BIURO PROJEKTOWE KOPUŁA +
Kazimierza Wielkiego 65
32-700 Bochnia
NIP: 683-197-20-51
 
 
 
 
Jesteśmy pracownią z długoletnim stażem opartą na młodym kreatywnym zespole. Naszym głównym założeniem jest podejście indywidualne do każdego nowego zlecenia. Podczas projektowania stale korzystamy z uzgodnień doświadczonych specjalistów. W naszym biurze zajmujemy się sprawami formalno-prawnymi od zakupu działki, mapą do celów projektowych, złożenia wniosku o warunki zabudowy do pozwolenia na budowę oraz obsługi kierownika budowy do odbiorów już wybudowanych budynków. Zapraszamy do zapoznania się z Naszą ofertą.
Adaptujemy projekty typowe, a także rysujemy projekty indywidualne. Projektujemy modernizacje (przebudowy, rozbudowy i nadbudowy) budynków istniejących. Opracowujemy także inwentaryzacje oraz projekty podziałów lokali i budynków.
Oprócz głównych zadań projektowych zapewniamy kompleksową obsługę klienta:
–geotechnika: opinia geologiczna (badania geologiczne), hydro-geologiczne, opinia geotechniczna, Opracowanie Geologiczno-Inżynierskie, Geotechniczne Warunki Posadowienia..
–geodezja: mapy do celów projektowych, powykonawcze, podziały, wytyczenia…
–nieruchomości: baza działek oraz budynków na sprzedaż…
–architektura wnętrz: projekty, wizualizacje wykończeń…
ekspertyzy techniczne • ekspertyzy przeciwpożarowe • certyfikaty energetyczne • kierownik budowy • nadzór inwestorski • uzgodnienia z Sanepidem dla lokali usługowych i gastronomicznych • raport o oddziaływaniu na środowisko • decyzja o środowiskowych uwarunkowaniach…
Na życzenie klientów zajmujemy się uzyskaniem wszelkich uzgodnień, Warunków Zabudowy oraz formalnościami w starostwach powiatowych. Współpracujemy z większością pracowni projektowych oferujących projekty typowe w Polsce m. in. : Archon, Archeton, Domy z wizją, Archipelag, Studio Atrium, Dobre Domy, Dom dla Ciebie, LK& Projekt, HomeKoncept, Archiportal, ARCHIGRAPH, Galeria Domów, MG Projekt, Dominanta…Najlepszy architekt z Bochni. Zapytaj o cenę usług architektonicznych.
 

http://www.kopulaplus.pl/

Praktyczne rozwiązania architektów dla twojego domu. Okna jako walor estetyczny i użytkowy

Wierzymy, że pomogliśmy ci znaleźć architekta. Wiemy, że już niedługo twój dom będzie miał już okna, ściany i dach. Możemy ci pomóc kupić również okna do twojego domu. Kup okna Zapraszamy do współpracy z nami.

Jako producent budujemy nasze energooszczędne okna i drzwi tarasowe z całkowitą jakością - od początku do końca.

 

Zaczynamy od trwałości i efektywności energetycznej:

wykorzystujemy opatentowany, bezpieczny dla środowiska materiał do oprawiania winylu w oknach, który został opracowany tak, aby wytrzymać trudne warunki pogodowe i promieniowanie UV
Nasze zgrzewane ramy i skrzydła zapewniają mocne, hermetyczne i wodoodporne uszczelnienie
Używamy najbardziej wydajnych termicznie pakietów szkła dostępnych obecnie

 

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA
ul. Jana z Kolna 7
75-204 Koszalin
NIP 6692340228
 
 

Ewa Zemła Biuro Projektowe

Biuro Projektowe Ewa Zemła
ul. Zwycięstwa 148/410
75-613 Koszalin
NIP 6690405923
 
 

WARZECHA STUDIO

 WARZECHA STUDIO
UL. Partyzantów 17/107
75-411 Koszalin
NIP brak
 
 

OKNA DLA TWOJEGO WYMARZONEGO DOMU - ZAUFAJ NAM

Firma najstarsza i największa firma produkująca drzwi i okna w rejonie południowej Polski, od 2000 roku zapewnia szybką i niezawodną obsługę swoich klientów. Nasi wykwalifikowani serwisanci, profesjonalni instalatorzy i kompetentni pracownicy działu sprzedaży zgromadzili łącznie 950 lat doświadczenie w branży drzwi i okien. Dysponując 85 pracownikami i flotą ponad 60 pojazdów, firma jest gotowa zapewnić Ci szybką, ekonomiczną i doskonałą obsługę Twoich bram garażowych, otwierania drzwi garażowych, drzwi wejściowych, urządzeń do załadunku i wymiany szkła. Aby ograniczyć przestoje do minimum, firma oferuje duży zapas części zamiennych, takich jak sprężyny drzwi garażowych, sekcje drzwi, zawiasy, kable i osprzęt. Naprawa starszych zestawów radiowych nie stanowi problemu dla naszych doświadczonych techników kontroli radiowej.