STUDIO J Jacek Napierała
85-360 Bydgoszcz
ul. Piotrowskiego 20/3
NIP 967 091 21 79
 
 
 

W naszej ofercie znajdują się zarówno drobiazgowo zaprojektowane wnętrza, jak i rozległe powierzchnie komercyjne. Nie zaniedbujemy jednak jednej z podstawowych kategorii usługowych, którą jest projektowanie domów.Nasz kraj jest obecnie zdominowany przez smutną architekturę postkomunistycznych kostek wyglądających równie ubogo z zewnątrz, co od środka. Nie godzimy się na to, by dom był miejscem smutnym, nudnym i bezgranicznie nijakim. Proponujemy konkretne rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta. Projektowanie domów stanowi dla nas przyjemność i wyzwanie, ponieważ tworzymy coś wspaniałego, jednocześnie starając się maksymalnie dopasować do sprecyzowanych wymagań klientów. Udaje się nam, ponieważ mimo posiadanej wiedzy i doświadczenia jesteśmy bardzo otwarci na współpracę i wszelką krytykę, która działa na nas twórczo. Dzięki takiemu podejściu od końca XX wieku tworzymy kolejne udane projekty i realizujemy wspaniałe architektoniczne wizje.
Projekty domów opracowujemy kompleksowo od etapu koncepcji i wizji klienta do opracowania projektu wykonawczego z branżami, uzgodnieniami do uzyskania pozwolenia na budowę i inne zgody urzędowe. Architekt z Bydgoszczy podejmą się nowych zleceń projektowych.

Praktyczne rozwiązania architektów dla twojego domu. Okna jako walor estetyczny i użytkowy

Wierzymy, że pomogliśmy ci znaleźć architekta. Wiemy, że już niedługo twój dom będzie miał już okna, ściany i dach. Możemy ci pomóc kupić również okna do twojego domu. Kup okna Zapraszamy do współpracy z nami.

Jako producent budujemy nasze energooszczędne okna i drzwi tarasowe z całkowitą jakością - od początku do końca.

 

Zaczynamy od trwałości i efektywności energetycznej:

wykorzystujemy opatentowany, bezpieczny dla środowiska materiał do oprawiania winylu w oknach, który został opracowany tak, aby wytrzymać trudne warunki pogodowe i promieniowanie UV
Nasze zgrzewane ramy i skrzydła zapewniają mocne, hermetyczne i wodoodporne uszczelnienie
Używamy najbardziej wydajnych termicznie pakietów szkła dostępnych obecnie

 

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA
ul. Jana z Kolna 7
75-204 Koszalin
NIP 6692340228
 
 

Ewa Zemła Biuro Projektowe

Biuro Projektowe Ewa Zemła
ul. Zwycięstwa 148/410
75-613 Koszalin
NIP 6690405923
 
 

WARZECHA STUDIO

 WARZECHA STUDIO
UL. Partyzantów 17/107
75-411 Koszalin
NIP brak
 
 

OKNA DLA TWOJEGO WYMARZONEGO DOMU - ZAUFAJ NAM

Firma najstarsza i największa firma produkująca drzwi i okna w rejonie południowej Polski, od 2000 roku zapewnia szybką i niezawodną obsługę swoich klientów. Nasi wykwalifikowani serwisanci, profesjonalni instalatorzy i kompetentni pracownicy działu sprzedaży zgromadzili łącznie 950 lat doświadczenie w branży drzwi i okien. Dysponując 85 pracownikami i flotą ponad 60 pojazdów, firma jest gotowa zapewnić Ci szybką, ekonomiczną i doskonałą obsługę Twoich bram garażowych, otwierania drzwi garażowych, drzwi wejściowych, urządzeń do załadunku i wymiany szkła. Aby ograniczyć przestoje do minimum, firma oferuje duży zapas części zamiennych, takich jak sprężyny drzwi garażowych, sekcje drzwi, zawiasy, kable i osprzęt. Naprawa starszych zestawów radiowych nie stanowi problemu dla naszych doświadczonych techników kontroli radiowej.