Aleksandra & Bogdan Stefańscy
ul. Oświęcimska 73
32-500 Chrzanów
NIP:
 
 
 
 
DULOWA
ul. Krakowska 91b
32-545 DULOWA
JAWORZNO
ul. Grunwaldzka 72a
43-600 JAWORZNO
Firma Architraw istnieje na rynku od 1994 roku. Od tego czasu zdołaliśmy zdobyć ugruntowaną pozycje na rynku budowlanym.
Jesteśmy firmą rodzinną- z budownictwem związani jesteśmy już od dwóch pokoleń. Naszym głównym zamierzeniem jest projektowanie rodzinnych domów, czyli spełnianie życzeń naszych klientów o własnym domu. Każdy inwestor traktowany jest indywidualnie i może spodziewać się fachowej pomocy zarówno przy wyborze projektu jak i realizacji swojego wymarzonego domu.
Nasza firma zajmuje się projektowaniem dużych obiektów handlowych, przemysłowych, obiektów o konstrukcji stalowej, hal sportowych, jak też małą architekturą taką jak garaże, budynki gospodarcze, zbiorniki na ścieki, oczyszczalnie ścieków. Wykonujemy liczne zlecania dla wspólnot mieszkaniowych , spółdzielni, Urzędów Miasta.
Zadowolenie naszych klientów to dla nas sprawa priorytetowa. Gwarancja rzetelności i jakości firmy zdobyta jest dzięki doświadczeniu naszych pracowników. Nasi pracownicy to architekci, konstruktorzy oraz instalatorzy. Jako zespół nadal pracujemy nad tym aby nasza firma cały czas się rozwijała. Ciągle szukamy nowych rozwiązań i nowinek architektonicznych. Chcąc sprostać oczekiwaniom naszych klientów jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i zapraszamy do współpracy.
Oferujemy wykonanie kompleksowej dokumentacji budowlanej wszelkich obiektów budowlanych. Projektowania na indywidualne zamówienie to nasza specjalność. Podejmujemy współpracę zarówno z klientami indywidualnymi jak i developerami. Projekt na zamówienie daje możliwość dostosowania realizacji do indywidualnych potrzeb inwestora, specyfiki działki, wymogów urbanistycznych lub przeznaczenia budynku. Nasze filie znajdują się w Dulowej, Chrzanowie oraz w Jaworznie. W związku z tą lokalizacją działamy przede wszystkim na terenie powiatów : Chrzanów, Kraków, Oświęcim, Olkusz, Jaworzno, Sosnowiec, Mysłowice.
 
http://architraw.net/

Praktyczne rozwiązania architektów dla twojego domu. Okna jako walor estetyczny i użytkowy

Pomogliśmy ci znaleźć architekta. Wiemy, że już niedługo twój dom będzie miał już okna, ściany i dach. Możemy ci pomóc kupić również okna do twojego domu. Zobacz  okna pcv Zapraszamy do współpracy z nami.

Chełmno

Chojnice

Chorzów

Chrzanów

Ciechanów

Cieszyn

Czechowice-Dziedzice

Czeladź

Czerwionka-Leszczyny

Częstochowa

Kończymy z:

Ekscytujący wybór kolorów ramek, siatek, stylów okien i rozmiarów
Szybka, niezachwiana obsługa naszych nowych klientów budowlanych i zamiennych
Najlepsza gwarancja w branży: produkty mają ograniczoną dożywotnią gwarancję producenta oraz dwuletnią gwarancję zwrotu pieniędzy w ramach 
Możesz mieć pewność, że Twoi klienci będą mieli trwałe, energooszczędne okna, które przetrwają lata.

 

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA
ul. Jana z Kolna 7
75-204 Koszalin
NIP 6692340228
 
 

Ewa Zemła Biuro Projektowe

Biuro Projektowe Ewa Zemła
ul. Zwycięstwa 148/410
75-613 Koszalin
NIP 6690405923
 
 

WARZECHA STUDIO

 WARZECHA STUDIO
UL. Partyzantów 17/107
75-411 Koszalin
NIP brak
 
 

OKNA DLA TWOJEGO WYMARZONEGO DOMU - ZAUFAJ NAM

Firma najstarsza i największa firma produkująca drzwi i okna w rejonie południowej Polski, od 2000 roku zapewnia szybką i niezawodną obsługę swoich klientów. Nasi wykwalifikowani serwisanci, profesjonalni instalatorzy i kompetentni pracownicy działu sprzedaży zgromadzili łącznie 950 lat doświadczenie w branży drzwi i okien. Dysponując 85 pracownikami i flotą ponad 60 pojazdów, firma jest gotowa zapewnić Ci szybką, ekonomiczną i doskonałą obsługę Twoich bram garażowych, otwierania drzwi garażowych, drzwi wejściowych, urządzeń do załadunku i wymiany szkła. Aby ograniczyć przestoje do minimum, firma oferuje duży zapas części zamiennych, takich jak sprężyny drzwi garażowych, sekcje drzwi, zawiasy, kable i osprzęt. Naprawa starszych zestawów radiowych nie stanowi problemu dla naszych doświadczonych techników kontroli radiowej.