Firma Architektoniczno-Budowlana Hammer-Bud Halina Mglej-Rudnicka
ul.Sikornik 10a
43-300 Bielsko-Biała
NIP: 5471012531
 
 
 

Jesteśmy firmą rodzinną istniejącą na rynku od 1980 roku początkowo jako przedsiębiorstwo budowlane zajmujące się wykonawstwem a w latach późniejszych jako firma projektowo-budowlana. Pod obecną nazwą od roku 1994.
W ciągu 30 lat naszej działalności w naszym biurze zdobywało doświadczenie i uprawnienia projektowe i budowlane kilkunastu młodych architektów i konstruktorów. Wyszkoliliśmy także kilkanaście samodzielnych ekip budowlanych specjalizujących się w budownictwie szkieletowym
Od roku 2014 współpracujemy jako trzy niezależne firmy:
Firma Architektoniczno- Budowlana HAMMER – BUD
Pracowania projektowa erstearchitekt: www.erstearchitekt.pl
Pracownia konstrukcyjna CADraft: www.cadraft.pl
Projektujemy różnego rodzaju obiekty budowlane między innymi obiekty użyteczności publicznej, usługowe, handlowe, przemysłowe – hale, szkoły i przedszkola, obiekty gastronomiczne, hotele, domy weselne, budynki mieszkalne wielorodzinne, domy jednorodzinne, rezydencje, osiedla mieszkaniowe oraz wiele innych.
Podejmujemy się również adaptacji istniejących obiektów, także tych objętych ochroną konserwatorską.
Zapewniamy kompleksową obsługę inwestycji, załatwiając formalności związane z wydaniem pozwolenia na budowę, wykonujemy nadzór autorski, inwestorski, a także konserwatorski.
Oferujemy usługę „home stagingu” czyli przygotowania nieruchomości do sprzedaży bądź wynajmu, w celu zainteresowania jak największej liczby oglądających nieruchomość i przyśpieszeniu sprzedaży lub wynajmu za możliwie najwyższą cenę.
 
http://hammerbud.pl/
 

 

Praktyczne rozwiązania architektów dla twojego domu. Okna jako walor estetyczny i użytkowy

Wierzymy, że pomogliśmy ci znaleźć architekta. Wiemy, że już niedługo twój dom będzie miał już okna, ściany i dach. Możemy ci pomóc kupić również okna do twojego domu. Kup okna Zapraszamy do współpracy z nami.

Jako producent budujemy nasze energooszczędne okna i drzwi tarasowe z całkowitą jakością - od początku do końca.

 

Zaczynamy od trwałości i efektywności energetycznej:

wykorzystujemy opatentowany, bezpieczny dla środowiska materiał do oprawiania winylu w oknach, który został opracowany tak, aby wytrzymać trudne warunki pogodowe i promieniowanie UV
Nasze zgrzewane ramy i skrzydła zapewniają mocne, hermetyczne i wodoodporne uszczelnienie
Używamy najbardziej wydajnych termicznie pakietów szkła dostępnych obecnie

 

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA
ul. Jana z Kolna 7
75-204 Koszalin
NIP 6692340228
 
 

Ewa Zemła Biuro Projektowe

Biuro Projektowe Ewa Zemła
ul. Zwycięstwa 148/410
75-613 Koszalin
NIP 6690405923
 
 

WARZECHA STUDIO

 WARZECHA STUDIO
UL. Partyzantów 17/107
75-411 Koszalin
NIP brak
 
 

OKNA DLA TWOJEGO WYMARZONEGO DOMU - ZAUFAJ NAM

Firma najstarsza i największa firma produkująca drzwi i okna w rejonie południowej Polski, od 2000 roku zapewnia szybką i niezawodną obsługę swoich klientów. Nasi wykwalifikowani serwisanci, profesjonalni instalatorzy i kompetentni pracownicy działu sprzedaży zgromadzili łącznie 950 lat doświadczenie w branży drzwi i okien. Dysponując 85 pracownikami i flotą ponad 60 pojazdów, firma jest gotowa zapewnić Ci szybką, ekonomiczną i doskonałą obsługę Twoich bram garażowych, otwierania drzwi garażowych, drzwi wejściowych, urządzeń do załadunku i wymiany szkła. Aby ograniczyć przestoje do minimum, firma oferuje duży zapas części zamiennych, takich jak sprężyny drzwi garażowych, sekcje drzwi, zawiasy, kable i osprzęt. Naprawa starszych zestawów radiowych nie stanowi problemu dla naszych doświadczonych techników kontroli radiowej.