Studio Projektowo-Budowlane Małgorzata Schmidt
ul. Gen. Berlinga 9a
85-796 Bydgoszcz
NIP:5541025830
 
 
 

Jesteśmy biurem architektonicznym w Bydgoszczy, specjalizującym się w kompleksowym projektowaniu obiektów budownictwa mieszkaniowego, obiektów handlowo-usługowych, obiektów przemysłowych oraz budynków użyteczności publicznej.
Służymy fachowym wsparciem na każdym etapie realizacji przedsięwzięcia budowlanego, począwszy od uzyskania niezbędnych opinii, warunków, decyzji i pozwoleń, przez koncepcję, projekt, przedmiar i kosztorys, po nadzór autorski w trakcie robót budowlanych. Po prostu pomagamy Państwu kompleksowo na każdym etapie budowlanego procesu inwestycyjnego.
Jako biuro projektowe w Bydgoszczy działamy od 1995 roku.
Założycielką studia jest mgr inż. architekt Małgorzata Schmidt, absolwentka Politechniki Gdańskiej, prezes bydgoskiego oddziału Stowarzyszenia Architektów Polskich oraz aktywny członek i skarbnik Kujawsko-Pomorskiej Okręgowej Izby Architektów RP.

Praktyczne rozwiązania architektów dla twojego domu. Okna jako walor estetyczny i użytkowy

Wierzymy, że pomogliśmy ci znaleźć architekta. Wiemy, że już niedługo twój dom będzie miał już okna, ściany i dach. Możemy ci pomóc kupić również okna do twojego domu. Kup okna Zapraszamy do współpracy z nami.

Jako producent budujemy nasze energooszczędne okna i drzwi tarasowe z całkowitą jakością - od początku do końca.

 

Zaczynamy od trwałości i efektywności energetycznej:

wykorzystujemy opatentowany, bezpieczny dla środowiska materiał do oprawiania winylu w oknach, który został opracowany tak, aby wytrzymać trudne warunki pogodowe i promieniowanie UV
Nasze zgrzewane ramy i skrzydła zapewniają mocne, hermetyczne i wodoodporne uszczelnienie
Używamy najbardziej wydajnych termicznie pakietów szkła dostępnych obecnie

 

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA
ul. Jana z Kolna 7
75-204 Koszalin
NIP 6692340228
 
 

Ewa Zemła Biuro Projektowe

Biuro Projektowe Ewa Zemła
ul. Zwycięstwa 148/410
75-613 Koszalin
NIP 6690405923
 
 

WARZECHA STUDIO

 WARZECHA STUDIO
UL. Partyzantów 17/107
75-411 Koszalin
NIP brak
 
 

OKNA DLA TWOJEGO WYMARZONEGO DOMU - ZAUFAJ NAM

Firma najstarsza i największa firma produkująca drzwi i okna w rejonie południowej Polski, od 2000 roku zapewnia szybką i niezawodną obsługę swoich klientów. Nasi wykwalifikowani serwisanci, profesjonalni instalatorzy i kompetentni pracownicy działu sprzedaży zgromadzili łącznie 950 lat doświadczenie w branży drzwi i okien. Dysponując 85 pracownikami i flotą ponad 60 pojazdów, firma jest gotowa zapewnić Ci szybką, ekonomiczną i doskonałą obsługę Twoich bram garażowych, otwierania drzwi garażowych, drzwi wejściowych, urządzeń do załadunku i wymiany szkła. Aby ograniczyć przestoje do minimum, firma oferuje duży zapas części zamiennych, takich jak sprężyny drzwi garażowych, sekcje drzwi, zawiasy, kable i osprzęt. Naprawa starszych zestawów radiowych nie stanowi problemu dla naszych doświadczonych techników kontroli radiowej.