Usługi Projektowe I Nadzory Budowlane Robert Adamek
ul. Sienkiewicza 4/35
23-400 Biłgoraj
NIP: 9181752204
 
 
 
 
Nazywam się Robert Adamek. Z zawodu jestem inżynierem budowlanym wykonującym funkcję kierownika budowy i projektanta budowlanego. Od roku 2004 po skończeniu studiów na Politechnice Lubelskiej zajmuję się branżą budowlaną tj. pracą na budowie przy bezpośrednim wykonawstwie, pracą jako inspektor nadzoru przy prowadzeniu i rozliczaniu inwestycji oraz jako osoba projektująca zamierzenia budowlane.
Wykonuję projekty budynków mieszkalnych jednorodzinnych i wielorodzinnych, drewnianych i murowanych,; adaptacje (zwłaszcza adaptacji poddaszy na mieszkania), rozbudowy, przebudowy, nadbudowy, projekty obiektów gospodarczych ; zmiany sposobu użytkowania ; adaptację projektów typowych i powtarzalnych; wykonuję opinie o stanie technicznym wraz z określeniem możliwości zmian w rozmaitych budynkach i obiektach; orzeczenia techniczne; nadzory autorskie i inwestorskie; przeglądy techniczne budynków coroczne i pięcioletnie, inwentaryzacje budowlane rozmaitych obiektów, kolorystyki elewacji projekty zjazdów z dróg publicznych, parkingów, chodników i inne.
 
http://projektybilgoraj.pl.tl/

Praktyczne rozwiązania architektów dla twojego domu. Okna jako walor estetyczny i użytkowy

Wierzymy, że pomogliśmy ci znaleźć architekta. Wiemy, że już niedługo twój dom będzie miał już okna, ściany i dach. Możemy ci pomóc kupić również okna do twojego domu. Kup okna Zapraszamy do współpracy z nami.

Jako producent budujemy nasze energooszczędne okna i drzwi tarasowe z całkowitą jakością - od początku do końca.

 

Zaczynamy od trwałości i efektywności energetycznej:

wykorzystujemy opatentowany, bezpieczny dla środowiska materiał do oprawiania winylu w oknach, który został opracowany tak, aby wytrzymać trudne warunki pogodowe i promieniowanie UV
Nasze zgrzewane ramy i skrzydła zapewniają mocne, hermetyczne i wodoodporne uszczelnienie
Używamy najbardziej wydajnych termicznie pakietów szkła dostępnych obecnie

 

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA
ul. Jana z Kolna 7
75-204 Koszalin
NIP 6692340228
 
 

Ewa Zemła Biuro Projektowe

Biuro Projektowe Ewa Zemła
ul. Zwycięstwa 148/410
75-613 Koszalin
NIP 6690405923
 
 

WARZECHA STUDIO

 WARZECHA STUDIO
UL. Partyzantów 17/107
75-411 Koszalin
NIP brak
 
 

OKNA DLA TWOJEGO WYMARZONEGO DOMU - ZAUFAJ NAM

Firma najstarsza i największa firma produkująca drzwi i okna w rejonie południowej Polski, od 2000 roku zapewnia szybką i niezawodną obsługę swoich klientów. Nasi wykwalifikowani serwisanci, profesjonalni instalatorzy i kompetentni pracownicy działu sprzedaży zgromadzili łącznie 950 lat doświadczenie w branży drzwi i okien. Dysponując 85 pracownikami i flotą ponad 60 pojazdów, firma jest gotowa zapewnić Ci szybką, ekonomiczną i doskonałą obsługę Twoich bram garażowych, otwierania drzwi garażowych, drzwi wejściowych, urządzeń do załadunku i wymiany szkła. Aby ograniczyć przestoje do minimum, firma oferuje duży zapas części zamiennych, takich jak sprężyny drzwi garażowych, sekcje drzwi, zawiasy, kable i osprzęt. Naprawa starszych zestawów radiowych nie stanowi problemu dla naszych doświadczonych techników kontroli radiowej.