Studio architektoniczne Artur Rzepus
ul. Szuwary 10
43-502 Czechowice - Dziedzice
NIP: 6521662480
 
 
 

Studio architektoniczne Artur Rzepus to profesjonalne biuro projektowe. Zajmujemy się tworzeniem projektów domów mieszkalnych oraz budynków użytkowych. Podejmujemy się zarówno projektowania nowych budynków, jak i modernizacji istniejących obiektów. Choć siedziba naszego biura znajduje się w Czechowicach-Dziedzicach, podejmujemy się projektów na terenie całego kraju. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani współpraca ze studiem architektonicznym Artur Rzepus, zapraszamy do kontaktu.
Jesteśmy autorską pracownią projektową, której założycielem i właścicielem jest architekt i urbanista Artur Rzepus..
Jesteśmy prężnie rozwijającym się biurem projektowym. Wieloletnie doświadczenie w branży architektonicznej oraz współpraca z wykwalifikowanymi wykonawcami oraz architektami pozwalają nam na profesjonalne przygotowywanie projektów i ich realizację oraz na stałe poszerzanie zakresu świadczonych usług.
Wykonujemy projekty domów jednorodzinnych, domów wielorodzinnych, budynków usługowych, handlowych, komercyjnych, hal przemysłowych oraz obiektów sportowych. Zajmujemy się modernizacją istniejących obiektów oraz wykonujemy inwentaryzacje architektoniczno-budowlane. Przygotowujemy projekty zagospodarowania terenów oraz koncepcje architektoniczno-urbanistyczne. Zajmujemy się także wykonywaniem makiet architektonicznych, urbanistycznych oraz architektoniczno-urbanistycznych. Ponadto proponujemy projekty wnętrz oraz mebli. Projektujemy także ogrody oraz małą architekturę. Oferujemy również doradztwo w dziedzinach związanych z budownictwem, architekturą oraz prawem.

Praktyczne rozwiązania architektów dla twojego domu. Okna jako walor estetyczny i użytkowy

Pomogliśmy ci znaleźć architekta. Wiemy, że już niedługo twój dom będzie miał już okna, ściany i dach. Możemy ci pomóc kupić również okna do twojego domu. Zobacz  okna pcv Zapraszamy do współpracy z nami.

Chełmno

Chojnice

Chorzów

Chrzanów

Ciechanów

Cieszyn

Czechowice-Dziedzice

Czeladź

Czerwionka-Leszczyny

Częstochowa

Kończymy z:

Ekscytujący wybór kolorów ramek, siatek, stylów okien i rozmiarów
Szybka, niezachwiana obsługa naszych nowych klientów budowlanych i zamiennych
Najlepsza gwarancja w branży: produkty mają ograniczoną dożywotnią gwarancję producenta oraz dwuletnią gwarancję zwrotu pieniędzy w ramach 
Możesz mieć pewność, że Twoi klienci będą mieli trwałe, energooszczędne okna, które przetrwają lata.

 

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA
ul. Jana z Kolna 7
75-204 Koszalin
NIP 6692340228
 
 

Ewa Zemła Biuro Projektowe

Biuro Projektowe Ewa Zemła
ul. Zwycięstwa 148/410
75-613 Koszalin
NIP 6690405923
 
 

WARZECHA STUDIO

 WARZECHA STUDIO
UL. Partyzantów 17/107
75-411 Koszalin
NIP brak
 
 

OKNA DLA TWOJEGO WYMARZONEGO DOMU - ZAUFAJ NAM

Firma najstarsza i największa firma produkująca drzwi i okna w rejonie południowej Polski, od 2000 roku zapewnia szybką i niezawodną obsługę swoich klientów. Nasi wykwalifikowani serwisanci, profesjonalni instalatorzy i kompetentni pracownicy działu sprzedaży zgromadzili łącznie 950 lat doświadczenie w branży drzwi i okien. Dysponując 85 pracownikami i flotą ponad 60 pojazdów, firma jest gotowa zapewnić Ci szybką, ekonomiczną i doskonałą obsługę Twoich bram garażowych, otwierania drzwi garażowych, drzwi wejściowych, urządzeń do załadunku i wymiany szkła. Aby ograniczyć przestoje do minimum, firma oferuje duży zapas części zamiennych, takich jak sprężyny drzwi garażowych, sekcje drzwi, zawiasy, kable i osprzęt. Naprawa starszych zestawów radiowych nie stanowi problemu dla naszych doświadczonych techników kontroli radiowej.