FUTURA DESIGN STUDIO Przemysław Wasiewicz 
ul. Sierakowskiego 7 lok. 14
05-500 Piaseczno
NIP: 1230945584
 
 
 

Biuro Piaseczno
ul. Sierakowskiego 7 lok. 14
05-500 Piaseczno

Biuro Warszawa
ul. Argentyńska 5A m. 8
03-952 Warszawa
Czym się zajmujemy?
Jako profesjonalna pracownia projektowa oferujemy szeroko pojętą obsługę Inwestora począwszy od konsultacji programowych i studium wykonalności, poprzez projektowanie urbanistyczne, architektoniczne, inżynierię, projekty techniczne, uzyskiwanie niezbędnych opinii i uzgodnień, kończąc na projektach aranżacji wnętrz i architektury krajobrazu.
Co projektujemy?
Projektujemy budynki jednorodzinne i wielorodzinne, budynki usługowe, biurowe, handlowe, pawilony wystawiennicze, dworce kolejowe oraz wszelkie budynki innego rodzaju i przeznaczenia. Wykonujemy projekty przebudowy, rozbudowy i nadbudowy istniejących obiektów. Niestraszne nam nowe wyzwania. Opracowujemy projekty aranżacji wnętrz prywatnych, publicznych i usługowych wraz z uzyskiwaniem wymaganych uzgodnień, projekty technologii, w tym z zakresu projektów dla medycyny. Przygotowujemy dokumentacje na potrzeby uzyskania decyzji o warunkach zabudowy oraz pełną dokumentację na pozwolenie na budowę. Do każdego projektu dobieramy specjalistów w różnych branż i specjalności, tak, aby docelowy obiekt był estetyczny, funkcjonalny i w pełni spełniał oczekiwania klienta.
Doświadczenie
Mamy doświadczenie przy projektach wykonanych w kraju i zagranicą na obiektach takich jak: budynki usługowe, dworce kolejowe, pawilony wystawiennicze wymagające specjalistycznej wiedzy projektowej i procedur oraz budynki mieszkalne jedno- i wielorodzinne. Wykonywaliśmy projekty na obiektach zabytkowych wraz z uzyskaniem niezbędnych uzgodnień na wykonanie prac konserwatorskich. Współpracujemy z doświadczonymi firmami projektowymi oraz specjalistami branżowymi. Pracowaliśmy dla klientów prywatnych i instytucjonalnych.
Pracownia posiada wiedzę, doświadczenie i środki na przygotowanie pełnej dokumentacji projektowej w języku polskim, włoskim i angielskim. Posiadamy wymagane uprawnienia projektowe do wykonywania prac zagranicą.
Doradzamy
Oferujemy usługi doradcze w zakresie konsultacji przedprojektowych, możliwości wykonania obiektów, zgodności z obowiązującymi przepisami, w tym prawa miejscowego oraz procedurami projektowymi. Posiadamy wieloletnie doświadczenie projektowe oraz wiedzę na temat procedur administracyjnych, w tym z zakresu uzyskania decyzji o warunkach zabudowy, pozwolenia na budowę oraz wymaganych uzgodnień.
Aby dowiedzieć się więcej o usługach doradczych kliknij tu lub skontaktuj się z nami.
 
http://futuradesign.pl/

Praktyczne rozwiązania architektów dla twojego domu. Okna jako walor estetyczny i użytkowy

Mamy nadzieję, że dziś pomogliśmy ci znaleźć architekta. Wiemy, że już niedługo twój dom będzie miał już okna ściany i dach. Możemy ci pomóc kupić również okna do twojego domu. Zobacz okna klikając Tutaj . Zapraszamy do współpracy z nami. 

 

Jakość naszych materiałów
idealny materiał na ramy. Jest praktycznie bezobsługowy, a tylko winyl umożliwia spawanie okien i drzwi w celu uzyskania maksymalnej wytrzymałości, zapewniając szczelne i wodoszczelne uszczelnienie. Nasza opatentowana mieszanka winylowa zapewnia również doskonałą odporność na długotrwałe blaknięcie kolorów.

Dodaj to do naszych lepszych opakowań szklanych w opcjach podwójnego lub potrójnego panelu, a otrzymujesz jeden z najlepszych produktów dostępnych obecnie na rynku.

Certyfikaty branżowe
Gdy firmy dobrowolnie poddają się rygorystycznym testom produktów i certyfikacji przez niezależne agencje zewnętrzne, wiesz, że są zobowiązane do doskonałości.

 

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA
ul. Jana z Kolna 7
75-204 Koszalin
NIP 6692340228
 
 

Ewa Zemła Biuro Projektowe

Biuro Projektowe Ewa Zemła
ul. Zwycięstwa 148/410
75-613 Koszalin
NIP 6690405923
 
 

WARZECHA STUDIO

 WARZECHA STUDIO
UL. Partyzantów 17/107
75-411 Koszalin
NIP brak
 
 

OKNA DLA TWOJEGO WYMARZONEGO DOMU - ZAUFAJ NAM

Firma najstarsza i największa firma produkująca drzwi i okna w rejonie południowej Polski, od 2000 roku zapewnia szybką i niezawodną obsługę swoich klientów. Nasi wykwalifikowani serwisanci, profesjonalni instalatorzy i kompetentni pracownicy działu sprzedaży zgromadzili łącznie 950 lat doświadczenie w branży drzwi i okien. Dysponując 85 pracownikami i flotą ponad 60 pojazdów, firma jest gotowa zapewnić Ci szybką, ekonomiczną i doskonałą obsługę Twoich bram garażowych, otwierania drzwi garażowych, drzwi wejściowych, urządzeń do załadunku i wymiany szkła. Aby ograniczyć przestoje do minimum, firma oferuje duży zapas części zamiennych, takich jak sprężyny drzwi garażowych, sekcje drzwi, zawiasy, kable i osprzęt. Naprawa starszych zestawów radiowych nie stanowi problemu dla naszych doświadczonych techników kontroli radiowej.