PRACOWNIA USŁUG PROJEKTOWYCH - MATHIA
Plac Króla Zygmunta Starego 5/6
05-825 Grodzisk Mazowiecki
NIP: 5291025147
  
 
 
Pracownia Usług Projektowych MATHIA została założona w 1992 roku jeszcze w czasach głębokiego kryzysu gospodarczego i ekonomicznego. Wówczas państwowe biura projektowe padały jak muchy. Wkrótce rynek został zasypany architektami, konstruktorami i projektantami wielu branż, którzy pozostali bez pracy. Wielu z nich przekwalifikowało się, część wchłonęła administracja, a nieliczni odważyli się założyć własne pracownie.
Nasza pracownia od dnia założenia nieprzerwanie funkcjonuje w Grodzisku Mazowieckim. W tym czasie zdobyliśmy ogromne doświadczenie projektowe i odnieśliśmy wiele sukcesów realizacyjnych, najwięcej na terenie miasta i gminy Grodzisk Mazowiecki. Nasze projekty są najczęściej realizowane w okolicy, dlatego mamy niemal pełny obraz naszych realizacji.
Dorobek projektowy pracowni jest ogromny. Specjalizujemy się w tanim, ekonomicznym, funkcjonalnym budownictwie jednorodzinnym. Są to budynki nieduże o standardowej funkcji i klasycznej ponadczasowej architekturze, proste i łatwe w konstrukcji, a zatem tanie w realizacji. Taka linia projektowa sprawiła, że niektóre opracowania zdobywały zainteresowanie innych naszych klientów i były sprzedawane wielokrotnie. W ten sposób zdecydowaliśmy się na opracowania powtarzalne, które prezentujemy w grupie ( katalogu ) projektów powtarzalnych.
Nasza wiodąca linia projektowa to budownictwo indywidualne, w tym zabudowa szeregowa. Posiadamy również projekty budynków mieszkalnych na wąskie i nietypowe działki.
Wyspecjalizowaliśmy się również w szczególnym gatunku opracowań. Wykonujemy projekty technologiczne m.in. salonów kosmetycznych i fryzjerskich, gastronomii, pizzerii, kebab, sushi, przychodni lekarskich, pralni, aptek oraz zakładów produkcyjnych. Wykonaliśmy projekty technologiczne wielu przedszkoli o różnych formułach działalności: publiczne, niepubliczne, z cateringiem, z pełną kuchnią, jako punkty opieki nad dzieckiem, klubiki itp.
Ponadto wykonaliśmy niezliczoną ilość projektów budynków gospodarczych, gospodarczo – garażowych i garażowych, z których tylko część prezentujemy na naszej stronie.
Na naszej stronie prezentujemy Państwu mały wycinek naszego dotychczasowego dorobku. Jednocześnie oferujemy wykonanie indywidualnej usługi projektowej, która jak mamy nadzieję zaspokoi każde oczekiwania. Ponadto wykonujemy adaptacje ( przystosowania ) projektów powtarzalnych wszystkich wiodących biur projektowych w Polsce. Sprzedajemy projekty wydane między innymi przez : Murator, Krajobrazy , Archeton , Archon , Dobre Domy , Lipińscy , Studio Atrium, MTM Styl, MG Projekt , Archi Projekt , Arch Tim, Horyzont , Dom Projekt i wiele innych .
Projekty powtarzalne
Budynki mieszkalne jednorodzinne
Projekty indywidualne
Budynki mieszkalne jednorodzinne
Budynki mieszkalne jednorodzinne w zabudowie szeregowej
Budynki bliźniacze
Budynki mieszkalne jednorodzinne dwulokalowe
Budynki garażowe
Budynki gospodarczo - garażowe
 
http://www.mathia.home.pl/
 

Praktyczne rozwiązania architektów dla twojego domu. Okna jako walor estetyczny i użytkowy

Te stałe style okien dają swobodę i elastyczność w projektowaniu. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz prostych rygli, bocznych świateł, czy geometrycznych kształtów, niestandardowa produkcja może ożywić Twoje pomysły. Niezależnie od tego, czy chcesz półokrągłe, ćwierć okrągłe, trójkątne czy trapezowe, polegaj na produktach, aby uzupełnić architekturę dowolnej struktury. Nasze podejście to: projektujesz to - zbudujemy to.

