ArchiSTYL Pracownia Projektowa mgr inż. arch. Kornelia Żywicka
ul. Ceynowy 13 b / 8
89-604 CHOJNICE
NIP: 5921814059
  
 
Architekturą zajmuję się od 1996 roku. Firma pod nazwą ArchiSTYL Pracownia Projektowa istnieje od 2007 roku. Założycielem Firmy i jej właścicielem jest mgr inż. architekt Kornelia Żywicka, absolwentka wydziału Architektury Politechniki Gdańskiej oraz członek Izby Architektów.
ArchiSTYL Pracownia Projektowa zorientowana jest na kompleksową współpracę z inwestorami, którym zależy na optymalnym wykorzystaniu przestrzeni poprzez jej właściwe, funkcjonalne, oszczędne i estetyczne ukształtowanie, aż do ostatniego detalu. Jedynie takie współdziałanie może przynieść pożądany efekt, kreujący - decydującą o walorach użytkowych nieruchomości - wartość dodaną.
Firma podejmuje się wszelkich czynności przygotowawczych, pozyskiwania materiałów wyjściowych do projektowania, załatwiania niezbędnych formalności urzędowych potrzebnych do uzyskania pozwolenia na budowę. Oferujemy profesjonalną pomoc w wyborze materiałów budowlanych i wykończeniowych.
Jestem zwolennikiem hasła: inwestuj w myślenie - zaoszczędzisz w budowie.
Kim jestem?
Jestem ARCHITEKTEM, który jest projektantem, doradcą, konstruktorem i menadżerem w jednej osobie. Jako koordynator realizuje projekt dla swojego zleceniodawcy, pamiętając o wymogach technicznych i formalnych. Biorę pod uwagę lokalizację zabudowy, możliwości finansowe i życzenia swojego klienta. Swoją prace zaczynam znacznie szybciej niż pojawią się pierwsze kreski na papierze. Po wstępnej ocenie lokalizacji rozpoczynam projektowanie i konkretyzuje oczekiwania klienta. Równocześnie z opracowywaniem projektu konsultuje się z rzeczoznawcami, specjalistami od zabezpieczeń przeciwpożarowych, BHP itd., jak również uzyskuje zezwolenia wymagane przez urzędy do rozpoczęcia budowy. Muszę uzyskać akceptację projektu i w razie konieczności dokonuję poprawek zgodnie z wytycznymi.
Kieruję się interesem swojego zleceniodawcy, tzn. staram się ograniczyć koszty, zachowując wysoki poziom projektu. Honorarium za wykonanie i nadzorowanie projektu jest obliczane zgodnie z ustawą o wynagrodzeniach architektów (HOAI). Umowa między architektem a zleceniodawcą, zawierająca zobowiązania obu stron, musi być podpisana przed rozpoczęciem projektu.

Praktyczne rozwiązania architektów dla twojego domu. Okna jako walor estetyczny i użytkowy

Pomogliśmy ci znaleźć architekta. Wiemy, że już niedługo twój dom będzie miał już okna, ściany i dach. Możemy ci pomóc kupić również okna do twojego domu. Zobacz  okna pcv Zapraszamy do współpracy z nami.

Chełmno

Chojnice

Chorzów

Chrzanów

Ciechanów

Cieszyn

Czechowice-Dziedzice

Czeladź

Czerwionka-Leszczyny

Częstochowa

Kończymy z:

Ekscytujący wybór kolorów ramek, siatek, stylów okien i rozmiarów
Szybka, niezachwiana obsługa naszych nowych klientów budowlanych i zamiennych
Najlepsza gwarancja w branży: produkty mają ograniczoną dożywotnią gwarancję producenta oraz dwuletnią gwarancję zwrotu pieniędzy w ramach 
Możesz mieć pewność, że Twoi klienci będą mieli trwałe, energooszczędne okna, które przetrwają lata.

 

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA
ul. Jana z Kolna 7
75-204 Koszalin
NIP 6692340228
 
 

Ewa Zemła Biuro Projektowe

Biuro Projektowe Ewa Zemła
ul. Zwycięstwa 148/410
75-613 Koszalin
NIP 6690405923
 
 

WARZECHA STUDIO

 WARZECHA STUDIO
UL. Partyzantów 17/107
75-411 Koszalin
NIP brak
 
 

OKNA DLA TWOJEGO WYMARZONEGO DOMU - ZAUFAJ NAM

Firma najstarsza i największa firma produkująca drzwi i okna w rejonie południowej Polski, od 2000 roku zapewnia szybką i niezawodną obsługę swoich klientów. Nasi wykwalifikowani serwisanci, profesjonalni instalatorzy i kompetentni pracownicy działu sprzedaży zgromadzili łącznie 950 lat doświadczenie w branży drzwi i okien. Dysponując 85 pracownikami i flotą ponad 60 pojazdów, firma jest gotowa zapewnić Ci szybką, ekonomiczną i doskonałą obsługę Twoich bram garażowych, otwierania drzwi garażowych, drzwi wejściowych, urządzeń do załadunku i wymiany szkła. Aby ograniczyć przestoje do minimum, firma oferuje duży zapas części zamiennych, takich jak sprężyny drzwi garażowych, sekcje drzwi, zawiasy, kable i osprzęt. Naprawa starszych zestawów radiowych nie stanowi problemu dla naszych doświadczonych techników kontroli radiowej.