CONCEPT PROJEKTOWANIE ARCHITEKTONICZNE
86-300 Grudziądz
ul. Chełmińska 106A/39
NIP: 876-17-84-479
 
 
+48 56 65 78 491
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
http://www.conceptgroup.com.pl/

Firma CONCEPTGROUP – ARCHITEKCI to biuro architektoniczne powstałe w 1999 roku, założone przez architekta Tomasza Porębnego. Biuro zatrudnia architektów, inżynierów budownictwa i projektantów branżowych w zależności od specyfiki zlecenia projektowego.
Firma działa w sektorze zamówień publicznych oraz inwestycji komercyjnych. Głównym trzonem jest wykonywanie projektów użyteczności publicznej oraz mieszkalnych i ogólno-przemysłowych. Ponadto realizowane są także projekty zagospodarowania przestrzeni publicznych, projekty drogowe i infrastrukturalne głównie w obrębie terenów zabytkowych.
Biuro zrealizowało także kilka projektów rewitalizacji obiektów i terenów wpisanych do Rejestru Zabytków lub położonych na terenach ochrony zabytków.
Kilka z tych realizacji otrzymało wyróżnienia za ogólnopolskich konkursach realizacyjnych. Do najważniejszych z nich należą:
1 miejsce w kategorii Rewitalizacji Obiektów Zabytkowych Województwa Warmińsko – Mazurskiego 2009r za inwestycję „Przebudowa istniejącego budynku pokoszarowego na siedzibę Sądu Rejonowego i Prokuratury Rejonowej w Ostródzie”,
1 miejsce w konkursie DESIGNOWE MIASTO 2011r – za realizację „Zagospodarowanie Placu Jana Pawła II w Kwidzynie”.
W ciągu swego blisko 15 letniego istnienia biuro zrealizowało około 500 zleceń o różnym stopniu trudności. W tym czasie firma brała też udział w kliku konkursach architektonicznych i urbanistycznych.
Obecnie w firmie zatrudnione są cztery osoby. Dwie na stanowisku projektantów i dwie na stanowisku asystentów. Do swojej pracy wykorzystujemy oprogramowanie firmy Graphisoft - ARCHCAD 17 oraz pakiety AUTOCAD LT. Ponadto realizujemy także zlecenia związane z wykonywaniem koncepcji i wizualizacji obiektów budowlanych oraz terenów. Do wykonywania wizualizacji używamy oprogramowania firmy ABVENT - ARTLANTIS RENDER oraz PHOTOSHOP.
Nasza firma to zespół młodych projektantów nieobawiających się wyzwań, ale jednocześnie czujących respekt przed odpowiedzialnością stojąca za architektem i inżynierem, która rozciąga się na szerokie dziedziny życia w społecznym i ekonomicznym jego zakresie.
Ponadto jesteśmy otwarci na podjęcie współpracy zarówno z innymi jednostkami projektowymi jak i wykonawcami robót celem realizacji wspólnych projektów i działań. Drzwi firmy są także otwarte dla osób chętnych podjęcia współpracy i nauki lub pracy etatowej. Zapraszamy do współpracy.

Praktyczne rozwiązania architektów dla twojego domu. Okna jako walor estetyczny i użytkowy

Te stałe style okien dają swobodę i elastyczność w projektowaniu. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz prostych rygli, bocznych świateł, czy geometrycznych kształtów, niestandardowa produkcja może ożywić Twoje pomysły. Niezależnie od tego, czy chcesz półokrągłe, ćwierć okrągłe, trójkątne czy trapezowe, polegaj na produktach, aby uzupełnić architekturę dowolnej struktury. Nasze podejście to: projektujesz to - zbudujemy to.

