AWX2 ARCHITEKCI – AGNIESZKA & ANDRZEJ WERESZCZYŃSCY
ul.Wazów 22/2
42-202 Częstochowa
NIP: 5732261889
 
 
 
Jesteśmy małżeństwem architektów. Poznaliśmy się na studiach w Gliwicach i od tego czasu architektura nieustannie jest w naszych sercach. Mamy dwójkę wspaniałych dzieciaków, które podwajają naszą życiową radość. Od 2001 roku pracowaliśmy w naszej rodzinnej pracowni architektonicznej PAB Janiny Dunal w Częstochowie. W 2011 roku rozpoczęliśmy blogową przygodę zakładając AWX2 BLOG – jeden z popularniejszych dziś blogów o architekturze. AWX2 BLOG jest próbą odnalezienia dobrego smaku architektury, osiągniętego niekoniecznie dużym kosztem. Nie szukamy gotowych rozwiązań lecz odkrywamy, inspirujemy i budujemy w Polakach pragnienie dobrej Architektury. W 2013 roku powstała nasza autorska pracownia AWX2 ARCHITEKCI, którą mamy przyjemność tu zaprezentować. Architektura to dopełnienie naszego życia i z radością dzielimy się nią z innymi. Jesteśmy otwarci na to co nowe, a do każdego zlecenia pochodzimy z tą samą fascynacją i energią jak do pierwszego. W pracy najważniejszy jest dla nas człowiek i jego potrzeby, a współpracę z nim staramy się tworzyć na wzajemnym zrozumieniu i zaufaniu. Szukasz architekta z Częstochowy ? Niskie ceny usług architektonicznych.
 

Praktyczne rozwiązania architektów dla twojego domu. Okna jako walor estetyczny i użytkowy

Pomogliśmy ci znaleźć architekta. Wiemy, że już niedługo twój dom będzie miał już okna, ściany i dach. Możemy ci pomóc kupić również okna do twojego domu. Zobacz  okna pcv Zapraszamy do współpracy z nami.

Chełmno

Chojnice

Chorzów

Chrzanów

Ciechanów

Cieszyn

Czechowice-Dziedzice

Czeladź

Czerwionka-Leszczyny

Częstochowa

Kończymy z:

Ekscytujący wybór kolorów ramek, siatek, stylów okien i rozmiarów
Szybka, niezachwiana obsługa naszych nowych klientów budowlanych i zamiennych
Najlepsza gwarancja w branży: produkty mają ograniczoną dożywotnią gwarancję producenta oraz dwuletnią gwarancję zwrotu pieniędzy w ramach 
Możesz mieć pewność, że Twoi klienci będą mieli trwałe, energooszczędne okna, które przetrwają lata.

 

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA
ul. Jana z Kolna 7
75-204 Koszalin
NIP 6692340228
 
 

Ewa Zemła Biuro Projektowe

Biuro Projektowe Ewa Zemła
ul. Zwycięstwa 148/410
75-613 Koszalin
NIP 6690405923
 
 

WARZECHA STUDIO

 WARZECHA STUDIO
UL. Partyzantów 17/107
75-411 Koszalin
NIP brak
 
 

OKNA DLA TWOJEGO WYMARZONEGO DOMU - ZAUFAJ NAM

Firma najstarsza i największa firma produkująca drzwi i okna w rejonie południowej Polski, od 2000 roku zapewnia szybką i niezawodną obsługę swoich klientów. Nasi wykwalifikowani serwisanci, profesjonalni instalatorzy i kompetentni pracownicy działu sprzedaży zgromadzili łącznie 950 lat doświadczenie w branży drzwi i okien. Dysponując 85 pracownikami i flotą ponad 60 pojazdów, firma jest gotowa zapewnić Ci szybką, ekonomiczną i doskonałą obsługę Twoich bram garażowych, otwierania drzwi garażowych, drzwi wejściowych, urządzeń do załadunku i wymiany szkła. Aby ograniczyć przestoje do minimum, firma oferuje duży zapas części zamiennych, takich jak sprężyny drzwi garażowych, sekcje drzwi, zawiasy, kable i osprzęt. Naprawa starszych zestawów radiowych nie stanowi problemu dla naszych doświadczonych techników kontroli radiowej.