BUDMAN Sp. z o.o.
Słoneczna 15
22-100 Chełm
82 565 04 94
NIP:563-20-87-506
 
.pl
 
Budman sp. z o.o. – Jesteśmy firmą budowlaną działającą na rynku od 1987 roku.
Rodzinny charakter firmy powoduje, że jej rozwój i pozycja na rynku stanowią priorytet dla kolejnych pokoleń.
W ostatnich latach wypracowaliśmy główne kierunki działalności firmy:
Projekt - biuro projektowe - powstało z pomocą środków pozyskanych z Unii Europejskiej. Z założenia jego działalność poszerza ofertę firmy i podnosi jej konkurencyjność na rynku firm budowlanych. mniej...
Biuro projektowe powstało na początku 2010 roku przy pomocy środków pozyskanych z Unii Europejskiej, jako kolejny kierunek działalności firmy Budman.
Zespół projektowy tworzą zaangażowani i kreatywni młodzi projektanci pracujący pod okiem doświadczonego architekta.
Celem biura jest wychodzenie naprzeciw oczekiwaniom Klienta. Z uwagi na nowatorski charakter działalności, możemy w pełni sprostać każdemu wyzwaniu. Naszymi atutami są dynamika i skuteczność. Cechuje nas solidność, kompetencja, terminowość a co najważniejsze indywidualne podejście do każdego Klienta. Oferujemy kompleksową obsługę inwestycji. Wykonujemy pełno branżowe projekty budowlane. W imieniu Klienta załatwiamy wszelkie formalności administracyjne. Dokonujemy wszelkich uzgodnień, które umożliwiają prawne rozpoczęcie inwestycji, łącznie z uzyskaniem pozwolenia na budowę. Na jego życzenie wykonujemy wycenę inwestorską całego przedsięwzięcia.
Specjalizujemy się w opracowaniu kompletnych dokumentacji z zakresu:
obiektów użyteczności publicznej
obiektów mieszkaniowych (jedno- i wielorodzinnych)
obiektów przemysłowych
obiektów inżynierskich
Nasze projekty nie są typowe. Projektujemy na potrzeby konkretnego Inwestora. W odpowiedzi na Jego potrzeby tworzymy projekty łączące w sobie funkcjonalność, niepowtarzalność, dostosowanie do istniejących warunków oraz wysoką estetykę. Stosujemy zarówno tradycyjne jak i nowoczesne rozwiązania funkcjonalno-konstrukcyjne obiektów. Nasze realizacje wyróżniają się nie tylko pomysłowością, ale także niepowtarzalnością rozwiązań.
Projekty architektoniczne realizujemy z uwzględnieniem wielkości budżetów inwestycyjnych oraz dbałością o wysoki poziom techniczny, funkcjonalny i estetyczny.
Działamy zarówno na rynku lokalnym jak i ogólnopolskim.
Świadczymy również usługi poligraficzne, takie jak: kopiowanie dokumentacji, xero i plotowanie wielkoformatowe CAD.
 
http://www.budman.biz/

Praktyczne rozwiązania architektów dla twojego domu. Okna jako walor estetyczny i użytkowy

Wierzymy, że pomogliśmy ci znaleźć architekta. Wiemy, że już niedługo twój dom będzie miał już okna, ściany i dach. Możemy ci pomóc kupić również okna do twojego domu. Kup okna Zapraszamy do współpracy z nami.

Jako producent budujemy nasze energooszczędne okna i drzwi tarasowe z całkowitą jakością - od początku do końca.

 

Zaczynamy od trwałości i efektywności energetycznej:

wykorzystujemy opatentowany, bezpieczny dla środowiska materiał do oprawiania winylu w oknach, który został opracowany tak, aby wytrzymać trudne warunki pogodowe i promieniowanie UV
Nasze zgrzewane ramy i skrzydła zapewniają mocne, hermetyczne i wodoodporne uszczelnienie
Używamy najbardziej wydajnych termicznie pakietów szkła dostępnych obecnie

 

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA
ul. Jana z Kolna 7
75-204 Koszalin
NIP 6692340228
 
 

Ewa Zemła Biuro Projektowe

Biuro Projektowe Ewa Zemła
ul. Zwycięstwa 148/410
75-613 Koszalin
NIP 6690405923
 
 

WARZECHA STUDIO

 WARZECHA STUDIO
UL. Partyzantów 17/107
75-411 Koszalin
NIP brak
 
 

OKNA DLA TWOJEGO WYMARZONEGO DOMU - ZAUFAJ NAM

Firma najstarsza i największa firma produkująca drzwi i okna w rejonie południowej Polski, od 2000 roku zapewnia szybką i niezawodną obsługę swoich klientów. Nasi wykwalifikowani serwisanci, profesjonalni instalatorzy i kompetentni pracownicy działu sprzedaży zgromadzili łącznie 950 lat doświadczenie w branży drzwi i okien. Dysponując 85 pracownikami i flotą ponad 60 pojazdów, firma jest gotowa zapewnić Ci szybką, ekonomiczną i doskonałą obsługę Twoich bram garażowych, otwierania drzwi garażowych, drzwi wejściowych, urządzeń do załadunku i wymiany szkła. Aby ograniczyć przestoje do minimum, firma oferuje duży zapas części zamiennych, takich jak sprężyny drzwi garażowych, sekcje drzwi, zawiasy, kable i osprzęt. Naprawa starszych zestawów radiowych nie stanowi problemu dla naszych doświadczonych techników kontroli radiowej.