PRACOWNIA ARCHITEKTONICZNA Anna Gajecka - Matuszczak
ul. Warszawska 323
42-209 Częstochowa
NIP: 9491974637
 
 
 
Architekt Częstochowa Anna Gajecka to precyzja i dokładność wykonania projektu, dbałość o detale – przyczynia się później do szybkiej i łatwej realizacji inwestycji. Wieloletnie doświadczenie w branży - setki zrealizowanych projektów. Elastyczność -­ dopasowanie się do potrzeb klienta indywidualnego jak i biznesowego. Dostępność i łatwość kontaktu z firmą. Załatwianie wszelkich formalności urzędowych potrzebnych do uzyskania ostatecznych pozwoleń i decyzji urzędowych. Kompleksowość – od projektu wielobranżowego poprzez wnętrze do ogrodu. Profesjonalizm. Bardzo dobra relacja ceny do jakości. Zapraszamy do spotkania i bezpłatnych konsultacji - przeprowadzimy Państwa przez cały proces od wyboru projektu poprzez projektowanie, załatwianie formalności po realizację Oferujemy również sprzedaż oraz pracę nad projektami typowymi/gotowymi ich adaptacje oraz przerobienie pod indywidualne potrzeby klienta. Tani architekt z Częstochowy !!!  Zapytaj o cennik usług architektów telefonicznie lub e-mailowo.

PROJEKTOWANIE ARCHITEKTONICZNE
domów jednorodzinnych
domów mieszkalnych ­ wielorodzinnych
budynków hotelowych i pensjonatów
budynków spa
budynków użyteczności publicznej
budynków przedszkoli, szkół i uczelni
budynków przemysłowych
budynków biurowych,
budynków sakralnych,
zakładów opieki zdrowotnej , hospicja, szpitale,
budynków sportowych, sportowo – rekreacyjnych,
przebudowy, rozbudowy i nadbudowy wszelkich obiektów budowlanych,

 
http://www.gajecka.pl/

Praktyczne rozwiązania architektów dla twojego domu. Okna jako walor estetyczny i użytkowy

Pomogliśmy ci znaleźć architekta. Wiemy, że już niedługo twój dom będzie miał już okna, ściany i dach. Możemy ci pomóc kupić również okna do twojego domu. Zobacz  okna pcv Zapraszamy do współpracy z nami.

Chełmno

Chojnice

Chorzów

Chrzanów

Ciechanów

Cieszyn

Czechowice-Dziedzice

Czeladź

Czerwionka-Leszczyny

Częstochowa

Kończymy z:

Ekscytujący wybór kolorów ramek, siatek, stylów okien i rozmiarów
Szybka, niezachwiana obsługa naszych nowych klientów budowlanych i zamiennych
Najlepsza gwarancja w branży: produkty mają ograniczoną dożywotnią gwarancję producenta oraz dwuletnią gwarancję zwrotu pieniędzy w ramach 
Możesz mieć pewność, że Twoi klienci będą mieli trwałe, energooszczędne okna, które przetrwają lata.

 

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA
ul. Jana z Kolna 7
75-204 Koszalin
NIP 6692340228
 
 

Ewa Zemła Biuro Projektowe

Biuro Projektowe Ewa Zemła
ul. Zwycięstwa 148/410
75-613 Koszalin
NIP 6690405923
 
 

WARZECHA STUDIO

 WARZECHA STUDIO
UL. Partyzantów 17/107
75-411 Koszalin
NIP brak
 
 

OKNA DLA TWOJEGO WYMARZONEGO DOMU - ZAUFAJ NAM

Firma najstarsza i największa firma produkująca drzwi i okna w rejonie południowej Polski, od 2000 roku zapewnia szybką i niezawodną obsługę swoich klientów. Nasi wykwalifikowani serwisanci, profesjonalni instalatorzy i kompetentni pracownicy działu sprzedaży zgromadzili łącznie 950 lat doświadczenie w branży drzwi i okien. Dysponując 85 pracownikami i flotą ponad 60 pojazdów, firma jest gotowa zapewnić Ci szybką, ekonomiczną i doskonałą obsługę Twoich bram garażowych, otwierania drzwi garażowych, drzwi wejściowych, urządzeń do załadunku i wymiany szkła. Aby ograniczyć przestoje do minimum, firma oferuje duży zapas części zamiennych, takich jak sprężyny drzwi garażowych, sekcje drzwi, zawiasy, kable i osprzęt. Naprawa starszych zestawów radiowych nie stanowi problemu dla naszych doświadczonych techników kontroli radiowej.