 

Jeśli potrzebujesz wysokowydajnych okien, skonsultuje się z Tobą w sprawie Twoich konkretnych potrzeb. Nasz niestandardowy proces produkcyjny daje nam elastyczność, aby sprostać wielu wymaganiom, które inni producenci nie mogą spełnić. Możemy pomóc w konfiguracji okien za pomocą powłok ze szkła nisko emisyjnego, selektywnych folii transmisyjnych, wypełnień gazem obojętnym, trójwarstwowego szkła i przekładek termicznych, które zwiększają wydajność energetyczną.

WSPÓŁPRACA Z ARCHITEKTAMI DAJE WYMIERNE KORZYŚCI DLA DOMU

Ponieważ niemożliwe jest zdiagnozowanie problemu drzwi i operatora przez telefon, będzie musiał wysłać technika, który spróbuje zdiagnozować i naprawić, jeśli to możliwe. Firma nie stara się sprzedawać drogich części klientowi, jeśli nowy model jest lepszym rozwiązaniem. Jeśli technik serwisu nie zaleci naprawy drzwi lub operatora, zostanie naliczona opłata za połączenie serwisowe. Jeśli jednak zdecydujesz się na zakup nowego produktu z naszej firmy , otrzymasz połowę opłaty za wezwanie serwisowe w celu zakupu nowego drzwi lub operatora.

 

Firma Europlast . dokonała wspaniałego przedsięwzięcia, wprowadzając  w rewolucyjne koncepcje technologiczne dla drzwi, okien i wewnętrznych ścianek działowych w Indiach z wyczerpującą i ekskluzywną gamą rozwiązań produkcyjnych w podwójnie / potrójnym oszkleniu. przyniósł nowy wymiar w dziedzinie architektury dzięki najnowszej gamie UPVC. Firma zaprojektowała specjalną linię do indyjskich warunków klimatycznych, oferującą system odchylania i obracania, w pełni odwracalny obrotowy i pionowy przesuwny. Zapewnia skuteczną i trwałą alternatywę dla drewna, aluminium, stali i innych metali. Nasza najnowocześniejsza roślina znajduje się w sercu . Ze względu na naszą scentralizowaną lokalizację świadczymy wszystkie usługi począwszy od ankietowania, cytowania, instalowania i bieżącego wsparcia technicznego z krótszym czasem realizacji i szybszym dostarczaniem na miejsce.

Nasze produkty mają na celu maksymalne wykorzystanie naturalnych źródeł energii, a tym samym przyczyniają się do oszczędzania globalnej energii. Naturalne światło było długo dyskutowane na całym świecie, a nasze produkty pomagają w optymalnym wykorzystaniu tego samego.

 

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA
ul. Jana z Kolna 7
75-204 Koszalin
NIP 6692340228
 
 

Ewa Zemła Biuro Projektowe

Biuro Projektowe Ewa Zemła
ul. Zwycięstwa 148/410
75-613 Koszalin
NIP 6690405923
 
 

WARZECHA STUDIO

 WARZECHA STUDIO
UL. Partyzantów 17/107
75-411 Koszalin
NIP brak
 
 

OKNA DLA TWOJEGO WYMARZONEGO DOMU - ZAUFAJ NAM

Firma najstarsza i największa firma produkująca drzwi i okna w rejonie południowej Polski, od 2000 roku zapewnia szybką i niezawodną obsługę swoich klientów. Nasi wykwalifikowani serwisanci, profesjonalni instalatorzy i kompetentni pracownicy działu sprzedaży zgromadzili łącznie 950 lat doświadczenie w branży drzwi i okien. Dysponując 85 pracownikami i flotą ponad 60 pojazdów, firma jest gotowa zapewnić Ci szybką, ekonomiczną i doskonałą obsługę Twoich bram garażowych, otwierania drzwi garażowych, drzwi wejściowych, urządzeń do załadunku i wymiany szkła. Aby ograniczyć przestoje do minimum, firma oferuje duży zapas części zamiennych, takich jak sprężyny drzwi garażowych, sekcje drzwi, zawiasy, kable i osprzęt. Naprawa starszych zestawów radiowych nie stanowi problemu dla naszych doświadczonych techników kontroli radiowej.