DUDA ARCHITEKCI DUDA JOLANTA
ul. Konopnickiej 23
32-500 Chrzanów
NIP: 6280015068
 
 
 

Architekt Kraków
ul. Wrocławska 36b/2
Duda Architekci to autorska pracownia projektowa świadcząca usługi projektowe od 1985 roku. W ciągu wielu lat działalności, z sukcesem zrealizowaliśmy projekty: mieszkaniowe jedno i wielorodzinne, biurowe, przemysłowe, użyteczności publicznej oraz służby zdrowia.
Nasz zespół tworzą zarówno młodzi, ambitni oraz doświadczeni architekci. Na stałe współpracujemy z projektantami branż: instalacji sanitarnych, elektrycznych, konstrukcyjnej i drogowej oraz geodetami, geotechnikami i kosztorysantami.
Dzięki wielu latom doświadczenia w branży łączymy umiejętności, którymi powinien się charakteryzować inżynier budowlany i architekt Kraków i Chrzanów to miasta, w których posiadamy biura ale pracujemy na całym terenie Polski, w szczególności w województwie małopolskim i śląskim.
Bardzo ważnym założeniem firmy jest stałe podnoszenie jakości wykonywanych usług, dlatego systematycznie powiększamy zespół o nowych fachowców oraz inwestujemy w nowoczesne technologie wspomagające projektowanie.
Nasza oferta skierowana jest do klientów indywidualnych oraz przedsiębiorstw ceniących sobie wysoką jakość usług. Najistotniejszym celem dla nas jest spełnienie wymagań klienta.
 
http://www.dudaarchitekci.pl/
 

Praktyczne rozwiązania architektów dla twojego domu. Okna jako walor estetyczny i użytkowy

Pomogliśmy ci znaleźć architekta. Wiemy, że już niedługo twój dom będzie miał już okna, ściany i dach. Możemy ci pomóc kupić również okna do twojego domu. Zobacz  okna pcv Zapraszamy do współpracy z nami.

Chełmno

Chojnice

Chorzów

Chrzanów

Ciechanów

Cieszyn

Czechowice-Dziedzice

Czeladź

Czerwionka-Leszczyny

Częstochowa

Kończymy z:

Ekscytujący wybór kolorów ramek, siatek, stylów okien i rozmiarów
Szybka, niezachwiana obsługa naszych nowych klientów budowlanych i zamiennych
Najlepsza gwarancja w branży: produkty mają ograniczoną dożywotnią gwarancję producenta oraz dwuletnią gwarancję zwrotu pieniędzy w ramach 
Możesz mieć pewność, że Twoi klienci będą mieli trwałe, energooszczędne okna, które przetrwają lata.

 

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA
ul. Jana z Kolna 7
75-204 Koszalin
NIP 6692340228
 
 

Ewa Zemła Biuro Projektowe

Biuro Projektowe Ewa Zemła
ul. Zwycięstwa 148/410
75-613 Koszalin
NIP 6690405923
 
 

WARZECHA STUDIO

 WARZECHA STUDIO
UL. Partyzantów 17/107
75-411 Koszalin
NIP brak
 
 

OKNA DLA TWOJEGO WYMARZONEGO DOMU - ZAUFAJ NAM

Firma najstarsza i największa firma produkująca drzwi i okna w rejonie południowej Polski, od 2000 roku zapewnia szybką i niezawodną obsługę swoich klientów. Nasi wykwalifikowani serwisanci, profesjonalni instalatorzy i kompetentni pracownicy działu sprzedaży zgromadzili łącznie 950 lat doświadczenie w branży drzwi i okien. Dysponując 85 pracownikami i flotą ponad 60 pojazdów, firma jest gotowa zapewnić Ci szybką, ekonomiczną i doskonałą obsługę Twoich bram garażowych, otwierania drzwi garażowych, drzwi wejściowych, urządzeń do załadunku i wymiany szkła. Aby ograniczyć przestoje do minimum, firma oferuje duży zapas części zamiennych, takich jak sprężyny drzwi garażowych, sekcje drzwi, zawiasy, kable i osprzęt. Naprawa starszych zestawów radiowych nie stanowi problemu dla naszych doświadczonych techników kontroli radiowej.