CADO Pracownia Projektowa Grzegorz Kaczmarczyk
ul. Młyńska 74/1
43-300 Bielsko-Biała
NIP: 5471200994
 
 
 

CADO Pracownia Projektowa realizuje pomysły naszych klientów od 1995r. Zajmujemy się kompleksową obsługą inwestycji, od pomocy w wyszukaniu i zakupie odpowiedniej nieruchomości, przez wykonanie projektu i załatwienie wszelkich formalności, po kompleksową realizację inwestycji i uzyskanie pozwolenia na użytkowanie. Firma dysponuje zespołem doświadczonych projektantów i specjalistów, oraz korzysta z potencjału młodych absolwentów. Realizujemy projekty obiektów usługowych, mieszkaniowych wielorodzinnych i jednorodzinnych, sportowych i przemysłowych. Wykonujemy pełnobranżowe projekty architektoniczno-budowlane, projekty wykonawcze, wnętrz, zieleni, oraz pomagamy w doborze i adaptacji projektów typowych.
Pomysł - analizy rynku nieruchomości, analizy prawne oraz analizy celowości inwestycji;
Projekt - projektowanie wielobranżowe z naciskiem na znaczenie architektury jako istotnego elementu produktu jakim jest inwestycja na rynku nieruchomości;
Realizacja - kompleksowe zarządzanie realizacją projektów.
 
http://cado.com.pl/
 

Praktyczne rozwiązania architektów dla twojego domu. Okna jako walor estetyczny i użytkowy

Wierzymy, że pomogliśmy ci znaleźć architekta. Wiemy, że już niedługo twój dom będzie miał już okna, ściany i dach. Możemy ci pomóc kupić również okna do twojego domu. Kup okna Zapraszamy do współpracy z nami.

Jako producent budujemy nasze energooszczędne okna i drzwi tarasowe z całkowitą jakością - od początku do końca.

 

Zaczynamy od trwałości i efektywności energetycznej:

wykorzystujemy opatentowany, bezpieczny dla środowiska materiał do oprawiania winylu w oknach, który został opracowany tak, aby wytrzymać trudne warunki pogodowe i promieniowanie UV
Nasze zgrzewane ramy i skrzydła zapewniają mocne, hermetyczne i wodoodporne uszczelnienie
Używamy najbardziej wydajnych termicznie pakietów szkła dostępnych obecnie

 

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA
ul. Jana z Kolna 7
75-204 Koszalin
NIP 6692340228
 
 

Ewa Zemła Biuro Projektowe

Biuro Projektowe Ewa Zemła
ul. Zwycięstwa 148/410
75-613 Koszalin
NIP 6690405923
 
 

WARZECHA STUDIO

 WARZECHA STUDIO
UL. Partyzantów 17/107
75-411 Koszalin
NIP brak
 
 

OKNA DLA TWOJEGO WYMARZONEGO DOMU - ZAUFAJ NAM

Firma najstarsza i największa firma produkująca drzwi i okna w rejonie południowej Polski, od 2000 roku zapewnia szybką i niezawodną obsługę swoich klientów. Nasi wykwalifikowani serwisanci, profesjonalni instalatorzy i kompetentni pracownicy działu sprzedaży zgromadzili łącznie 950 lat doświadczenie w branży drzwi i okien. Dysponując 85 pracownikami i flotą ponad 60 pojazdów, firma jest gotowa zapewnić Ci szybką, ekonomiczną i doskonałą obsługę Twoich bram garażowych, otwierania drzwi garażowych, drzwi wejściowych, urządzeń do załadunku i wymiany szkła. Aby ograniczyć przestoje do minimum, firma oferuje duży zapas części zamiennych, takich jak sprężyny drzwi garażowych, sekcje drzwi, zawiasy, kable i osprzęt. Naprawa starszych zestawów radiowych nie stanowi problemu dla naszych doświadczonych techników kontroli radiowej.