ALPI - Projekt Piotr Ziemiński
ul. Piłsudskiego 30A pok.207
89-620 Chojnice
NIP: 555-191-39-05
 
 
 
Misją mojej firmy jest wyjście naprzeciw ciągle rosnącym wymaganiom w branży budowlanej. Zwiększające się wydatki związane z energochłonnością budynków powodują, że tradycyjne metody ich budowania są niewystarczające. Aby sprostać nowym wymaganiom w swoich projektach wprowadzam nowatorskie rozwiązania powodujące poprawę izolacji cieplnej budynków, które doskonale uzupełniają i rozwijają metody tradycyjne.
Celem mojej działalności jest kompleksowa obsługa procesu inwestycyjnego względem inwestorów. Podejmuje się wszelkich czynności przygotowawczych, pozyskiwania materiałów wyjściowych do projektowania, załatwiania niezbędnych formalności urzędowych potrzebnych do uzyskania pozwolenia na budowę. Oferuję profesjonalną pomoc w wyborze wykonawców.
Jestem projektantem, doradcą, konstruktorem i menadżerem w jednej osobie. Jako koordynator realizuje projekt dla swojego zleceniodawcy, pamiętając o wymogach technicznych i formalnych. Biorąc pod uwagę lokalizację zabudowy, możliwości finansowe i życzenia swojego klienta staram się jak najlepiej wkomponować budynek w terenie i sprawić, aby jego wybudowanie i utrzymanie było ekonomiczne.
KOMPLETNA DOKUMENTACJA BUDOWLANA DO POZWOLENIA NA BUDOWĘ
ŚWIADECTWA CHARAKTERYSTYKI ENERGETYCZNEJ
PROJEKTY WYKONAWCZE WSZYSTKICH BRANŻ I TECHNOLOGII
INDYWIDUALNE PROJEKTY ARCHITEKTONICZNO-BUDOWLANE
ADAPTACJE GOTOWYCH PROJEKTÓW
INWENTARYZACJE
ZMIANY SPOSOBU UŻYTKOWANIA
PRZEBUDOWY, ROZBUDOWY I NADBUDOWY
PROJEKTY TERMOMODERNIZACJI
POMOC W WYBORZE MATERIAŁÓW BUDOWLANYCH I WYKOŃCZENIOWYCH
MAPY DO CELÓW PROJEKTOWYCH
GEOTECHNICZNE BADANIA GRUNTU
POMOC W WYBORZE WYKONAWCÓW
NADZÓR BUDOWLANY NAD INWESTYCJĄ
OPERATY WODNOPRAWNE

 

Praktyczne rozwiązania architektów dla twojego domu. Okna jako walor estetyczny i użytkowy

Pomogliśmy ci znaleźć architekta. Wiemy, że już niedługo twój dom będzie miał już okna, ściany i dach. Możemy ci pomóc kupić również okna do twojego domu. Zobacz  okna pcv Zapraszamy do współpracy z nami.

Chełmno

Chojnice

Chorzów

Chrzanów

Ciechanów

Cieszyn

Czechowice-Dziedzice

Czeladź

Czerwionka-Leszczyny

Częstochowa

Kończymy z:

Ekscytujący wybór kolorów ramek, siatek, stylów okien i rozmiarów
Szybka, niezachwiana obsługa naszych nowych klientów budowlanych i zamiennych
Najlepsza gwarancja w branży: produkty mają ograniczoną dożywotnią gwarancję producenta oraz dwuletnią gwarancję zwrotu pieniędzy w ramach 
Możesz mieć pewność, że Twoi klienci będą mieli trwałe, energooszczędne okna, które przetrwają lata.

 

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA
ul. Jana z Kolna 7
75-204 Koszalin
NIP 6692340228
 
 

Ewa Zemła Biuro Projektowe

Biuro Projektowe Ewa Zemła
ul. Zwycięstwa 148/410
75-613 Koszalin
NIP 6690405923
 
 

WARZECHA STUDIO

 WARZECHA STUDIO
UL. Partyzantów 17/107
75-411 Koszalin
NIP brak
 
 

OKNA DLA TWOJEGO WYMARZONEGO DOMU - ZAUFAJ NAM

Firma najstarsza i największa firma produkująca drzwi i okna w rejonie południowej Polski, od 2000 roku zapewnia szybką i niezawodną obsługę swoich klientów. Nasi wykwalifikowani serwisanci, profesjonalni instalatorzy i kompetentni pracownicy działu sprzedaży zgromadzili łącznie 950 lat doświadczenie w branży drzwi i okien. Dysponując 85 pracownikami i flotą ponad 60 pojazdów, firma jest gotowa zapewnić Ci szybką, ekonomiczną i doskonałą obsługę Twoich bram garażowych, otwierania drzwi garażowych, drzwi wejściowych, urządzeń do załadunku i wymiany szkła. Aby ograniczyć przestoje do minimum, firma oferuje duży zapas części zamiennych, takich jak sprężyny drzwi garażowych, sekcje drzwi, zawiasy, kable i osprzęt. Naprawa starszych zestawów radiowych nie stanowi problemu dla naszych doświadczonych techników kontroli radiowej.