BIURO ARCHITEKTONICZNO-BUDOWLANE PRO-ARCH 2 sp. z o.o.
ul. Słowackiego 14a
43-502 Czechowice-Dziedzice
NIP: 6520005544
 
 
 
Biuro Architektoniczno Budowlane "PRO-ARCH-2" Sp. z o.o. z siedzibą w Czechowicach-Dziedzicach zostało założone w 1984 roku. Prowadzi działalność projektową w zakresie budownictwa ogólnego, projektowania urbanistycznego jak również projektowania wnętrz. Zatrudniamy i współpracujemy z doświadczonym zespołem projektantów branżowych, kosztorysantów, geodetów, geologów i rzeczoznawców. Współpracujemy z wieloma liczącymi się na rynku budowlanym firmami wykonawczymi, producentami i dystrybutorami urządzeń i materiałów budowlanych.
W ciągu swojej wieloletniej działalności biuro zaprojektowało i zrealizowało wiele obiektów o różnej funkcji i przeznaczeniu. Firma jest ubezpieczona z tytułu odpowiedzialności cywilnej związanej z charakterem jej działalności. Zapewniamy wykonanie opracowań geodezyjnych, badań geologicznych, wielobranżowych projektów budowlanych oraz kosztorysów w zakresie budownictwa ogólnego.
 

Praktyczne rozwiązania architektów dla twojego domu. Okna jako walor estetyczny i użytkowy

Pomogliśmy ci znaleźć architekta. Wiemy, że już niedługo twój dom będzie miał już okna, ściany i dach. Możemy ci pomóc kupić również okna do twojego domu. Zobacz  okna pcv Zapraszamy do współpracy z nami.

Chełmno

Chojnice

Chorzów

Chrzanów

Ciechanów

Cieszyn

Czechowice-Dziedzice

Czeladź

Czerwionka-Leszczyny

Częstochowa

Kończymy z:

Ekscytujący wybór kolorów ramek, siatek, stylów okien i rozmiarów
Szybka, niezachwiana obsługa naszych nowych klientów budowlanych i zamiennych
Najlepsza gwarancja w branży: produkty mają ograniczoną dożywotnią gwarancję producenta oraz dwuletnią gwarancję zwrotu pieniędzy w ramach 
Możesz mieć pewność, że Twoi klienci będą mieli trwałe, energooszczędne okna, które przetrwają lata.

 

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA
ul. Jana z Kolna 7
75-204 Koszalin
NIP 6692340228
 
 

Ewa Zemła Biuro Projektowe

Biuro Projektowe Ewa Zemła
ul. Zwycięstwa 148/410
75-613 Koszalin
NIP 6690405923
 
 

WARZECHA STUDIO

 WARZECHA STUDIO
UL. Partyzantów 17/107
75-411 Koszalin
NIP brak
 
 

OKNA DLA TWOJEGO WYMARZONEGO DOMU - ZAUFAJ NAM

Firma najstarsza i największa firma produkująca drzwi i okna w rejonie południowej Polski, od 2000 roku zapewnia szybką i niezawodną obsługę swoich klientów. Nasi wykwalifikowani serwisanci, profesjonalni instalatorzy i kompetentni pracownicy działu sprzedaży zgromadzili łącznie 950 lat doświadczenie w branży drzwi i okien. Dysponując 85 pracownikami i flotą ponad 60 pojazdów, firma jest gotowa zapewnić Ci szybką, ekonomiczną i doskonałą obsługę Twoich bram garażowych, otwierania drzwi garażowych, drzwi wejściowych, urządzeń do załadunku i wymiany szkła. Aby ograniczyć przestoje do minimum, firma oferuje duży zapas części zamiennych, takich jak sprężyny drzwi garażowych, sekcje drzwi, zawiasy, kable i osprzęt. Naprawa starszych zestawów radiowych nie stanowi problemu dla naszych doświadczonych techników kontroli radiowej.