzwi, zawiasy, kable i osprzęt. Naprawa starszych zestawów radiowych nie stanowi problemu dla naszych doświadczonych techników kontroli radiowej.