ARCHI-ka PRACOWNIA PROJEKTOWA mgr inż. arch. Karolina Szczepańska
ul. Świętopełka 8/3
89-620 Chojnice
NIP: 555-127-69-01
 
 
 
Pracownia Projektowa ARCHI-ka działa w branży architektoniczno-budowlanej od czerwca 2013 roku. Bazujemy na wieloletnim doświadczeniu projektowym i współpracy z czołowymi pracowniami branżowymi w regionie.
Oferujemy szeroki zakres usług z zakresu architektury, budownictwa i wystroju wnętrz. Proponujemy kompleksową obsługę inwestycji począwszy od wypełnienia wniosku o warunki zabudowy poprzez wykonanie koncepcji, projektu aż do uzyskania prawomocnej decyzji o pozwoleniu na budowę. Zajmujemy się załatwianiem wszelkich formalności związanych z inwestycją. Oferujemy kompletną dokumentację projektową zawierającą branże architektoniczną, konstrukcyjną oraz wymagane instalacje wod-kan i elektryczne. Czuwamy nad każdym etapem projektowania. Sprawujemy nadzór autorski i inwestorski nad realizacją projektu.
Cenimy sobie bezpośredni kontakt z Inwestorami i do każdego projektu podchodzimy indywidualnie.
Pracujemy wyłącznie na licencjonowanym oprogramowaniu.
 

Praktyczne rozwiązania architektów dla twojego domu. Okna jako walor estetyczny i użytkowy

Pomogliśmy ci znaleźć architekta. Wiemy, że już niedługo twój dom będzie miał już okna, ściany i dach. Możemy ci pomóc kupić również okna do twojego domu. Zobacz  okna pcv Zapraszamy do współpracy z nami.

Chełmno

Chojnice

Chorzów

Chrzanów

Ciechanów

Cieszyn

Czechowice-Dziedzice

Czeladź

Czerwionka-Leszczyny

Częstochowa

Kończymy z:

Ekscytujący wybór kolorów ramek, siatek, stylów okien i rozmiarów
Szybka, niezachwiana obsługa naszych nowych klientów budowlanych i zamiennych
Najlepsza gwarancja w branży: produkty mają ograniczoną dożywotnią gwarancję producenta oraz dwuletnią gwarancję zwrotu pieniędzy w ramach 
Możesz mieć pewność, że Twoi klienci będą mieli trwałe, energooszczędne okna, które przetrwają lata.

 

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA
ul. Jana z Kolna 7
75-204 Koszalin
NIP 6692340228
 
 

Ewa Zemła Biuro Projektowe

Biuro Projektowe Ewa Zemła
ul. Zwycięstwa 148/410
75-613 Koszalin
NIP 6690405923
 
 

WARZECHA STUDIO

 WARZECHA STUDIO
UL. Partyzantów 17/107
75-411 Koszalin
NIP brak
 
 

OKNA DLA TWOJEGO WYMARZONEGO DOMU - ZAUFAJ NAM

Firma najstarsza i największa firma produkująca drzwi i okna w rejonie południowej Polski, od 2000 roku zapewnia szybką i niezawodną obsługę swoich klientów. Nasi wykwalifikowani serwisanci, profesjonalni instalatorzy i kompetentni pracownicy działu sprzedaży zgromadzili łącznie 950 lat doświadczenie w branży drzwi i okien. Dysponując 85 pracownikami i flotą ponad 60 pojazdów, firma jest gotowa zapewnić Ci szybką, ekonomiczną i doskonałą obsługę Twoich bram garażowych, otwierania drzwi garażowych, drzwi wejściowych, urządzeń do załadunku i wymiany szkła. Aby ograniczyć przestoje do minimum, firma oferuje duży zapas części zamiennych, takich jak sprężyny drzwi garażowych, sekcje drzwi, zawiasy, kable i osprzęt. Naprawa starszych zestawów radiowych nie stanowi problemu dla naszych doświadczonych techników kontroli radiowej.