W&W Architekci Halina Widuch Wiewióra Jacek Wiewióra s.c.
ul. Warszawska 1/5
43-300 Bielsko-Biała
NIP: 5472146044
 
 
 

Siedziba 2:
ul. Grobla 2A
34-350 Węgierska Górka
tel. +48 (33) 864 17 24
Pracownia W & W Architekci została założona w 1993 roku i stanowi kontynuację profesjonalnego dorobku założycieli Haliny Widuch - Wiewióra i Jacka Wiewióra, którzy zdobyli kilkunastoletnią praktykę projektową pracując przy wielu unikalnych i prestiżowych projektach w renomowanych firmach architektonicznych w Niemczech i USA. Zgromadzone przez nich doświadczenie zawodowe zapewnia stworzenie projektów o najwyższych standardach estetycznych, funkcjonalnych i ekonomicznych.
Główną misją W & W Architekci jest wysoka jakość w projektowaniu i dostarczanie klientowi spójnego i przemyślanego rozwiązania, zastosowanie właściwych technologii i optymalizację kosztów inwestycji przy równoczesnym wpisaniu projektu w kontekst lokalizacji oraz specyficznych uwarunkowań.
Naszym celem jest wykonanie najlepszego projektu w odpowiedzi na program potrzeb Inwestora.
Nasze usługi obejmują kompleksowe projekty architektoniczne, projekty wnętrz i projekty urbanistyczne oraz przeprowadzenie procesów administracyjnych związanych
z pracami projektowymi.
Nasza pracownia jest przygotowana do wykonywania projektów dwujęzycznych (polski/angielski) w jednostkach metrycznych lub imperialnych, oraz pełnej obsługi Inwestorów posługujących się językiem angielskim. Posiadamy uprawnienia do prowadzenia działalności w Polsce i USA.
 
http://www.wwarchitekci.com.pl/
 

Praktyczne rozwiązania architektów dla twojego domu. Okna jako walor estetyczny i użytkowy

Wierzymy, że pomogliśmy ci znaleźć architekta. Wiemy, że już niedługo twój dom będzie miał już okna, ściany i dach. Możemy ci pomóc kupić również okna do twojego domu. Kup okna Zapraszamy do współpracy z nami.

Jako producent budujemy nasze energooszczędne okna i drzwi tarasowe z całkowitą jakością - od początku do końca.

 

Zaczynamy od trwałości i efektywności energetycznej:

wykorzystujemy opatentowany, bezpieczny dla środowiska materiał do oprawiania winylu w oknach, który został opracowany tak, aby wytrzymać trudne warunki pogodowe i promieniowanie UV
Nasze zgrzewane ramy i skrzydła zapewniają mocne, hermetyczne i wodoodporne uszczelnienie
Używamy najbardziej wydajnych termicznie pakietów szkła dostępnych obecnie

 

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA
ul. Jana z Kolna 7
75-204 Koszalin
NIP 6692340228
 
 

Ewa Zemła Biuro Projektowe

Biuro Projektowe Ewa Zemła
ul. Zwycięstwa 148/410
75-613 Koszalin
NIP 6690405923
 
 

WARZECHA STUDIO

 WARZECHA STUDIO
UL. Partyzantów 17/107
75-411 Koszalin
NIP brak
 
 

OKNA DLA TWOJEGO WYMARZONEGO DOMU - ZAUFAJ NAM

Firma najstarsza i największa firma produkująca drzwi i okna w rejonie południowej Polski, od 2000 roku zapewnia szybką i niezawodną obsługę swoich klientów. Nasi wykwalifikowani serwisanci, profesjonalni instalatorzy i kompetentni pracownicy działu sprzedaży zgromadzili łącznie 950 lat doświadczenie w branży drzwi i okien. Dysponując 85 pracownikami i flotą ponad 60 pojazdów, firma jest gotowa zapewnić Ci szybką, ekonomiczną i doskonałą obsługę Twoich bram garażowych, otwierania drzwi garażowych, drzwi wejściowych, urządzeń do załadunku i wymiany szkła. Aby ograniczyć przestoje do minimum, firma oferuje duży zapas części zamiennych, takich jak sprężyny drzwi garażowych, sekcje drzwi, zawiasy, kable i osprzęt. Naprawa starszych zestawów radiowych nie stanowi problemu dla naszych doświadczonych techników kontroli radiowej.