 

Jeśli potrzebujesz wysokowydajnych okien, skonsultuje się z Tobą w sprawie Twoich konkretnych potrzeb. Nasz niestandardowy proces produkcyjny daje nam elastyczność, aby sprostać wielu wymaganiom, które inni producenci nie mogą spełnić. Możemy pomóc w konfiguracji okien za pomocą powłok ze szkła nisko emisyjnego, selektywnych folii transmisyjnych, wypełnień gazem obojętnym, trójwarstwowego szkła i przekładek termicznych, które zwiększają wydajność energetyczną.

WSPÓŁPRACA Z ARCHITEKTAMI DAJE WYMIERNE KORZYŚCI DLA DOMU

Ponieważ niemożliwe jest zdiagnozowanie problemu drzwi i operatora przez telefon, będzie musiał wysłać technika, który spróbuje zdiagnozować i naprawić, jeśli to możliwe. Firma nie stara się sprzedawać drogich części klientowi, jeśli nowy model jest lepszym rozwiązaniem. Jeśli technik serwisu nie zaleci naprawy drzwi lub operatora, zostanie naliczona opłata za połączenie serwisowe. Jeśli jednak zdecydujesz się na zakup nowego produktu z naszej firmy , otrzymasz połowę opłaty za wezwanie serwisowe w celu zakupu nowego drzwi lub operatora.

 

Firma Europlast . dokonała wspaniałego przedsięwzięcia, wprowadzając  w rewolucyjne koncepcje technologiczne dla drzwi, okien i wewnętrznych ścianek działowych w Indiach z wyczerpującą i ekskluzywną gamą rozwiązań produkcyjnych w podwójnie / potrójnym oszkleniu. przyniósł nowy wymiar w dziedzinie architektury dzięki najnowszej gamie UPVC. Firma zaprojektowała specjalną linię do indyjskich warunków klimatycznych, oferującą system odchylania i obracania, w pełni odwracalny obrotowy i pionowy przesuwny. Zapewnia skuteczną i trwałą alternatywę dla drewna, aluminium, stali i innych metali. Nasza najnowocześniejsza roślina znajduje się w sercu . Ze względu na naszą scentralizowaną lokalizację świadczymy wszystkie usługi począwszy od ankietowania, cytowania, instalowania i bieżącego wsparcia technicznego z krótszym czasem realizacji i szybszym dostarczaniem na miejsce.

Nasze produkty mają na celu maksymalne wykorzystanie naturalnych źródeł energii, a tym samym przyczyniają się do oszczędzania globalnej energii. Naturalne światło było długo dyskutowane na całym świecie, a nasze produkty pomagają w optymalnym wykorzystaniu tego samego.

 

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA
ul. Jana z Kolna 7
75-204 Koszalin
NIP 6692340228
 
 

Ewa Zemła Biuro Projektowe

Biuro Projektowe Ewa Zemła
ul. Zwycięstwa 148/410
75-613 Koszalin
NIP 6690405923
 
 

WARZECHA STUDIO

 WARZECHA STUDIO
UL. Partyzantów 17/107
75-411 Koszalin
NIP brak
 
 

OKNA DLA TWOJEGO WYMARZONEGO DOMU - ZAUFAJ NAM

Firma najstarsza i największa firma produkująca drzwi i okna w rejonie południowej Polski, od 2000 roku zapewnia szybką i niezawodną obsługę swoich klientów. Nasi wykwalifikowani serwisanci, profesjonalni instalatorzy i kompetentni pracownicy działu sprzedaży zgromadzili łącznie 950 lat doświadczenie w branży drzwi i okien. Dysponując 85 pracownikami i flotą ponad 60 pojazdów, firma jest gotowa zapewnić Ci szybką, ekonomiczną i doskonałą obsługę Twoich bram garażowych, otwierania drzwi garażowych, drzwi wejściowych, urządzeń do załadunku i wymiany szkła. Aby ograniczyć przestoje do minimum, firma oferuje duży zapas części zamiennych, takich jak sprężyny drzwi garażowych, sekcje drzwi, zawiasy, kable i osprzęt. Naprawa starszych zestawów radiowych nie stanowi problemu dla naszych doświadczonych techników kontroli radiowej.