ERSTE ARCHITEKT Ewa Rudnicka-Stefanowska
ul. Sikornik 10A
43-300 Bielsko-Biała
NIP: 5472016376
 
 
 

Autorska pracownia projektowa ERSTE ARCHITEKT powstała na bazie 10 letniego doświadczenia zdobytego w rodzinnej firmie architektoniczno-budowlanej.
Doświadczenia zebrane przy projektowaniu i budowie budynków użyteczności publicznej, biurowych i mieszkalnych, domów jednorodzinnych oraz aranżacji wnętrz, pozwalają mi swobodnie podejmować nowe wyzwania.
Z pasją angażuję się w każdy projekt, starając się szukać nowatorskich rozwiązań dających możliwość rozwoju. Jednocześnie uważam, że podstawą współpracy jest dobra komunikacja i zrozumienie, dlatego do każdego zlecenia podchodzę w sposób indywidualny, z uwagą wsłuchując się w oczekiwania Klientów. To pozwala mi proponować optymalne rozwiązania będące odpowiedzią na ich potrzeby.
Zależy mi na tym, aby moje projekty były funkcjonalne i ponadczasowe. Przy projektowaniu korzystam z najnowszych rozwiązań technicznych, co pozwala mi zaoferować Państwu produkt najwyższej jakości.
Oferuję Państwu:
kompleksową obsługę inwestycji w zakresie architektury i aranżacji wnętrz od koncepcji poprzez otrzymanie pozwolenia na budowę i przygotowanie projektu wykonawczego po koordynację wszystkich branż oraz budżetu projektu na wszystkich etapach jego powstawania
nadzór autorski i inwestorski
współpracę ze sprawdzonymi specjalistami z różnych branż

Praktyczne rozwiązania architektów dla twojego domu. Okna jako walor estetyczny i użytkowy

Wierzymy, że pomogliśmy ci znaleźć architekta. Wiemy, że już niedługo twój dom będzie miał już okna, ściany i dach. Możemy ci pomóc kupić również okna do twojego domu. Kup okna Zapraszamy do współpracy z nami.

Jako producent budujemy nasze energooszczędne okna i drzwi tarasowe z całkowitą jakością - od początku do końca.

 

Zaczynamy od trwałości i efektywności energetycznej:

wykorzystujemy opatentowany, bezpieczny dla środowiska materiał do oprawiania winylu w oknach, który został opracowany tak, aby wytrzymać trudne warunki pogodowe i promieniowanie UV
Nasze zgrzewane ramy i skrzydła zapewniają mocne, hermetyczne i wodoodporne uszczelnienie
Używamy najbardziej wydajnych termicznie pakietów szkła dostępnych obecnie

 

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA
ul. Jana z Kolna 7
75-204 Koszalin
NIP 6692340228
 
 

Ewa Zemła Biuro Projektowe

Biuro Projektowe Ewa Zemła
ul. Zwycięstwa 148/410
75-613 Koszalin
NIP 6690405923
 
 

WARZECHA STUDIO

 WARZECHA STUDIO
UL. Partyzantów 17/107
75-411 Koszalin
NIP brak
 
 

OKNA DLA TWOJEGO WYMARZONEGO DOMU - ZAUFAJ NAM

Firma najstarsza i największa firma produkująca drzwi i okna w rejonie południowej Polski, od 2000 roku zapewnia szybką i niezawodną obsługę swoich klientów. Nasi wykwalifikowani serwisanci, profesjonalni instalatorzy i kompetentni pracownicy działu sprzedaży zgromadzili łącznie 950 lat doświadczenie w branży drzwi i okien. Dysponując 85 pracownikami i flotą ponad 60 pojazdów, firma jest gotowa zapewnić Ci szybką, ekonomiczną i doskonałą obsługę Twoich bram garażowych, otwierania drzwi garażowych, drzwi wejściowych, urządzeń do załadunku i wymiany szkła. Aby ograniczyć przestoje do minimum, firma oferuje duży zapas części zamiennych, takich jak sprężyny drzwi garażowych, sekcje drzwi, zawiasy, kable i osprzęt. Naprawa starszych zestawów radiowych nie stanowi problemu dla naszych doświadczonych techników kontroli radiowej.