FIRMA PROJEKTOWO-CONSULTINGOWA PRO-CON Sp.z.o.o.
82-300 Elbląg
ul. Junaków 3
NIP: 5780002281
  
 

Firma Projektowo - Consultingowa "PRO-CON" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością powstała na bazie zlikwidowanego decyzją Wojewody Elbląskiego z dnia 5 czerwca 1991 roku - Terenowego Zespołu Usług Projektowych w Elblągu. Na podstawie postanowienia Sądu Rejonowego w Elblągu z dnia 27 czerwca 1991 roku - została wpisana w księdze rejestru handlowego pod numerem "RHB 495". Od dnia 20.08.2003 roku zarejestrowana w Sądzie Rejonowym w Olsztynie - numer KRS 0000156424. 
Zarząd reprezentuje Prezes - Jacek Rakowski
Sprzedaż projektów gotowych budynków
mieszkalnych wolnostojących, bliźniaczych i szeregowych oraz:
letniskowych
usługowych
inwentarskich
gospodarczych
i innych
Autorstwa następujących Biur Projektów:
STUDIO ATRIUM LELEK, GODLEWSKI Sp. JAWNA - Bielsko - Biała
ARCHON - Myślenice
ARCHETON SP. Z O.O. - Kraków
ARCHIPELAG S.C. - Wrocław
AGROBISP - Kraków
INWESTPROJET - Warszawa
MTM STYL SP. Z O.O. - Białystok
BISPROL - Warszawa
STARBUD S.C. - Kraków
WYDAWNICTWO MURATOR - Warszawa
STUDIO ARCHITEKTONICZNE - T.RUTKOWSKI - Kraków
KANCELARIA OBSŁUGI INWESTYCJI KB - Kraków
ARCHIGRAPH SP. Z O.O. - Kraków
HS AGENCJA REKLAMOWA - Kraków
M.L. LIPIŃSCY - Wrocław
JELENIOGÓRSKIE BIURO PL. I PROJEKT. - Jelenia góra
Kompleksowe wykonywanie adaptacji projektów gotowych z uzyskaniem warunków technicznych i uzgodnień z instytucji branżowych oraz pozwoleniem na budowę.
Nasza pracownia projektowa podejmie się nowych zleceń projektowych.
 
http://www.pro-con.pl/
 

Praktyczne rozwiązania architektów dla twojego domu. Okna jako walor estetyczny i użytkowy

Wiemy, że dziś pomogliśmy ci znaleźć dobrego architekta. Już niedługo twój dom będzie miał już okna, ściany i dach. Chcemy Ci pomóc kupić również okna do twojego domu. Odwiedź portal okna cennik Zapraszamy na strony naszego Portalu.

 

 

Przesuwne patio 
Produkuje do nowych zastosowań budowlanych i przebudowy / wymiany. To szklane drzwi przesuwne są dostępne w wielu popularnych kolorach. Łączy w sobie wyjątkowe wzornictwo z wyjątkową wydajnością i trwałością. Maksymalizuje światło i widok, zapewniając jednocześnie wydajność termiczną, bezpieczeństwo i łatwą obsługę.

Nasze energooszczędne przesuwne drzwi tarasowe wyposażone są w system szyb zespolonych Super Spacer, zaawansowaną i ciepłą technologię. Opcjonalny nasz produkt o niskiej wartości dodanej, który zapewnia dodatkową oszczędność energii podczas upałów.

Przekonasz się, że nie tylko poprawi komfort i wygląd Twojego domu, ale także zagwarantuje, że będzie trwał przez całe życie.

 

 

 

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA
ul. Jana z Kolna 7
75-204 Koszalin
NIP 6692340228
 
 

Ewa Zemła Biuro Projektowe

Biuro Projektowe Ewa Zemła
ul. Zwycięstwa 148/410
75-613 Koszalin
NIP 6690405923
 
 

WARZECHA STUDIO

 WARZECHA STUDIO
UL. Partyzantów 17/107
75-411 Koszalin
NIP brak
 
 

OKNA DLA TWOJEGO WYMARZONEGO DOMU - ZAUFAJ NAM

Firma najstarsza i największa firma produkująca drzwi i okna w rejonie południowej Polski, od 2000 roku zapewnia szybką i niezawodną obsługę swoich klientów. Nasi wykwalifikowani serwisanci, profesjonalni instalatorzy i kompetentni pracownicy działu sprzedaży zgromadzili łącznie 950 lat doświadczenie w branży drzwi i okien. Dysponując 85 pracownikami i flotą ponad 60 pojazdów, firma jest gotowa zapewnić Ci szybką, ekonomiczną i doskonałą obsługę Twoich bram garażowych, otwierania drzwi garażowych, drzwi wejściowych, urządzeń do załadunku i wymiany szkła. Aby ograniczyć przestoje do minimum, firma oferuje duży zapas części zamiennych, takich jak sprężyny drzwi garażowych, sekcje drzwi, zawiasy, kable i osprzęt. Naprawa starszych zestawów radiowych nie stanowi problemu dla naszych doświadczonych techników kontroli radiowej.