DUART ARCHITEKCI
Ul. Słoneczny sad 17
05-500 Piaseczno
NIP: 525-159-93-91
 
 
 
 

Szanowni Państwo,
W swoim dorobku mamy projekty obiektów użyteczności publicznej, budynki biurowe oraz budynki mieszkalne jedno i wielorodzinne. Posiadamy również doświadczenie w projektowaniu obiektów przemysłowych, hal magazynowych i produkcyjnych wraz z niezbędną infrastruktura zewnętrzną.
Nasze doświadczenie oraz wiele zrealizowanych dotąd wielobranżowych projektów, gwarantuje Państwu profesjonalną obsługę w zakresie prowadzenia i koordynacji prac projektowych oraz nadzór nad procesem budowlanym.
Proponujemy elastyczną ofertę cenową i realne terminy, przygotowywane każdorazowo w oparciu o indywidualną analizę zamierzenia inwestycyjnego.
Zachęcamy do współpracy.
Wykonujemy:
· koncepcje architektoniczne – analizy programowo-przestrzenne terenu pokazujące charakter i możliwości zabudowy działki w oparciu o wizualizacje oraz sposób rozmieszczenia i wielkości powierzchni i kubatury obiektów.
· projekty budowlane , wykonawcze i powykonawcze w pełnym zakresie branż : architektonicznej, konstrukcyjnej, instalacyjnej elektrycznej, sanitarnej , teletechnicznej i innych.
· projekty zagospodarowania terenu i przyłączy zewnętrznych.
· obsługa prawno – budowlana dotyczącą inwestycji w zakresie uzyskania decyzji administracyjnych i pozwolenia na budowę.
· wielobranżowy nadzór autorski nad projektowaną inwestycją.
· obsługa geodezyjna – opinie i badania geodezyjno-inżynierskie, wytyczanie działek.
· ekspertyzy i opinie techniczne , operaty środowiskowe i wodne.
· dokumentacje do celów przetargowych.
· materiały reklamowe promujące inwestycje tj. wizualizacje budynków i projekty wnętrz.
· wyceny gruntów i nieruchomości.
· kosztorysy inwestorskie wraz z przedmiarem robót, specyfikacje techniczne.
 
http://www.duart.info/
 
 

Praktyczne rozwiązania architektów dla twojego domu. Okna jako walor estetyczny i użytkowy

Mamy nadzieję, że dziś pomogliśmy ci znaleźć architekta. Wiemy, że już niedługo twój dom będzie miał już okna ściany i dach. Możemy ci pomóc kupić również okna do twojego domu. Zobacz okna klikając Tutaj . Zapraszamy do współpracy z nami. 

 

Jakość naszych materiałów
idealny materiał na ramy. Jest praktycznie bezobsługowy, a tylko winyl umożliwia spawanie okien i drzwi w celu uzyskania maksymalnej wytrzymałości, zapewniając szczelne i wodoszczelne uszczelnienie. Nasza opatentowana mieszanka winylowa zapewnia również doskonałą odporność na długotrwałe blaknięcie kolorów.

Dodaj to do naszych lepszych opakowań szklanych w opcjach podwójnego lub potrójnego panelu, a otrzymujesz jeden z najlepszych produktów dostępnych obecnie na rynku.

Certyfikaty branżowe
Gdy firmy dobrowolnie poddają się rygorystycznym testom produktów i certyfikacji przez niezależne agencje zewnętrzne, wiesz, że są zobowiązane do doskonałości.

 

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA
ul. Jana z Kolna 7
75-204 Koszalin
NIP 6692340228
 
 

Ewa Zemła Biuro Projektowe

Biuro Projektowe Ewa Zemła
ul. Zwycięstwa 148/410
75-613 Koszalin
NIP 6690405923
 
 

WARZECHA STUDIO

 WARZECHA STUDIO
UL. Partyzantów 17/107
75-411 Koszalin
NIP brak
 
 

OKNA DLA TWOJEGO WYMARZONEGO DOMU - ZAUFAJ NAM

Firma najstarsza i największa firma produkująca drzwi i okna w rejonie południowej Polski, od 2000 roku zapewnia szybką i niezawodną obsługę swoich klientów. Nasi wykwalifikowani serwisanci, profesjonalni instalatorzy i kompetentni pracownicy działu sprzedaży zgromadzili łącznie 950 lat doświadczenie w branży drzwi i okien. Dysponując 85 pracownikami i flotą ponad 60 pojazdów, firma jest gotowa zapewnić Ci szybką, ekonomiczną i doskonałą obsługę Twoich bram garażowych, otwierania drzwi garażowych, drzwi wejściowych, urządzeń do załadunku i wymiany szkła. Aby ograniczyć przestoje do minimum, firma oferuje duży zapas części zamiennych, takich jak sprężyny drzwi garażowych, sekcje drzwi, zawiasy, kable i osprzęt. Naprawa starszych zestawów radiowych nie stanowi problemu dla naszych doświadczonych techników kontroli radiowej.