ANTA-ARCHITEKCI STUDIO ARCHITEKTONICZNE
Sejmowa 1A
42-200 Częstochowa
NIP: 574-18-42-841
 
 
 
 
ANTA to w starożytnych greckich świątyniach element ścian otaczających NAOS – nawy, w których umieszczano posąg bóstwa. ANTA ARCHITEKCI to pracownia, w której od 2003 roku powstają projekty przeróżnych budynków. Domy jednorodzinne i wielorodzinne, budynki biurowe i produkcyjne, obiekty sakralne. To są nasze NAOS, w których centrum zawsze są konkretni ludzie. To dla Was projektujemy. Dzięki zaufaniu okazanemu przez Was możemy się stale rozwijać. Nasz zespół liczy już 27 osób. Wśród nas są architekci, inżynierowie, kosztorysanci, konstruktorzy. Taki zespół to wielki potencjał wiedzy. Możesz z niej skorzystać na każdym etapie realizacji swoich marzeń. Czy będzie to nowy dom, siedziba firmy lub garaż – realizując swoje plany przekonasz się jak wiele decyzji trzeba po drodze podjąć. Doradzimy Ci już na etapie zakupu idealnej działki. Dlatego, że projektowanie budynku zaczyna się od miejsca. To własnie z tą myślą powstała ANTA NIERUCHOMOŚCI. Nasze doświadczenie możemy wyrazić również wymiernie. Do dzisiaj, wg naszych projektów, powstało lub jest w trakcie realizacji ponad 1500 budynków. Absolutnie każdy jeden z nich jest niepowtarzalny, zaprojektowany indywidualnie. Wśród tych realizacji są budynki bardzo nowoczesne, ale też tradycyjne. Zarówno małe jak i bardzo duże. W dodatku z każdym z nich wiąże się inna historia oraz inny zestaw potrzeb. A także to co dla nas najważniejsze – dzięki naszej pracy mamy okazję poznawać fantastycznych ludzi. To naprawdę nakręca do działania. Najlepszy architekt w Częstochowie. Zapytaj o cenę usług architektonicznych.
 
http://www.anta-architekci.pl/

Praktyczne rozwiązania architektów dla twojego domu. Okna jako walor estetyczny i użytkowy

Pomogliśmy ci znaleźć architekta. Wiemy, że już niedługo twój dom będzie miał już okna, ściany i dach. Możemy ci pomóc kupić również okna do twojego domu. Zobacz  okna pcv Zapraszamy do współpracy z nami.

Chełmno

Chojnice

Chorzów

Chrzanów

Ciechanów

Cieszyn

Czechowice-Dziedzice

Czeladź

Czerwionka-Leszczyny

Częstochowa

Kończymy z:

Ekscytujący wybór kolorów ramek, siatek, stylów okien i rozmiarów
Szybka, niezachwiana obsługa naszych nowych klientów budowlanych i zamiennych
Najlepsza gwarancja w branży: produkty mają ograniczoną dożywotnią gwarancję producenta oraz dwuletnią gwarancję zwrotu pieniędzy w ramach 
Możesz mieć pewność, że Twoi klienci będą mieli trwałe, energooszczędne okna, które przetrwają lata.

 

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA
ul. Jana z Kolna 7
75-204 Koszalin
NIP 6692340228
 
 

Ewa Zemła Biuro Projektowe

Biuro Projektowe Ewa Zemła
ul. Zwycięstwa 148/410
75-613 Koszalin
NIP 6690405923
 
 

WARZECHA STUDIO

 WARZECHA STUDIO
UL. Partyzantów 17/107
75-411 Koszalin
NIP brak
 
 

OKNA DLA TWOJEGO WYMARZONEGO DOMU - ZAUFAJ NAM

Firma najstarsza i największa firma produkująca drzwi i okna w rejonie południowej Polski, od 2000 roku zapewnia szybką i niezawodną obsługę swoich klientów. Nasi wykwalifikowani serwisanci, profesjonalni instalatorzy i kompetentni pracownicy działu sprzedaży zgromadzili łącznie 950 lat doświadczenie w branży drzwi i okien. Dysponując 85 pracownikami i flotą ponad 60 pojazdów, firma jest gotowa zapewnić Ci szybką, ekonomiczną i doskonałą obsługę Twoich bram garażowych, otwierania drzwi garażowych, drzwi wejściowych, urządzeń do załadunku i wymiany szkła. Aby ograniczyć przestoje do minimum, firma oferuje duży zapas części zamiennych, takich jak sprężyny drzwi garażowych, sekcje drzwi, zawiasy, kable i osprzęt. Naprawa starszych zestawów radiowych nie stanowi problemu dla naszych doświadczonych techników kontroli radiowej.