PWPROJEKTY Włodzimierz Pajewski
ul. Błękitna 21
06-400 Ciechanów
NIP: 566-131-52-52
 
 
 

Firma PWPROJEKTY działa nieprzerwanie od 1997 r. Ponad dziesięcioletnia obecność na rynku zaowocowała już licznymi realizacjami, ogromnym bagażem doświadczeń w kontaktach z użytkownikami oraz współpracą ze specjalistami różnych branż a co za tym idzie poszerzeniem zakresu świadczonych usług. Naszymi klientami są podmioty gospodarcze i osoby fizyczne.
Oprócz projektowania, PWPROJEKTY zapewniają pełną obsługę procesu inwestycyjnego, przeprowadzenie procedury od początku do końca każdego etapu. Na życzenie klienta podejmujemy się załatwienia wszystkich formalności począwszy od decyzji o ustalenie warunków zabudowy, przez wszystkie wymagane uzgodnienia, aż do uzyskania pozwolenia na budowę.
Biuro ściśle współpracuje z wyspecjalizowanymi jednostkami projektowymi branż instalacji sanitarnych, elektrycznych i drogowych oraz rzeczoznawcami ppoż., sanitarno-higienicznymi i BHP, co umożliwia kompleksowe przygotowanie wielobranżowej dokumentacji projektowej.
W ramach nadzoru budowlanego świadczymy usługi Kierownika budowy oraz Inspektora nadzoru inwestorskiego. Sporządzamy kosztorysy budowlane oraz Świadectwa energetyczne budynków.
Zapraszamy do współpracy i skorzystania z naszych usług.
 
http://pwprojekty.pl/
 

Praktyczne rozwiązania architektów dla twojego domu. Okna jako walor estetyczny i użytkowy

Pomogliśmy ci znaleźć architekta. Wiemy, że już niedługo twój dom będzie miał już okna, ściany i dach. Możemy ci pomóc kupić również okna do twojego domu. Zobacz  okna pcv Zapraszamy do współpracy z nami.

Chełmno

Chojnice

Chorzów

Chrzanów

Ciechanów

Cieszyn

Czechowice-Dziedzice

Czeladź

Czerwionka-Leszczyny

Częstochowa

Kończymy z:

Ekscytujący wybór kolorów ramek, siatek, stylów okien i rozmiarów
Szybka, niezachwiana obsługa naszych nowych klientów budowlanych i zamiennych
Najlepsza gwarancja w branży: produkty mają ograniczoną dożywotnią gwarancję producenta oraz dwuletnią gwarancję zwrotu pieniędzy w ramach 
Możesz mieć pewność, że Twoi klienci będą mieli trwałe, energooszczędne okna, które przetrwają lata.

 

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA
ul. Jana z Kolna 7
75-204 Koszalin
NIP 6692340228
 
 

Ewa Zemła Biuro Projektowe

Biuro Projektowe Ewa Zemła
ul. Zwycięstwa 148/410
75-613 Koszalin
NIP 6690405923
 
 

WARZECHA STUDIO

 WARZECHA STUDIO
UL. Partyzantów 17/107
75-411 Koszalin
NIP brak
 
 

OKNA DLA TWOJEGO WYMARZONEGO DOMU - ZAUFAJ NAM

Firma najstarsza i największa firma produkująca drzwi i okna w rejonie południowej Polski, od 2000 roku zapewnia szybką i niezawodną obsługę swoich klientów. Nasi wykwalifikowani serwisanci, profesjonalni instalatorzy i kompetentni pracownicy działu sprzedaży zgromadzili łącznie 950 lat doświadczenie w branży drzwi i okien. Dysponując 85 pracownikami i flotą ponad 60 pojazdów, firma jest gotowa zapewnić Ci szybką, ekonomiczną i doskonałą obsługę Twoich bram garażowych, otwierania drzwi garażowych, drzwi wejściowych, urządzeń do załadunku i wymiany szkła. Aby ograniczyć przestoje do minimum, firma oferuje duży zapas części zamiennych, takich jak sprężyny drzwi garażowych, sekcje drzwi, zawiasy, kable i osprzęt. Naprawa starszych zestawów radiowych nie stanowi problemu dla naszych doświadczonych techników kontroli radiowej.