WTB Sp. z o.o. Pracownia projektowa
Wybickiego 1/3
41-303 Dąbrowa Górnicza
NIP: 6292413171
 
 
 
 
Oferujemy projektowanie inwestycji budownictwa, inwentaryzacje, opinie o stanie technicznym, przeglądy okresowe, ekspertyzy techniczne, świadectwa charakterystyki energetycznej, charakterystyki energetyczne budynków. Więcej szczegółowych infromacji znajduje się w dziale oferta
W dziale projekty można zapoznać się z projektami, które w ostatnim czasie wykonaliśmy.
Nasze biuro znajduje się w Dąbrowie Górniczej. W celu uzyskania dokładniejszych informacji o możliwości kontaktu prosimy odwiedzić dział kontakt.
PROJEKTOWANIE inwestycji budownictwa mieszkaniowego, przemysłowego, oświatowego, gospodarczego, zagrodowego w branżach:
architektonicznej
konstrukcyjno – budowlanej
instalacji sanitarnych, wodociągowych i kanalizacyjnych
instalacji grzewczych, wentylacji i klimatyzacji
instalacji elektrycznych i teletechnicznych
instalacji gazowych
drogi i ulice
INWENTARYZACJE w w/w branżach
OPINIE o stanie technicznym budynków i budowli
PRZEGLĄDY okresowe budynków
EKSPERTYZY techniczne budynków i budowli
Świadectwa charakterystyki energetycznej, charakterystyki energetyczne budynków
Prace budowlane związane ze wznoszeniem budynków
Wykonywanie instalacji budowlanych
Prace ślusarsko - spawalnicze
 
www.wtb.net.pl

Praktyczne rozwiązania architektów dla twojego domu. Okna jako walor estetyczny i użytkowy

Wiemy, że dziś pomogliśmy ci znaleźć dobrego architekta. Już niedługo twój dom będzie miał już okna, ściany i dach. Chcemy Ci pomóc kupić również okna do twojego domu. Odwiedź portal okna cennik Zapraszamy na strony naszego Portalu.

 

 

Przesuwne patio 
Produkuje do nowych zastosowań budowlanych i przebudowy / wymiany. To szklane drzwi przesuwne są dostępne w wielu popularnych kolorach. Łączy w sobie wyjątkowe wzornictwo z wyjątkową wydajnością i trwałością. Maksymalizuje światło i widok, zapewniając jednocześnie wydajność termiczną, bezpieczeństwo i łatwą obsługę.

Nasze energooszczędne przesuwne drzwi tarasowe wyposażone są w system szyb zespolonych Super Spacer, zaawansowaną i ciepłą technologię. Opcjonalny nasz produkt o niskiej wartości dodanej, który zapewnia dodatkową oszczędność energii podczas upałów.

Przekonasz się, że nie tylko poprawi komfort i wygląd Twojego domu, ale także zagwarantuje, że będzie trwał przez całe życie.

 

 

 

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA
ul. Jana z Kolna 7
75-204 Koszalin
NIP 6692340228
 
 

Ewa Zemła Biuro Projektowe

Biuro Projektowe Ewa Zemła
ul. Zwycięstwa 148/410
75-613 Koszalin
NIP 6690405923
 
 

WARZECHA STUDIO

 WARZECHA STUDIO
UL. Partyzantów 17/107
75-411 Koszalin
NIP brak
 
 

OKNA DLA TWOJEGO WYMARZONEGO DOMU - ZAUFAJ NAM

Firma najstarsza i największa firma produkująca drzwi i okna w rejonie południowej Polski, od 2000 roku zapewnia szybką i niezawodną obsługę swoich klientów. Nasi wykwalifikowani serwisanci, profesjonalni instalatorzy i kompetentni pracownicy działu sprzedaży zgromadzili łącznie 950 lat doświadczenie w branży drzwi i okien. Dysponując 85 pracownikami i flotą ponad 60 pojazdów, firma jest gotowa zapewnić Ci szybką, ekonomiczną i doskonałą obsługę Twoich bram garażowych, otwierania drzwi garażowych, drzwi wejściowych, urządzeń do załadunku i wymiany szkła. Aby ograniczyć przestoje do minimum, firma oferuje duży zapas części zamiennych, takich jak sprężyny drzwi garażowych, sekcje drzwi, zawiasy, kable i osprzęt. Naprawa starszych zestawów radiowych nie stanowi problemu dla naszych doświadczonych techników kontroli radiowej.