PAWEŁ ZANIECKI PRACOWNIA PROJEKTOWA
ul. Świętokrzyska 7/14
87-300 Brodnica
NIP 8741614521
 
 
Jesteśmy młodą, rozwijającą się firmą działającą na rynku lokalnym od początku 2011r. Biuro konstrukcyjne tworzy dwóch projektantów specjalizujących się w projektowaniu konstrukcji budowlanych. Doświadczenie zdobywaliśmy przy realizacji obiektów z zakresu budownictwa mieszkaniowego, obiektów biurowych, handlowych i przemysłowych oraz konstrukcji pod pylony i banery reklamowe. W zakresie naszych projektów znajdowały się konstrukcje stalowe, żelbetowe, drewniane oraz tradycyjne. Wykonujemy również inwentaryzacje architektoniczne budynków oraz oceny ich stanu technicznego.
Posiadamy uprawnienia bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlanej do projektowania, jak i kierowania i nadzorowania wszelkich budów. Na stałe współpracujemy z zespołem architektów oraz projektantów branżowych tworząc również kompleksowe opracowania architektoniczno-budowlane.
Projekty wykonujemy na wszystkich stadiach - od koncepcji, poprzez projekt budowlany, na projekcie wykonawczym kończąc. Wszystkie dokumentacje opracowujemy rzetelnie zarówno pod względem walorów architektoniczno – estetycznych, jak i techniczno -wykonawczych oraz ekonomicznych.
Świadczymy samodzielne usługi dla firm budowlanych, klientów indywidualnych, jednostek administracji publicznej, biur architektonicznych oraz innych biur konstrukcyjnych. Pracujemy również jako podwykonawcy dla zewnętrznych pracowni projektowych.
 

Telefon: 603 440 390
e-mail: pracownia @pinbrodnica.pl
mgr inż. PAWEŁ ZANIECKI
tel. kom. +48 603 44 03 90
email: pawel @pinbrodnica.pl
mgr inż. MARCIN MALINOWSKI
tel. kom. +48 660 54 85 17
email: marcin @pinbrodnica.pl
http://www.pinbrodnica.pl/

Praktyczne rozwiązania architektów dla twojego domu. Okna jako walor estetyczny i użytkowy

Wierzymy, że pomogliśmy ci znaleźć architekta. Wiemy, że już niedługo twój dom będzie miał już okna, ściany i dach. Możemy ci pomóc kupić również okna do twojego domu. Kup okna Zapraszamy do współpracy z nami.

Jako producent budujemy nasze energooszczędne okna i drzwi tarasowe z całkowitą jakością - od początku do końca.

 

Zaczynamy od trwałości i efektywności energetycznej:

wykorzystujemy opatentowany, bezpieczny dla środowiska materiał do oprawiania winylu w oknach, który został opracowany tak, aby wytrzymać trudne warunki pogodowe i promieniowanie UV
Nasze zgrzewane ramy i skrzydła zapewniają mocne, hermetyczne i wodoodporne uszczelnienie
Używamy najbardziej wydajnych termicznie pakietów szkła dostępnych obecnie

 

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA
ul. Jana z Kolna 7
75-204 Koszalin
NIP 6692340228
 
 

Ewa Zemła Biuro Projektowe

Biuro Projektowe Ewa Zemła
ul. Zwycięstwa 148/410
75-613 Koszalin
NIP 6690405923
 
 

WARZECHA STUDIO

 WARZECHA STUDIO
UL. Partyzantów 17/107
75-411 Koszalin
NIP brak
 
 

OKNA DLA TWOJEGO WYMARZONEGO DOMU - ZAUFAJ NAM

Firma najstarsza i największa firma produkująca drzwi i okna w rejonie południowej Polski, od 2000 roku zapewnia szybką i niezawodną obsługę swoich klientów. Nasi wykwalifikowani serwisanci, profesjonalni instalatorzy i kompetentni pracownicy działu sprzedaży zgromadzili łącznie 950 lat doświadczenie w branży drzwi i okien. Dysponując 85 pracownikami i flotą ponad 60 pojazdów, firma jest gotowa zapewnić Ci szybką, ekonomiczną i doskonałą obsługę Twoich bram garażowych, otwierania drzwi garażowych, drzwi wejściowych, urządzeń do załadunku i wymiany szkła. Aby ograniczyć przestoje do minimum, firma oferuje duży zapas części zamiennych, takich jak sprężyny drzwi garażowych, sekcje drzwi, zawiasy, kable i osprzęt. Naprawa starszych zestawów radiowych nie stanowi problemu dla naszych doświadczonych techników kontroli radiowej.