Pracownia Projektowa "CHEFEREN-ARCH"
ul. Ligonia 2
44 - 238 Leszczyny
NIP: 642-208-57-72
 
 
 
 
Pracownia Projektowa "CHEFEREN-ARCH" istnieje już od 1992 roku. Właścicielką i jednocześnie główną projektantką Pracowni jest mgr inż. architekt Małgorzata Tarkowska, absolwentka Wydziału Architektury Politechniki Śląskiej w Gliwicach, która również ukończyła studia podyplomowe z zakresu konserwacji zabytków na tejże Uczelni. Rok 2012 będzie dla nas rokiem szczególnym, ponieważ będziemy obchodzić 20-lecie naszej działalności. Przez te wszystkie lata zaprojektowaliśmy sporo obiektów na terenie Polski i za naszą granicą. Pomagamy między innymi w powstaniu własnego "białego domu z ogródkiem"Polonusom, mieszkajacym w różnych stronach świata, chcącym powrócić na stare lata w rodzinne strony. Projektujemy budynki jednorodzinne, hotele, domy pomocy społecznej, pawilony handlowe, restauracje, zajazdy, obiekty medyczne, budynki gospodarcze, obiekty oświatowe, a że funkcjonujemy na Śląsku, więc projektujemy zabezpieczenia obiektów na szkody górnicze. Zajmujemy sie również tym, czego inni unikają, a mianowicie projektujemy przebudowy i rozbudowy istniejących budynków. Wykonujemy projekty adaptacji, modernizacji i przebudowy obiektów zabytkowych, czego inni robić nie mogą, ponieważ do tego typu opracowań uprawnieni są architekci z ukończonymi studiami z zakresu konserwcji zabytków, a nasi wszyscy projektanci takie uprawnienia mają! Pracujemy z poszanowaniem marzeń inwestorów. Nie narzucamy jednoznacznie swoich pomysłów. Uważnie słuchamy czego oczekuje klient i staramy się spełnić jego oczekiwania. Dzięki takim działaniom nigdy nie mamy klopotów z realizacją inwestycji, bo inwestor dobrze poinformowany nie dokonuje niepotrzebnych zmian w trakcie budowy. Posiadamy własne katalogi domów jednorodzinnych, a wszystkie pokazane w nich budynki zostały zrealizowane. Każdy dom ma własną historię, własnego ducha i własny, niepowtarzalny klimat. Wszak każdy z nich powstał na podstawie marzeń inwestorów.

Praktyczne rozwiązania architektów dla twojego domu. Okna jako walor estetyczny i użytkowy

Pomogliśmy ci znaleźć architekta. Wiemy, że już niedługo twój dom będzie miał już okna, ściany i dach. Możemy ci pomóc kupić również okna do twojego domu. Zobacz  okna pcv Zapraszamy do współpracy z nami.

Chełmno

Chojnice

Chorzów

Chrzanów

Ciechanów

Cieszyn

Czechowice-Dziedzice

Czeladź

Czerwionka-Leszczyny

Częstochowa

Kończymy z:

Ekscytujący wybór kolorów ramek, siatek, stylów okien i rozmiarów
Szybka, niezachwiana obsługa naszych nowych klientów budowlanych i zamiennych
Najlepsza gwarancja w branży: produkty mają ograniczoną dożywotnią gwarancję producenta oraz dwuletnią gwarancję zwrotu pieniędzy w ramach 
Możesz mieć pewność, że Twoi klienci będą mieli trwałe, energooszczędne okna, które przetrwają lata.

 

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA
ul. Jana z Kolna 7
75-204 Koszalin
NIP 6692340228
 
 

Ewa Zemła Biuro Projektowe

Biuro Projektowe Ewa Zemła
ul. Zwycięstwa 148/410
75-613 Koszalin
NIP 6690405923
 
 

WARZECHA STUDIO

 WARZECHA STUDIO
UL. Partyzantów 17/107
75-411 Koszalin
NIP brak
 
 

OKNA DLA TWOJEGO WYMARZONEGO DOMU - ZAUFAJ NAM

Firma najstarsza i największa firma produkująca drzwi i okna w rejonie południowej Polski, od 2000 roku zapewnia szybką i niezawodną obsługę swoich klientów. Nasi wykwalifikowani serwisanci, profesjonalni instalatorzy i kompetentni pracownicy działu sprzedaży zgromadzili łącznie 950 lat doświadczenie w branży drzwi i okien. Dysponując 85 pracownikami i flotą ponad 60 pojazdów, firma jest gotowa zapewnić Ci szybką, ekonomiczną i doskonałą obsługę Twoich bram garażowych, otwierania drzwi garażowych, drzwi wejściowych, urządzeń do załadunku i wymiany szkła. Aby ograniczyć przestoje do minimum, firma oferuje duży zapas części zamiennych, takich jak sprężyny drzwi garażowych, sekcje drzwi, zawiasy, kable i osprzęt. Naprawa starszych zestawów radiowych nie stanowi problemu dla naszych doświadczonych techników kontroli radiowej.